Home - logo KLM Royal Dutch Airlines Home - logo Skyteam
Werken bij KLM
netherlandsNederlands | unitedkingdomEnglish
Ben je geïnteresseerd in een functie, stage of afstudeermogelijkheid en wil je graag meer weten? Onze recruiters en stagecoördinatoren geven graag antwoord op jouw vragen.

Aandachtgebied per recruiter

Binnen het team van KLM Recruitment Services heeft iedereen een eigen aandachtgebied/specialisme:

Recruitment Services is elke werkdag, tussen 8.30 en 17.00 uur, bereikbaar via telefoonnummer 020-64 96100 of per e-mail: klm.recruitment@klm.com

Aandachtgebied Naam en e-mailadres Telefoonnummer

Secretarieel & Administratief

Front Office Recruitment Services
klm.recruitment@klm.com

020-6496100

KLC (grond)

Nolette Cehic-Bogtstra    
nolette.cehic-bogtstra@klm.com

06-12826444

Dienstverlening en Service

Nicole de Zwart
Nicole-de.Zwart@klm.com

06-51075276

Cargo Marion Chin A Loi
marion.chin-a-loi@klm.com

06-51075104

Development Program Finance Marlou Schreuder 
marlou.schreuder@klm.com
06-51942026
Management Program IT Simone van Leeuwen
simone-van.leeuwen@klm.com 
06-53976188
Flight Operations Marlou Schreuder
marlou.schreuder@klm.com
06-51942026
Management Traineeship Marlou Schreuder 
marlou.schreuder@klm.com  
06-51942026
Corporate Nolette Cehic-Bogtstra
nolette.cehic-bogtstra@klm.com
06-12826444
OC Marlou Schreuder 
marlou.schreuder@klm.com 
06-51942026
Techniek/MRO Talent Marion Chin A Loi
marion.chin-a-loi@klm.com
06-51075104
CIO/IS & IMO Sintia Liefveld 
sintia.liefveld@klm.com

06-53647138

Commercial Sanne Lisser
sanne.lisser@klm.com
06-81901029
CIO/IS & IMO Simone van Leeuwen
simone-van.leeuwen@klm.com 
06-53976188
Procurement Nolette Cehic-Bogtstra
nolette.cehic-bogtstra@klm.com
06-12826444
Revenue Management Iris Vugs
iris.vugs@klm.com  
06-12941494
Logistiek Marion Chin A Loi
marion.chin-a-loi@klm.com
06-51075104
Sales Lorance van Oers-Olijerhoek
Lorance-van.Oers-Olijerhoek@klm.com
06-30806916
Communicatie/Marketing Lorance van Oers-Olijerhoek
Lorance-van.Oers-Olijerhoek@klm.com
06-30806916
Stage - mbo Luchtvaartdienstverlening Renny Strous 
renny.strous@klm.com
06-20276740
Stage – hbo & wo Laurie van Bemmel 
laurie-van.bemmel@klm.com
06-12941522

Stage - overige divisies

Sabine Riswick
Sabine.Riswick@klm.com
06-51074977

Human Resources

Nolette Cehic-Bogtstra
nolette.cehic-bogtstra@klm.com

06-12826444

Universiteiten en studieverenigingen

Aart-Jan Heemsbergen
aart-jan.heemsbergen@klm.com

06-83633315