Home - logo KLM Royal Dutch Airlines Home - logo Skyteam
Werken bij KLM
netherlandsNederlands | unitedkingdomEnglish
Ben je geïnteresseerd in een functie, stage of afstudeermogelijkheid en wil je graag meer weten? Onze recruiters en stagecoördinatoren geven graag antwoord op jouw vragen.

Aandachtgebied per recruiter

Binnen het team van KLM Recruitment Services heeft iedereen een eigen aandachtgebied/specialisme:

Recruitment Services is elke werkdag, tussen 8.30 en 17.00 uur, bereikbaar via telefoonnummer (020 - 64) 96100 of per e-mail: klm.recruitment@klm.com

Aandachtgebied Naam en e-mailadres Telefoonnummer

Algemeen telefoonnummer KLM Recruitment Services

Front Office Recruitment Services
klm.recruitment@klm.com

020 - 64 96100

Secretarieel & Administratief

Iris Vugs 
iris.vugs@klm.com

06-12941494

Dienstverlening en service

Nicole de Zwart
Nicole-de.Zwart@klm.com

06-51075276

Cargo Marion Chin A Loi
marion.chin-a-loi@klm.com

06-51075104

Development Program Finance Beeke Ebbinge
beeke.ebbinge@klm.com
06-19206516
Management Program IT Simone van Leeuwen
simone-van.leeuwen@klm.com 
06-53976188
Development Program Procurement Beeke Ebbinge
beeke.ebbinge@klm.com 
06-19206516
Management Traineeship Beeke Ebbinge  
beeke.ebbinge@klm.com  
06-19206516
Operation Control Centre Nolette Cehic-Bogtstra
nolette.cehic-bogstra@klm.com
06-12826444
Financieel/Economisch Beeke Ebbinge
beeke.ebbinge@klm.com 
06-19206516
Techniek/MRO Talent Iris Vugs 
iris.vugs@klm.com
06-12941494
ICT Sintia Liefveld
sintia.liefveld@klm.com
06-53647138
ICT Sanne Lisser
sanne.lisser@klm.com
06-81901029
ICT Simone van Leeuwen
simone-van.leeuwen@klm.com 
06-53976188
Procurement Nolette Cehic-Bogtstra
nolette.cehic-bogtstra@klm.com
06-12826444
Revenue Management Iris Vugs
iris.vugs@klm.com  
06-12941494
Logistiek Marion Chin A Loi
marion.chin-a-loi@klm.com
06-51075104
Sales Lorance van Oers-Olijerhoek
Lorance-van.Oers-Olijerhoek@klm.com
06-30806916
Communicatie/Marketing Lorance van Oers-Olijerhoek
Lorance-van.Oers-Olijerhoek@klm.com
06-30806916
Stage - mbo Luchtvaartdienstverlening Renny Strous 
renny.strous@klm.com
06-20276740
Stage – hbo & wo Iris Winnik
iris.winnik@klm.com
06-12941522

Stage - mbo Techniek

Sabine Riswick
Sabine.Riswick@klm.com
06-51074977

Human Resources

Nolette Cehic-Bogtstra
nolette.cehic-bogtstra@klm.com

06-12826444

Universiteiten en studieverenigingen

Aart-Jan Heemsbergen
aart-jan.heemsbergen@klm.com

06-83633315