Home - logo KLM Royal Dutch Airlines Home - logo Skyteam
Werken bij KLM
netherlandsNederlands | unitedkingdomEnglish
Ben je geïnteresseerd in een functie, stage of afstudeermogelijkheid en wil je graag meer weten? Onze recruiters en stagecoördinatoren geven graag antwoord op jouw vragen.

Aandachtgebied per recruiter

Binnen het team van KLM Recruitment Services heeft iedereen een eigen aandachtgebied/specialisme:

Recruitment Services is elke werkdag, tussen 8.30 en 17.00 uur, bereikbaar via telefoonnummer (020 - 64) 96100 of per e-mail: klm.recruitment@klm.com

Aandachtgebied Naam en e-mailadres Telefoonnummer

Algemeen telefoonnummer KLM Recruitment Services

Front Office Recruitment Services
klm.recruitment@klm.com

020 - 64 96100

Secretarieel & Administratief

Iris Vugs 
iris.vugs@klm.com

020 - 64 85218

Dienstverlening en service

Lyonne van der Meer
lyonne-van-der.meer@klm.com

020 - 64 85719

Cargo Marion Chin A Loi
marion.chin-a-loi@klm.com

020 - 64 96100 

Development Program Finance Beeke Ebbinge
beeke.ebbinge@klm.com
020 - 64 90082
Management Program IT Simone van Leeuwen
simone-van.leeuwen@klm.com  
06-53 97 61 88
Development Program Procurement Beeke Ebbinge
beeke.ebbinge@klm.com 
020 - 64 90082
Management Traineeship Beeke Ebbinge  
beeke.ebbinge@klm.com  
020 - 64 90082
Operation Control Centre Anne Visser
anne.visser@klm.com
020 - 64 89459
Financieel/Economisch Anne Visser
anne.visser@klm.com 
020 - 64 89459
Techniek Maaike Levert
maaike.levert@klm.com
020 - 64 88559
ICT Simone van Leeuwen
simone-van.leeuwen@klm.com
06-53 97 61 88
Procurement Beeke Ebbinge
beeke.ebbinge@klm.com
020 - 64 90082
Revenue Management Anne Visser
anne.visser@klm.com  
020 - 64 89459
Logistiek Maaike Levert
maaike.levert@klm.com
020 - 64 88559
Sales Anne Visser
anne.visser@klm.com   
020 - 64 89459
Communicatie/Marketing Anne Visser
anne.visser@klm.com  
020 - 64 89459
Stage - mbo Luchtvaartdienstverlening Renny Strous 
renny.strous@klm.com
020 - 64 86911
Stage – hbo & wo Sifra Stigter   
sifra.stigter@klm.com
020 - 64 96100

Stage - mbo Techniek

Nicole de Zwart
nicole-de.zwart@klm.com
020 - 64 98558

Human Resources

Nolette Cehic-Bogtstra
nolette.cehic-bogtstra@klm.com

020 - 64 86885