Home - logo KLM Royal Dutch AirlinesHome - logo Skyteam
Change country & language
SurinamSuriname|

    2 Februari 2012 | Ook onze Spaanstalige volgers en fans op Facebook en Twitter kunnen nu in hun eigen taal met al hun vragen en verzoeken bij KLM terecht.

    Contact in het Spaans

    Contact KLM in Spanish

    Het toevoegen van Spaans naast Engels en Nederlands is een grote stap in het nog beter helpen van onze klanten, passagiers, fans en andere volgers.

    Spaans wordt wereldwijd door ongeveer 329 miljoen mensen in 21 landen gesproken en is hiermee de derde wereldtaal.

    Vooral onze volgers van KLM op Facebook en KLM op Twitter in Argentinië, Ecuador, Mexico, Peru en Spanje zullen profiteren van deze mogelijkheid. Maar ook in de Verenigde Staten wonen veel Spaanstaligen die nu in hun moedertaal bij ons terecht kunnen.

     

    24/7 antwoord en service

    Behalve het beantwoorden van vragen, kunnen we via Facebook en Twitter ook van alles voor u regelen. Bijvoorbeeld het omboeken of annuleren van tickets, of het regelen van allerlei extra’s voor de reis, zoals een stoel aan boord kiezen, extra bagage meenemen of een à la carte maaltijd bestellen.

    Ook voor de Spaanstalige service geldt dat we 24 uur per dag en 7 dagen per week klaar staan. We streven er naar vragen binnen 1 uur te beantwoorden en binnen 24 uur een oplossing te bieden.

    We werken er aan om in de toekomst onze klanten in nog meer talen te kunnen helpen.

    Lees verder over KLM op social media