klmlogo Skyteam
Werken bij KLM
netherlandsNederlands | unitedkingdomEnglish
Ben je geïnteresseerd in een functie, stage of afstudeermogelijkheid en wil je graag meer weten? Onze recruiters en stagecoördinatoren geven graag antwoord op jouw vragen.

Aandachtgebied per recruiter

Binnen het team van KLM Recruitment Services heeft iedereen een eigen aandachtgebied/specialisme:

Recruitment Services is elke werkdag, tussen 8.30 en 17.00 uur, bereikbaar via telefoonnummer 020-64 96100 of per e-mail: klm.recruitment@klm.com 


Aandachtgebied Naam en e-mailadres Telefoonnummer

Secretarieel & Administratief

Front Office Recruitment Services
klm.recruitment@klm.com 

020-6496100

Corporate/Human Resources/
Procurement / KLC Grond
Nathalie Haans
Nathalie.Haans@klm.com 
06-18344397
Cargo Linde van As
Linde-van.As@klm.com 
06-24879197
E&M

Marion Chin A Loi
marion.chin-a-loi@klm.com 
Nicole de Zwart
Nicole-de.Zwart@klm.com 

06-51075104


06-51075276

Ground Services

Frederiek Filippo
Frederiek.Filippo@klm.com  

Marco Hoet
Marco.Hoet@klm.com  

06-10562635


06-45164084

Inflight Services (grond) Beeke Ebbinge
beeke.ebbinge@klm.com 
06-19206516
Flight Operations / OCC / Safety Nathalie Haans
Nathalie.Haans@klm.com 
06-18344397
Techniek/MRO Talent

Marion Chin A Loi
marion.chin-a-loi@klm.com 
Nicole de Zwart
Nicole-de.Zwart@klm.com 

06-51075104


06-51075276

CIO/IS & IMO

Sintia Liefveld 
sintia.liefveld@klm.com 
Simone van Leeuwen 
Simone-van.Leeuwen@klm.com 

06-53647138


06-53976188

Commercial

Sanne Lisser
sanne.lisser@klm.com 
Anne Visser
anne.visser@klm.com 
Fleur Jonkman
Fleur.Jonkman@klm.com 

06-81901029


06-38530688


06-28370870

Stage MBO - GS Luchtvaartdienstverlening Renny Strous
renny.strous@klm.com  

Stage MBO - E&M en overige divisies

Miriam Ouladomar
Miriam.Ouladomar@klm.com 
Sabine Riswick
sabine.riswick@klm.com 

06-10155864


06-51074977

Stage HBO en WO

Inge Havinga
Inge.Havinga@klm.com 
Claire de Haas
Tess Verduijn
Tess.Verduijn@klm.com 

06-18347607


06-28370854

06-28370876

Young Potentials: 

universiteiten en studieverenigingen

Kayleigh de Jongh
Kayleigh-de.Jongh@klm.com 
06-43042779

Traineeships: 

Maintenance, Repair &

Overhaul talent program (MRO)

Marion Chin A Loi
marion.chin-a-loi@klm.com 
Nicole de Zwart
Nicole-de.Zwart@klm.com 

06-51075104


06-51075276

Traineeships: 

Development Program finance (DPF),

Corporate management traineeship

Beeke Ebbinge
beeke.ebbinge@klm.com 
Maaike Fitski
maaike.fitski@klm.com 

06-19206516


06-41321846

Traineeship: 

Management Traineeship Business & IT

Sintia Liefveld 
sintia.liefveld@klm.com 
Simone van Leeuwen 
Simone-van.Leeuwen@klm.com 

06-53647138


06-53976188