Program afiliacyjny KLM

Promujcie Państwo przeloty linią KLM za pomocą swojej aplikacji, na blogu lub stronie internetowej i zyskajcie prowizje od sprzedaży biletów rezerwowanych poprzez KLM.com. Dołączcie Państwo do programu afiliacyjnego KLM już dziś.
 

Korzyści z uczestnictwa w programie afiliacyjnym KLM

  • Mogą Państwo nawiązać współpracę z KLM, i współpracować z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży turystycznej.
  • 30 dni ważności plików cookie
  • Monitorowanie mobilności użytkowników
  • Monitorowanie poprzez kraj pochodzenia
  • Krótki czas zatwierdzania sprzedaży
  • Narzędzia ułatwiające promocję oraz optymalizację konwersji: tworzenie linków, narzędzie do monitorowania, tworzenia statystyk, bazy produktowe (product feed), banery (mobilne) tworzone na zamówienie oraz widget do wyszukiwania lotów.


Prowizja
Loty średniodystansowe1% przychodu
Loty długodystansowe1,5% przychodu
 
 

Kto może zostać uczestnikiem programu afiliacyjnego KLM?

Strony internetowe o tematyce podróżniczej, blogi i porównywarki są mile widziane wśród uczestników programu afiliacyjnego KLM.

Czy mają Państwo porównywarkę lotów i chcą używać naszego API? Dołączcie do metawyszukiwarki KLM! Proszę skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Niestety nie przyjmujemy zgłoszeń od firm stosujących SEA – Search Engine Advertising.

Zostań uczestnikiem programu afiliacyjnego KLM

Zarejestruj się

Po dokonaniu rejestracji poinformujemy Państwa, jak tylko Państwa zgłoszenie zostanie zaakceptowane, a wówczas będą Państwo mogli rozpocząć promowanie oferty KLM na swojej stronie internetowej, blogu lub poprzez aplikację. Uzyskają Państwo dostęp do kampanii oraz materiałów, które można wykorzystać w Państwa kraju. Dzięki naszemu rozwiązaniu globalnego monitorowania otrzymają Państwo wynagrodzenie za wszystkie rezerwacje dokonane na KLM.com, które zostały zainicjowane przez Państwa stronę internetową, bez względu na kraj, miejsce wylotu, język czy walutę. 

 
 

Informacje na temat KLM

Holenderskie Królewskie Linie Lotnicze (KLM) to międzynarodowy przewoźnik lotniczy z siedzibą w Holandii, który rozpoczął swoją działalność w 1919 roku. KLM jest obecnie najstarszą linią lotniczą na świecie, która nadal działa pod swoją oryginalną nazwą. KLM ściśle współpracuje z Air France w ramach Grupy Air France-KLM. Od momentu fuzji w 2004 roku obaj przewoźnicy nadal działają jako oddzielne linie lotnicze i każdy z nich zachował swoją markę i tożsamość. Air France-KLM jest czołową europejską Grupą w branży transportu lotniczego.

Każdego roku ponad 20 milionów pasażerów wybiera KLM, zyskując:

  • Elastyczność w wyborze lotniska wylotu oraz ponad 100 miast docelowych
  • Doskonałą obsługę na pokładzie samolotu
  • Konkurencyjne taryfy lotów do Stanów Zjednoczonych, Afryki, Azji oraz wielu miast docelowych w Europie oraz regularne kampanie promocyjne.