KLM Royal Dutch Airlines KLM Royal Dutch Airlines

Dlaczego wybrać lot z KLM?

Codziennie robimy wszystko, by stać się Państwa ulubioną linią lotniczą. Dowiedzcie się, dlaczego nasi pasażerowie wracają do nas.
Direct flights around the globe

Loty bezpośrednie na całym świecie

Latamy bezpośrednio do ponad 150 miast docelowych na świecie. Proszę usiąść wygodnie i odpocząć, a my zabierzemy Was tam, gdzie chcecie się udać!


24/7 social media icon

Usługi 24/7 w mediach społecznościowych

Mają Państwo pytania, prośby, a może chcą być na bieżąco z planami KLM? Jesteśmy do dyspozycji 24/7 na Facebooku, Messengerze, Twitterze, WhatsAppie, WeChat i KakaoTalk.

Wystarczy polubić lub zacząć obserwować profil KLM, a następnie wysłać lub tweetnąć pytanie w jednym z następujących języków: niderlandzkim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, portugalskim, włoskim, chińskim, japońskim, francuskim lub koreańskim.

KLM - Convenient times

Korzystne rozkłady lotów

Wykorzystaj w pełni swoją podróż z dogodnymi terminami odlotów i przylotów Poleć na spotkanie biznesowe o przyzwoitej godzinie lub wykorzystaj w pełni swój weekend. Nasze loty pasują do Państwa planów, nie na odwrót.
Name change eraser icon

Literówka? Bez dodatkowych kosztów

Zarezerwowali Państwo loty na KLM.com  i zauważyli literówkę w imieniu lub nazwisku na swoim bilecie? Nie obciążamy Państwa kosztami za bycie ludźmi. Po prostu skontaktujcie się z nami poprzez media społecznościowe, aby poprawić swoje imię lub nazwisko. Prosimy upewnić się, że dokonają Państwo poprawki przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem odprawy na pierwszy lot.
cloud and rain

Pogoda Wam nie sprzyja? Zajmiemy się tym

Jeżeli Państwa podróż zostanie zakłócona przez śnieg, burzę lub inne sztuczki Matki Natury, możecie na nas liczyć. Najpierw zostaną Państwo natychmiast poinformowani drogą telefoniczną lub mailową o zmianie lub anulowaniu lotu. Następnie od razu dokonamy zmiany Państwa lotu na następny dostępny lot. Gdy tylko znajdziemy wolne miejsce, skontaktujemy się z Państwem ponownie w sprawie nowego harmonogramu lotu. Oczywiście jesteśmy po to, by Państwu pomóc jeśli chcą Państwo dokonać zmiany lub jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania.

Jeżeli Państwa nowy lot nie będzie wylatywał tego samego dnia, nie pozostawimy Was samym sobie. Począwszy od filiżanki kawy a skończywszy na pobycie w hotelu, z powagą podchodzimy do Państwa wygody.

24 hours  to cancel icon

24 godziny na anulowanie

Zarezerwujcie ten lot! Jeżeli zmienią Państwo plany lub zdanie w przeciągu 24 godzin, możecie anulować rezerwację, a my zwrócimy Wam koszty – bez żadnych pytań! Nie naliczymy Państwu nawet naszej standardowej opłaty administracyjnej.

Czy chcieliby Państwo zastanowić się trochę dłużej nad zakupem i nie martwić się, że cena wzrośnie? Za niewielką opłatą możecie Państwo zdecydować się na opcjonalny wybór lotu i taryfy. My zagwarantujemy cenę, a Wy możecie podjąć decyzję później.

Flying Blue gift icon

Lataj więcej, korzystaj więcej

Bycie uczestnikiem Flying Blue się opłaca. Za każdym razem, kiedy podróżujecie Państwo z KLM lub partnerskimi liniami lotniczymi, zarabiacie Mile. Możesz wydać je na loty nagrodowe i całą gamę dodatkowych opcji, produktów i dogodnych usług. W dodatku, im więcej latacie, tym bliżsi jesteście kolejnego poziomu – Silver, Gold i Platinum – co niesie za sobą korzystanie z jeszcze większej ilości ekskluzywnych przywilejów.

Program lojalnościowy Flying Blue otrzymał cztery nagrody Freddie w 2014 r., a wśród nich nagrodę za „Program roku”. Nagrody Freddie przyznawane są każdego roku dla najlepszego programu lojalnościowego w branży turystycznej na świecie według oceny podróżujących i ekspertów.