Co należy wiedzieć na temat Mil

Każdy program lojalnościowy nagradza swoich uczestników określonym rodzajem punktów. We Flying Blue nazywamy je „Milami” – w nawiązaniu do mil, które wyznaczają odległość pomiędzy dwoma miejscami. Zatem im dalej i częściej latasz, tym więcej Mil możesz uzyskać.

Flying Blue oferuje jeszcze więcej

Aby jak najlepiej nagradzać naszych uczestników, bierzemy pod uwagę nie tylko to, jak daleko i jak często Państwo podróżują, by określić, jak szybko rośnie stan Państwa Mil. Liczba Mil Nagrodowych zdobywanych w ramach lotu zależy również od wybranej klasy podróży i taryfy biletu. Co więcej, wszyscy członkowie Elite uzyskują również specjalne bonusy Elite, co zapewnia jeszcze więcej Mil za każdy przelot.

Kilka przykładów:

LotZdobywają Państwo

Najniższa dostępna taryfa w Klasie Economy z
Paryża do Pragi – członek Ivory (w jedną stronę)

187 Mil Statusowych oraz 187 Mil Nagrodowych
Całkowicie elastyczny bilet w Klasie Business z Amsterdamu do Nowego Jorku – członek Gold (w jedną stronę)4548 Mil Statusowych oraz 7278 Mil Nagrodowych

Sprawdź, ile Mil zdobędziesz na konkretnym locie
Sprawdź wszystkie możliwości zdobywania Mil
Sprawdź wszystkie możliwości wydawania Mil
 

Dwa rodzaje Mil

Program Flying Blue pozwala zdobywać dwa rodzaje Mil: Mile Statusowe i Mile Nagrodowe.


Mile NagrodoweMile Statusowe
Mile Nagrodowe stanowią walutę programu Flying Blue. Można je zdobywać i wydawać z AIR FRANCE, KLM i wieloma naszymi partnerami Flying Blue – zarówno w powietrzu, jak na ziemi.Mile Statusowe można zdobywać na lotach kwalifikujących z AIR FRANCE, KLM i jednym z naszych partnerów SkyTeam. Przenoszą one na wyższy poziom członkostwa, zapewniając dostęp do wciąż wzbogacanego świata wyjątkowych korzyści. Gdy tylko zakwalifikują się Państwo na wyższy poziom członkostwa, otrzymają Państwo nową kartę członkowską.
Ważność:
Państwa Mile Nagrodowe nie stracą ważności, jeśli odbędą Państwo lot kwalifikujący co najmniej raz na 2 lata.

Ważność:
Każdego roku kalendarzowego, 31 grudnia, ma miejsce Roczna Kontrola Poziomu, której celem jest sprawdzenie, czy zachowają Państwo swój aktualny poziom członkostwa na kolejny rok, czy też musi on zostać obniżony. Dla członków Ivory stan Mil Statusowych jest wówczas także zerowany. Członkowie programu na poziomie Silver, Gold i Platinum mogą czerpać korzyści z możliwości przenoszenia wszystkich Mil Statusowych uzyskanych powyżej progu uczestnictwa na kolejny rok. Dzięki temu stan Państwa Mil nie zaczyna się od zera 1 stycznia, ale ma lepszy start na początku roku!

 

Mile Nagrodowe można również kupić lub podarować – to idealne rozwiązanie, jeżeli potrzeba tylko kilku dodatkowych Mil, aby zdobyć swoją wymarzoną nagrodę.

Mile Statusowe nie mogą zostać zakupione lub podarowane.


Wszystko na temat poziomów członkostwa i korzyści
Odkryj wielu naszych partnerów

 

Zarządzaj swoimi Milami

Za każdym razem, gdy zdobywają lub wydają Państwo Mile, są one dodawane lub odliczane z Państwa stanu Mil. Odbywa się to automatycznie w momencie kiedy podają Państwo swój numer członkostwa przy każdej transakcji z użyciem Mil.

Za pomocą swojego indywidualnego numeru Flying Blue oraz kodu PIN mają Państwo dostęp do prywatnego podglądu Mil, gdzie można sprawdzić, ile Mil pozostało Państwu do wykorzystania. W podglądzie brakuje Mil, które Państwo zdobyli? Mogą Państwo zgłosić to samodzielnie online lub za pomocą jednego z formularzy.

Sprawdź stan swoich Mil
Ubiegaj się o brakujące Mile