Wszystko na temat naszych partnerów

Dzięki powiększającej się liście naszych partnerów – lotniczych i innych, zawsze znajdziesz sposób zdobycia i wykorzystania Mil, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Oprócz stałych profitów, którymi możesz się cieszyć, większość naszych partnerów regularnie oferuje specjalne promocje, które pozwalają szybciej zwiększyć stan posiadanych Mil.

Nasi partnerzy

Flying Blue posiada sieć ponad 100 partnerów działających we wszystkich obszarach. W przypadku większości z nich można zdobywać Mile podczas zakupu ich produktów lub usług. U innych partnerów można wykorzystać Mile do zakupu ich produktów – u niektórych istnieje nawet opcja zdobywania i wykorzystywania Mil. Zobacz, co nasi partnerzy mają do zaoferowania.

 

Partnerzy związani z podróżą

Celem Flying Blue jest maksymalne ułatwienie i uprzyjemnienie Państwa podróży. Dlatego łączymy się nie tylko z liniami lotniczymi, lecz także z szeroką gamą hoteli, wypożyczalni samochodów, towarzystw ubezpieczeniowych i firm obsługujących karty kredytowe, aby zapewnić Państwu – jako naszym wyjątkowym członkom – możliwość jak najlepszego spędzenia swojej podróży.
 

Partnerzy związani z wypoczynkiem i rekreacją

To nie wszystko! Pragniemy zapewnić Państwu maksymalną radość spędzania czasu. Bez względu na to, co jest Państwa pasją, zawsze mamy coś do zaoferowania: prowadzenie samochodu wyścigowego na torze, zwiedzanie Paryża z prywatnym szoferem, wypad z przyjacielem do kina lub zakupowe szaleństwo. A wszystko to pozwala na zdobywanie Mil – czego więcej można jeszcze chcieć?

Chcesz wiedzieć, gdzie można zdobywać lub wykorzystywać Mile? Sprawdź dedykowane strony naszych partnerów, gdzie znajdziesz informacje na ich temat oraz dowiesz się, co mają do zaoferowania.

Przeglądaj strony naszych partnerów