Zdobywaj Mile na swój sposób

To bardzo proste: zdobywasz Mile za latanie z nami. I nie jest to jedyny sposób na powiększenie stanu swoich Mil. Nawet jeżeli nie latasz zbyt często, w dalszym ciągu możesz zdobywać Mile korzystając z usług wielu partnerów naszego programu. Po prostu zdobywaj je na swój sposób – w powietrzu lub na ziemi!

Wyszukiwarka Mil

Dark blue wallet

W przypadku lotów
Mile Nagrodowe można zdobywać podczas lotów z AIR FRANCE, KLM lub jedną z naszych partnerskich linii lotniczych. Zdobywanie Mil jest bardzo proste: wystarczy podać swój numer Flying Blue podczas rezerwacji. Jeżeli Państwo o tym zapomną, w ciągu 6 miesięcy można się ubiegać o brakujące Mile.

Loty z AIR FRANCE, KLM i naszymi partnerami SkyTeam mogą być również okazją do uzyskania Mil Statusowych. Pomagają one utrzymać i podwyższyć swój poziom członkostwa w programie.

Kalkulator Mil
Ile Mil możesz zdobyć?

Użyj Kalkulatora Mil, aby dowiedzieć się ile Mil otrzymasz za Twój następny lot.

Zdobywaj Mile na hotelach, samochodach i innych produktach

Okresowe promocje
Nasi partnerzy również regularnie oferują specjalne promocje, ułatwiając Państwu szybsze gromadzenie Mil Nagrodowych!


Sprawdź teraz wszystkie oferty specjalne!

 

Oferty całoroczne
Flying Blue oferuje jedną z największych sieci partnerów, którzy zapewniają naszym członkom specjalne korzyści oraz zniżki.


Zdobywaj Mile w swoim ulubionym sklepie internetowym

Lubisz robić zakupy i w tym samym czasie zdobywać Mile? Więc dlaczego nie mógłbyś robić tego w swoim ulubionym sklepie? To szybkie, proste, ciekawe i przyjemne! A najlepsza wiadomość jest taka, że lista sklepów internetowych, które umożliwiają zdobywanie Mil wciąż rośnie!

Sprawdź wszystkie sklepy internetowe, które biorą udział w naszym programie 
Odwiedź AIR FRANCE Shopping
Odwiedź Shop@KLM

Obejrzyj film