Kup bilet za Mile

Zawsze przyjemnie jest pomarzyć o doskonałym miejscu na wakacyjny wyjazd, ale jeszcze przyjemniej jest spełnić to marzenie! Więc czemu by nie wykorzystać do tego Mil?
Flying Blue

Zarezerwuj bilet nagrodowy

Flying Blue
Od 1 czerwca 2018 r. będziesz mógł wykorzystywać swoje Mile do kupowania biletów w jedną lub obie strony na loty liniami KLM, AIR FRANCE, HOP!, Joon i Transavia, w klasie Economy lub Business. Jesteś członkiem Silver, Gold lub Platinum i właśnie zastanawiasz się nad lotem linią Air France? W takim razie możesz wykorzystać swoje Mile do zakupu biletów w Klasie La Première.

Liczba Mil potrzebnych do zarezerwowania biletu zostanie obliczona na podstawie miejsca wylotu, miejsca docelowego i daty rejsu.

Warto pamiętać, że Mil nie można wykorzystać do opłacenia podatków i opłat przewoźnika. Te podatki i opłaty należy opłacić osobno podczas rezerwacji.

Chcesz zarezerwować bilet nagrodowy dla dziecka podróżującego samotnie czy może podróżujesz z dzieckiem?
Skontaktuj się z biurem obsługi, aby dokonać rezerwacji.
 

Zarezerwuj opcje dodatkowe

Flying Blue
Czy wiesz, że Holendrzy są jedną z najwyższych nacji na świecie? Jeśli natura obdarzyła Cię parą długich nóg, wykorzystaj Mile, aby zarezerwować miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi. Wydaj swoje Mile na posiłki à la carte lub dodatkowe sztuki bagażu – na wszystko, czego potrzebujesz, aby uprzyjemnić sobie lot.

Przejdź do rezerwacji, aby wzbogacić swój lot o dodatkowe opcje