Kup bilet za Mile

Każda Mila Flying Blue to krok w kierunku wymarzonego miasta docelowego. Zaspokój swój głód przygód i zamień Mile na niezapomnianą podróż. To bardzo proste.
 
a women giving her card for payment
 
 

Zarezerwuj bilet nagrodowy

ecl:0-fbbyn-CFE28BFE_3B00_49E8_A4B07CDDDF777515-image-file
Wykorzystaj swoje Mile do zakupu biletu w jedną lub w obie strony na loty liniami KLM, Air France, HOP! i Transavia, w Klasie Economy lub Business. Jesteś członkiem Silver, Gold lub Platinum i właśnie zastanawiasz się nad lotem linią Air France? W takim razie możesz wykorzystać swoje Mile do zakupu biletów w Klasie La Première.

Liczba Mil potrzebnych do zarezerwowania biletu zostanie obliczona na podstawie miejsca wylotu, miejsca docelowego i daty wylotu.

Warto pamiętać, że Mil nie można wykorzystać do opłacenia podatków i opłat przewoźnika. Te podatki i opłaty należy opłacić osobno podczas rezerwacji.

Chcesz zarezerwować bilet nagrodowy dla dziecka podróżującego samotnie albo podróżujesz z dzieckiem?
Skontaktuj się z biurem obsługi , aby dokonać rezerwacji.
 
 

Zarezerwuj opcje dodatkowe

ecl:0-fbbyn-BE080C60_0B05_477F_855F75E4E3C173BC-image-file
Czy wiesz, że Holendrzy są jedną z najwyższych nacji na świecie? Jeśli natura obdarzyła Cię parą długich nóg, wykorzystaj Mile, aby zarezerwować miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi. Wydaj swoje Mile na posiłki à la carte lub dodatkowe sztuki bagażu – na wszystko, czego potrzebujesz, aby uprzyjemnić sobie lot.

Przejdź do rezerwacji, aby wzbogacić swój lot o dodatkowe opcje