Różne rodzaje nagród dla różnych potrzeb

Gdy zbierzesz ustaloną liczbę Mil Nagrodowych, najlepszym rozwiązaniem jest ich wykorzystanie i zarezerwowanie lotu! Liczba potrzebnych Mil zależy od miasta docelowego, klasy podróży i elastyczności terminów podróży. Są cztery różne rodzaje biletów nagrodowych. Dzięki temu niezależnie od preferencji odnajdziesz bilet, który spełnia Twoje życzenia.

Klasyczne nagrody

Yellow and pink suitcases

Nasze Klasyczne Nagrody to bilety lotnicze, które można zarezerwować na loty z AIR FRANCE, KLM i każdą z naszych partnerskich linii lotniczych do wszystkich miast docelowych w zamian za Mile Nagrodowe. Informację o wymaganej liczbie Mil można znaleźć w Wyszukiwarce Mil. Oczywiście aby uzyskać bilet w Klasie Economy, potrzebują Państwo mniej Mil Nagrodowych niż na bilet w Klasie Business.

 • Nagrody są dostępne dla wszystkich członków Flying Blue podróżujących do wszystkich miast docelowych.

 • Dotyczą one lotów w jedną i w obie strony z AIR FRANCE, KLM i naszymi partnerskimi liniami lotniczymi, w zależności od dostępności.

 • Istnieje możliwość łączenia kilku lotów i partnerów linii lotniczych na tym samym bilecie pod warunkiem, że czas transferu między lotami jest krótszy niż 24 godziny

 • Można zmienić lub anulować Klasyczne Nagrody za opłatą w wysokości 45 EUR.

Promo Awards

Nasze Promo Awards to specjalne propozycje miast docelowych, które oferujemy za zmniejszoną liczbę Mil. Mogą Państwo zaoszczędzić od 25% do 50% na Milach Nagrodowych, których potrzebowaliby Państwo normalnie do uzyskania Klasycznej Nagrody. Warto regularnie sprawdzać Promo Awards, ponieważ lista miast docelowych jest aktualizowana co dwa miesiące, a ich dostępność jest ograniczona.

 • Nagrody są dostępne dla wszystkich członków Flying Blue.

 • Możliwość rezerwacji za zmniejszoną liczbę Mil Nagrodowych – pozwala zaoszczędzić do 50% Mil!

 • Dotyczą lotów z AIR FRANCE, KLM i partnerskimi liniami lotniczymi biorącymi udział w programie.

 • Oferta limitowana oraz dostępna wyłącznie online.


Zobacz wszystkie Promo Awards

Nagrody Flex

Nagrody Flex to bilety, które zapewniają więcej elastyczności w zakresie terminów podróży i mogą być modyfikowane bez opłat w przypadku zmiany planów podróży.

 • Obejmują bilety AIR FRANCE, KLM, Kenya Airways oraz TAROM.

 • Liczba wymaganych Mil zależy od klasy podróży i miasta docelowego.

 • Nagrody są dostępne dla wszystkich członków Flying Blue.

 • W zależności od dostępności miejsc na wybranym locie.

Nagrody w postaci podwyższenia klasy podróży

Nasze nagrody w postaci podwyższenia klasy podróży pozwalają cieszyć się przywilejami Premium Economy, Klasy Business lub Pierwszej Klasy na lotach AIR FRANCE, KLM oraz większości naszych partnerów SkyTeam. Liczba Mil potrzebnych do uzyskania podwyższenia klasy przelotu różni się w zależności od klasy rezerwacji: im wyższa klasa rezerwacji na zwykłym bilecie, tym mniej Mil potrzebują Państwo na podwyższenie klasy podróży. Nagrody w postaci podwyższenia klasy podróży można rezerwować online poprzez Moja Podróż, telefonując do Centrum Obsługi Flying Blue lub odwiedzając jedną z naszych kas biletowych.

 • Nagrody są dostępne dla wszystkich członków Flying Blue, dotyczą wszystkich miast docelowych, ale pod warunkiem dostępności oraz dla poszczególnych lotów.

 • Dotyczą lotów z AIR FRANCE, KLM i większością partnerów SkyTeam.

 • Możliwe jest podwyższenie o jedną klasę w ramach lotu (na przykład z Economy do Business lub z Business do Pierwszej Klasy).


Zarezerwuj nagrodę w postaci podwyższenia klasy podróży

Bilety nagrodowe w skrócie

Rodzaj nagrodyNagroda KlasycznaPromo AwardNagroda FlexNagroda w postaci podwyższenia klasy podróży
Dostępne dla:wszystkich członków Flying Bluewszystkich członków Flying Bluewszystkich członków Flying Bluewszystkich członków Flying Blue
Wymagana liczba Mil:w zależności od klasy rezerwacji oraz miasta docelowegozniżka do 50%w zależności od klasy rezerwacji oraz miasta docelowegow zależności od klasy rezerwacji oraz miasta docelowego
Linie lotnicze oferujące nagrodę:AIR FRANCE, KLM i wszystkie partnerskie linie lotniczeAIR FRANCE, KLM i niektóre partnerskie linie lotniczeAIR FRANCE, KLM, Kenya Airways oraz TAROMAIR FRANCE KLM i SkyTeam*
Dostępne dla:wszystkich miast docelowychregularnie zmieniających się miast docelowychwszystkich miast docelowychwszystkich miast docelowych, ale w zależności od dostępności
Zmiany/anulowania:możliwe za opłatą w wysokości 45 EURniemożliwemożliwe za opłatąmożliwe za opłatą w wysokości 45 EUR

* Z wyjątkiem Aerolíneas Argentinas, Alitalia, China Eastern, Garuda, Middle East Airlines, Saudi Arabian Airlines, Vietnam Airlines i Xiamen Airlines.

- Zarezerwuj swój bilet w ramach nagrody w liniach Transavia 

 • Dla wszystkich biletów nagrodowych mogą mieć zastosowanie specjalne warunki. Zawsze należy je sprawdzić przed dokonaniem rezerwacji biletu nagrodowego.

 • Mile nie pokrywają opłat za podatek lotniskowy oraz ubezpieczeniowy – muszą one zostać opłacone osobno. Dotyczy to również części dopłat międzynarodowych nałożonych przez przewoźnika na lotach długodystansowych.

 • Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji, mogą się Państwo skontaktować z Centrum Obsługi Flying Blue.