Zacznij cieszyć się swoimi Milami

Co jest jeszcze lepsze od zdobywania Mil Nagrodowych? Oczywiście ich wydawanie! Flying Blue oferuje imponującą liczbę możliwości wykorzystywania Mil – na loty, pobyty hotelowe, wypożyczanie samochodów i wiele więcej.

Wykorzystaj Mile na przeloty

Colourful shopping bags

Z Milami Nagrodowymi mogą Państwo zarezerwować lot nagrodowy z AIR FRANCE, KLM lub jedną z wielu naszych partnerskich linii lotniczych Flying Blue. Liczba potrzebnych Mil zależy od miasta docelowego. Prosimy pamiętać – zawsze warto sprawdzić w części Promo Awards, czy nie ma specjalnej promocji na wybraną ofertę.

Zobacz wszystkie typy biletów nagrodowych
Zarezerwuj bilet nagrodowy
Zarezerwuj swój bilet w ramach nagrody w liniach Transavia 

Promo Awards
AIR FRANCE i KLM regularnie oferują dodatkowe tanie loty nagrodowe na zmieniającej się liście miast docelowych. Warto zatem sprawdzać Promo Awards i rezerwować loty z 50% zniżką na liczbę Mil wymaganych zwykle za bilet nagrodowy.


Chcesz zarezerwować Promo Award z AIR FRANCE, KLM lub jedną z naszych partnerskich linii lotniczych? Zarezerwuj teraz!

Wykorzystaj Mile na usługi związane z lotem

Oprócz możliwości wykorzystywania Mil jako opłaty za lot, istnieje o wiele więcej powiązanych usług, które można zamówić w zamian za Mile. Opcja dodatkowego komfortu podczas lotu, możliwość zabrania większej ilości bagażu lub przyjemnego spędzenia czasu w poczekalni na lotnisku? Prosimy dokonać wyboru i zapłacić Milami za każdą z następujących usług:

Nagroda w postaci dodatkowego bagażu
W zamian za Mile członkowie Flying Blue mogą odprawić dodatkowy bagaż oprócz dopuszczalnego limitu bagażu. Voucher nagrodowy na dodatkowy bagaż można otrzymać online poprzez Moja Podróż lub kontaktując się z Centrum Obsługi Flying Blue.

Nagroda w postaci podwyższenia
Nagroda w postaci podwyższenia pozwala na odbycie podróży w wyższej klasie podróży niż ta zarezerwowana pierwotnie w zamian za Mile. Nagrody w postaci podwyższenia można z łatwością rezerwować z wyprzedzeniem za pośrednictwem Biura Obsługi Flying Blue lub online. W dniu wylotu można zaaranżować nagrodę w postaci podwyższenia last-minute w trakcie odprawy, online lub na lotnisku.

Odwiedź naszą stronę z nagrodowym podwyższeniem klasy podróży

Zarejestruj się i uzyskaj obliczenie podwyższenia klasy podróży

Należy pamiętać, że obliczenie podwyższenia klasy podróży zostanie pokazane w języku angielskim

Dodatkowa przestrzeń na nogi
W zamian za Mile można otrzymać miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi. Opcjonalnie, w przypadku płacenia pieniędzmi można otrzymać zniżkę, w zależności od poziomu członkostwa w programie.

Dania à la carte
Oprócz naszych standardowych posiłków mogą Państwo się cieszyć pięcioma specjalnymi daniami à la carte. Posiłki specjalne można zamówić płacąc w euro lub Milami Nagrodowymi.

Dostęp do poczekalni
Podczas podróży lub lotu przesiadkowego w przypadku międzynarodowych rejsów obsługiwanych przez SkyTeam tego samego dnia, mogą Państwo cieszyć się dostępem do każdej z naszych poczekalni na lotniskach na całym świecie.*

* Dostępne dla członków Silver Elite

Strefa Economy Comfort
Miejsce w strefie Economy Comfort zapewni Państwu dodatkową przestrzeń na nogi oraz podwójne odchylenie fotela.

Miejsce w rzędzie składającym się z 2 miejsc
Na większości międzykontynentalnych lotów KLM pasażerowie mogą kupować miejsca w rzędach składających się tylko z dwóch miejsc. Mogą Państwo cieszyć się tą dodatkową korzyścią w zamian za Mile Flying Blue. W przypadku płatności pieniędzmi otrzymają Państwo zniżkę, w zależności od poziomu członkostwa w programie.

Zakupy w przestworzach
Członkowie programu mogą wydawać swoje Mile w Sklepie Flying Blue. Po wybraniu nagrody otrzymają Państwo e-mail zawierający elektroniczny voucher, który pozwala bezpośrednio skontaktować się z centrum rezerwacji naszego partnera w celu ukończenia zakupu. Można również robić zakupy online w wielu wybranych sklepach internetowych i w ten sposób zarabiać Mile.

Wykorzystaj Mile na hotele, wynajem samochodów oraz inne produkty i usługi

Nie latasz zbyt często? Nie szkodzi: nasz Sklep Flying Blue oferuje wiele możliwości wykorzystania Mil na pobyty hotelowe, wynajem samochodów, prezenty... A może bilet wstępu na maraton lub jazda Ferrari? Odkryj, co na Ciebie czeka!

Odwiedź nasz Sklep Flying Blue 
Odkryj wszystkich naszych partnerów

Przekaż swoje Mile na cele charytatywne

Flying Blue dba o Państwa wygodę. Ale nie tylko o to. Dbamy również o dobre samopoczucie innych. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z organizacjami charytatywnymi, aby nieść pomoc na całym świecie. A z Państwa Milami możemy zapewnić jeszcze więcej pomocy!


Przekaż Mile na cele charytatywne AIR FRANCE 


Sprawdź nasz Kalkulator Mil

Ile Mil będziesz potrzebował?

Skorzystaj z Kalkulatora Mil, aby zobaczyć, ile Mil potrzebujesz na swój kolejny lot.

Obejrzyj film