Informacje na temat rezerwacji hotelu

Zrelaksuj się i poczuj się jak w domu! Wybieraj spośród tysięcy hoteli na całym świecie. Swój pobyt w hotelu bez problemu zarezerwujesz online.
 

Dokonywanie rezerwacji

Możesz zarezerwować hotel na KLM.com za pośrednictwem naszych partnerów Booking.com oraz Airbnb.
Podczas rezerwacji hotelu wystarczy wpisać swoje miasto docelowe i daty podróży, by zobaczyć listę dostępnych hoteli. Następnie można sortować wyniki wyszukiwania według liczby gwiazdek, odległości, popularności, taryf lub ocen klientów. Wystarczy wybrać preferowany hotel i uzupełnić swoje dane.
Po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wraz z numerem rezerwacji i danymi kontaktowymi do hotelu. Prosimy o przechowanie tych danych do możliwego wykorzystania w przyszłości.

Zarezerwuj hotel

 

Płatność

Zwykle opłata za pobyt jest uiszczana po przybyciu do hotelu. Aby dokonać rezerwacji online, muszą posiadać Państwo ważną kartę kredytową. Dane karty kredytowej są potrzebne, abyśmy mogli zagwarantować rezerwację hotelową. Niektóre hotele pobierają z karty część kwoty przed przybyciem na miejsce. Jeżeli rezerwują Państwo ofertę specjalną, hotel może pobrać pełną sumę z wyprzedzeniem.
Dane Państwa karty kredytowej są do nas przesyłane przez zabezpieczony serwer kodujący wszystkie dane osobowe oraz informacje o karcie kredytowej. KLM nie pobierze żadnej opłaty z Państwa karty kredytowej.
Więcej szczegółów dotyczących tego, co jest wliczane w cenę pokoju, można znaleźć w informacjach na temat swojego pokoju hotelowego. Dokonanie rezerwacji nie wiąże się z żadnymi opłatami. W przypadku pytań dotyczących płatności prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem. Wszystkie dane kontaktowe można znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem Państwa rezerwacji.
 

Modyfikacja lub anulowanie rezerwacji

Aby dokonać jakiejkolwiek modyfikacji lub anulować rezerwację hotelową, potrzebują Państwo numeru swojej rezerwacji. Można je znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. W większości przypadków rezerwacje hotelowe mogą zostać bezpłatnie anulowane z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Warunki Państwa rezerwacji hotelowej określają, czy można modyfikować lub anulować rezerwację. Zasady anulowania rezerwacji można znaleźć w ogólnych warunkach w wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

Modyfikacja lub anulowanie rezerwacji hotelowej