Informacje na temat wypożyczania samochodów

Możesz łatwo wypożyczyć samochód online. Ciesz się pełną mobilnością w mieście docelowym z naszym partnerem CarTrawler.
 

Rezerwacje

Mogą Państwo wypożyczyć samochód w kilku prostych krokach:
  • Wypełnić dane dotyczące lokalizacji i daty podróży.
  • Posortować wyniki wyszukiwania według ceny, kategorii, rozmiaru, liczby miejsc, wielkości bagażnika lub liczby drzwi.
  • Wybrać samochód do wypożyczenia i uzupełnić dane.
  • Potwierdzić rezerwację.
  • Otrzymają Państwo potwierdzenie swojej rezerwacji wiadomością e-mail, razem ze swoim numerem rezerwacji. Proces ten może potrwać do 48 godzin.

Wypożycz samochód


 

Płatność

By dokonywać rezerwacji online potrzebna jest ważna karta kredytowa, lub inny sposób płatności. Większość wypożyczalni oferuje możliwość dokonania płatności podczas rezerwacji lub po odebraniu wypożyczonego samochodu.
 

Modyfikacja lub anulowanie rezerwacji

Można anulować lub modyfikować swoją rezerwację przez CarTrawler. Zobaczcie swoją rezerwację w zakładce „Zarządzaj rezerwacjami”, by łatwo ją anulować lub modyfikować. Otrzymacie Państwo potwierdzenie w wiadomości e-mail.
Skontaktuj się z CarTrawler

 

Warunki

Należy posiadać ważne prawo jazdy od minimum jednego roku. Minimalny wiek uprawniający do wypożyczenia samochodu może się różnić w zależności od miasta docelowego. Jeżeli Państwa wiek uniemożliwia wypożyczenie samochodu w wybranym mieście docelowym, zostaną Państwo o tym powiadomieni podczas rezerwacji.

W przypadku korzystania z samochodu w innym kraju niż ten, w którym go wypożyczono, zostaną doliczone dodatkowe opłaty. Wypożyczonym samochodem nie można wjechać do wszystkich krajów. Prosimy o kontakt z wypożyczalnią w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Ubezpieczenie

Wypożyczając samochód od firmy Avis, zostają Państwo automatycznie objęci odpowiedzialnością cywilną. Podczas odbioru wypożyczonego samochodu można ubezpieczyć się dodatkowo między innymi od uszkodzeń pojazdu, kradzieży i szkód osobowych.

 

Zwracanie pojazdu

Można wybrać inną lokalizację na zwrot samochodu niż miejsce jego odbioru. Prosimy zauważyć, że nie wszystkie kombinacje lokalizacji odbioru i zwrotu samochodu są możliwe.