Lokalizacje Poczekalni KLM Crown Lounge

Nasze Poczekalnie KLM Crown Lounge są usytuowane na kilku lotniskach na całym świecie. Zobacz, gdzie możecie je znaleźć i co mają do zaoferowania.

Lotnisko Amsterdam Schiphol (AMS)

Locations of the KLM Crown Lounges
Locations of the KLM Crown LoungesPowiększ obrazek

Prosimy pamiętać: Poczekalnia KLM non-Schengen Crown Lounge przejdzie całkowity remont w terminie od 13 czerwca 2017 do marca 2019. Przez ten czas poczekalnia będzie otwarta, lecz korzystaniu z niej mogą towarzyszyć pewne niedogodności, takie jak hałas oraz mniejsza liczba dostępnych miejsc. Jest to niestety związane z budową nowej, pięknej poczekalni. Również zasady dostępu do tej poczekalni ulegają zmianie w tym okresie. Przepraszamy za utrudnienia. Oczywiście dołożymy wszelkich starań celem umożliwienia i zapewnienia naszym klientom maksymalnie komfortowego korzystania z poczekalni w trakcie remontu.


Oferujemy strefy odpoczynku i rozrywki ze zdrowymi przekąskami i drinkami w naszych Poczekalniach KLM Crown Lounge na całym świecie. Na lotnisku Amsterdam Schiphol  zapewniamy Państwu również miejsca do pracy z dostępem do Wi-Fi, prysznice i specjalnie wydzielone strefy dla osób palących.

Poczekalnie KLM Crown Lounge na lotnisku Amsterdam Schiphol są otwarte od godziny 4:45 do ostatniego wylatującego rejsu KLM.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:  +31 (0) 20 649 9123

Dowiedz się więcej na temat zasad korzystania z naszych Poczekalni KLM Crown Lounge

Toronto Airport (YYZ)

Lotnisko Toronto również posiada ekskluzywną Poczekalnię KLM Crown Lounge. Jest ona otwarta codziennie od godziny 12:00 do północy. Znajduje się naprzeciw bramki C32 na Terminalu 3 (można tam dotrzeć windą na piętro AT). 

Poczekalnia na lotnisku w Toronto oferuje pasażerom: 

 • Darmowe Wi-Fi i gniazdka w każdym siedzeniu
 • Sprzęt biurowy
 • Bufet z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami
 • Usługi odprawy dla pasażerów tranzytowych   


W tym przypadku jest to poczekalnia płatna: oznacza to, że jest ona dostępna dla wszystkich pasażerów za opłatą w wysokości 40 dolarów kanadyjskich. 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: +1 905 612 6737

Houston (IAH)

KLM Crown Lounge at Houston Airport

Nasza Poczekalnia KLM Crown Lounge na lotnisku w Houston oferuje 340 m2 powierzchni i może pomieścić 98 gości. Można tu pracować i relaksować się w ciszy i spokoju. Poczekalnia jest otwarta codziennie od godziny 06:00 do godziny 21:00. Znajduje się w Terminalu D w pobliżu bramki D8. 

Poczekalnia oferuje pasażerom: 

 • kilka stref siedzących idealnych do spożywania posiłków, relaksu czy pracy;
 • bezpłatną sieć Wi-Fi;
 • bufet z daniami na ciepło i na zimno, z ofertą dopasowaną do pory dnia;
 • bar samoobsługowy oferujący bogaty wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych;
 • prasę międzynarodową w pięciu językach;
 • wygodną przestrzeń do przechowywania bagażu i schowki;
 • prywatne toalety sprzątane regularnie przez nasz personel;
 • udogodnienia do odprawy dla klientów przesiadających się na lot obsługiwany przez KLM lub Air France z wylotem z Houston.