Zasady dostępu do poczekalni

Jeżeli jesteś pasażerem klasy Business, członkiem Flying Blue Platinum lub Gold, lub członkiem SkyTeam Elite Plus, możesz korzystać z naszych poczekalni przed wylotem lub podczas transferu.
 

Dostęp do poczekalni

Warunkiem jest, aby Państwa podróż odbywała się tego samego dnia lotem obsługiwanym przez KLM, międzynarodowym lotem obsługiwanym przez SkyTeam lub krajowym lotem obsługiwanym przez SkyTeam, który jest połączony z międzynarodowym lotem obsługiwanym przez SkyTeam.

Wszystkie informacje o godzinach otwarcia i lokalizacji można znaleźć w wyszukiwarce poczekalni.

 
 

Poczekalnie KLM Crown Lounge – kto ma do nich dostęp?

Nasze poczekalnie KLM Crown Lounge znajdują się na lotnisku Amsterdam Schiphol oraz na lotniskach w Toronto i Houston. W tabeli podano informacje dotyczące dostępu do nich:

Poczekalnia KLM Crown Lounge
Dostęp bezpłatny
Dostęp za opłatą
Klasa Business

Flying Blue Platinum + 1 gość

Flying Blue Platinum – dodatkowi goście

Flying Blue Gold + 1 gość

Flying Blue Gold – dodatkowi goście

SkyTeam Elite Plus + 1 gość

Flying Blue Silver

✔ (zob. uwaga)
Flying Blue Explorer

✔ (zob. uwaga)

Uwaga:

  • Pasażerowie niebędący członkami Flying Blue mogą również kupić dostęp do poczekalni za pomocą Mil lub karty kredytowej. Członkowie Flying Blue Explorer i Flying Blue Silver zawsze otrzymują zniżkę.
  • Poczekalnie są również dostępne dla członków Flying Blue Platinum i Gold, którzy lecą lotem KL obsługiwanym przez partnera (SkyTeam).
 
 

Inne poczekalnie na całym świecie

Jako pasażerowie Klasy Business, uczestnicy Flying Blue Platinum i Gold lub uczestnicy SkyTeam Elite Plus mają Państwo również dostęp do wielu poczekalni naszych partnerskich linii lotniczych na całym świecie. Pozostali nasi pasażerowie mogą uzyskać dostęp do wymienionych niżej poczekalni po uiszczeniu opłaty. Poczekalnie są wspólne dla linii lotniczych Air France, KLM i Delta.


Region
Miasto docelowe
Europa
Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Paryż-Charles de Gaulle (oprócz poczekalni La Première i Terminal 2G), Stuttgart i Zurych
Ameryka Północna (poczekalnie lotniskowe Air France/KLM/Delta)
Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, Montreal, Nowy Jork-JFK, San Francisco, Toronto, Waszyngton, Atlanta, Cincinnati, Tampa, Dallas, Raleigh, Nowy Orlean, Jacksonville, Seattle, Fort Lauderdale, Minneapolis, Portland, Detroit, West Palm Beach, Memphis, Milwaukee, Boston i Nowy Jork-LaGuardia
Region Azji i Pacyfiku (poczekalnie lotniskowe Delta)Tokio i Honolulu
AfrykaDuala


Opłaty za wejście do poczekalni różnią się w zależności od regionu. Mogą Państwo zapłacić Milami: od 3500 do 13000, lub kartą kredytową. Warto pamiętać, że płatność gotówką nie jest możliwa.


Poczekalnie w danym regionie
Opłata za dostęp do poczekalni
Europa, Afryka, region Azji i Pacyfiku
Od 25 do 65 EUR
Stany ZjednoczoneOd 35 do 50 USD
KanadaOd 30 do 50 CAD