Zasady dostępu do poczekalni

Jeżeli jesteś pasażerem klasy Business, członkiem Flying Blue Platinum lub Gold, lub członkiem SkyTeam Elite Plus, możesz korzystać z naszych poczekalni przed wylotem lub podczas transferu.
 

Dostęp do poczekalni

Warunkiem jest, aby Państwa podróż odbywała się tego samego dnia lotem obsługiwanym przez KLM, międzynarodowym lotem obsługiwanym przez SkyTeam lub krajowym lotem obsługiwanym przez SkyTeam, który jest połączony z międzynarodowym lotem obsługiwanym przez SkyTeam.

Wszystkie informacje o godzinach otwarcia i lokalizacji można znaleźć w wyszukiwarce poczekalni.

Uwaga: Tymczasowo zmieniliśmy politykę dostępu do poczekalni KLM Crown Lounge 52, ponieważ jesteśmy w trakcie ambitnego remontu (szczegóły w drugiej tabeli).

 
 

Poczekalnie KLM Crown Lounge – kto ma do nich dostęp?

Nasze poczekalnie KLM Crown Lounge znajdują się na lotnisku Amsterdam Schiphol oraz na lotniskach w Toronto i Houston. W tabeli podano informacje dotyczące dostępu do nich:

Poczekalnia KLM Crown Lounge
Dostęp bezpłatny
Dostęp za opłatą
Klasa Business

Flying Blue Platinum + 1 gość

Flying Blue Platinum – dodatkowi goście

Flying Blue Gold + 1 gość

Flying Blue Gold – dodatkowi goście

SkyTeam Elite Plus + 1 gość

Flying Blue Petroleum
✔ (warunkowo: zob. uwaga)
Flying Blue Silver

✔ (zob. uwaga)
Flying Blue Explorer

✔ (zob. uwaga)

Uwaga:

  • Członkowie Petroleum mają dostęp w sytuacji, gdy przesiadają się między dwoma lotami, z których obydwa są sprzedawane i obsługiwane przez Air France i/lub KLM.
  • Pasażerowie niebędący członkami Flying Blue mogą również kupić dostęp do poczekalni za pomocą Mil lub karty kredytowej. Członkowie Flying Blue Explorer i Flying Blue Silver zawsze otrzymują zniżkę.
  • Poczekalnie są również dostępne dla członków Flying Blue Platinum i Gold, którzy lecą lotem KL obsługiwanym przez partnera (SkyTeam).
 
 

Zamiany w dostępie do poczekalni KLM Crown Lounge 52 w godzinach szczytu

Jesteśmy w trakcie remontu wnętrza poczekalni KLM Crown Lounge 52 (dla pasażerów podróżujących poza strefę Schengen), który potrwa do lata 2019 r. W związku z tym musimy ograniczyć liczbę osób odwiedzających poczekalnię w godzinach szczytu, tj. od 7:30 do 11:00. Prosimy sprawdzić harmonogram poniżej. W poczekalni mogą być słyszalne odgłosy prac remontowych. Przepraszamy za niedogodności.

KLM Crown Lounge 52 – zmiany w dostępie
Dostęp zawsze w godzinach otwarcia
Dostęp tylko poza godzinami szczytu, tj. 7:30–11:00
Klasa Business
✔ (zob. uwaga)
Flying Blue Platinum
✔ (zob. uwaga)
Flying Blue Gold
✔ (zob. uwaga)
SkyTeam Elite Plus
✔ (zob. uwaga)
Gość członka Flying Blue Platinum

Gość członka Flying Blue Gold

Gość pasażera SkyTeam Elite Plus


Uwaga:
  • Pasażerowie Klasy Business, członkowie Flying Blue Platinum lub Gold oraz członkowie Sky Team Elite Plus podróżujący do miasta docelowego znajdującego się w strefie Schengen mogą zamiast tego skorzystać z Poczekalni KLM Schengen Crown Lounge 25.
  • Pasażerowie Flying Blue Ultimate, Skipper, Club2000 i Flying Blue Platinum for Life oraz ich goście zawsze mogą korzystać z poczekalni 52, również w godzinach szczytu.
 
 

Inne poczekalnie na całym świecie

Jako pasażerowie Klasy Business, uczestnicy Flying Blue Platinum i Gold lub uczestnicy SkyTeam Elite Plus mają Państwo również dostęp do wielu poczekalni naszych partnerskich linii lotniczych na całym świecie. Pozostali nasi pasażerowie mogą uzyskać dostęp do wymienionych niżej poczekalni po uiszczeniu opłaty. Poczekalnie są wspólne dla linii lotniczych Air France, KLM i Delta.


Region
Miasto docelowe
Europa
Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Paryż-Charles de Gaulle (oprócz poczekalni La Première i Terminal 2G), Stuttgart i Zurych
Ameryka Północna (poczekalnie lotniskowe Air France/KLM/Delta)
Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, Montreal, Nowy Jork-JFK, San Francisco, Toronto, Waszyngton, Atlanta, Cincinnati, Tampa, Dallas, Raleigh, Nowy Orlean, Jacksonville, Seattle, Fort Lauderdale, Minneapolis, Portland, Detroit, West Palm Beach, Memphis, Milwaukee, Boston i Nowy Jork-LaGuardia
Region Azji i Pacyfiku (poczekalnie lotniskowe Delta)Tokio i Honolulu
AfrykaDuala


Opłaty za wejście do poczekalni różnią się w zależności od regionu. Mogą Państwo zapłacić Milami: od 3500 do 9000, lub kartą kredytową. Warto pamiętać, że płatność gotówką nie jest możliwa.


Poczekalnie w danym regionie
Opłata za dostęp do poczekalni
Europa, Afryka, region Azji i Pacyfiku
Od 25 do 50 EUR
Stany Zjednoczone Od 35 do 50 USD
KanadaOd 30 do 50 CAD