Zasady dostępu do poczekalni

Cieszcie się Państwo udogodnieniami naszych poczekalni przed wylotem lub transferem, jeżeli jesteście pasażerami klasy Business, uczestnikami Flying Blue Platinum lub Gold, lub uczestnikami SkyTeam Elite Plus.

Dostęp do poczekalni

Macie Państwo dostęp do Poczekalni KLM Crown Lounge na lotniskach Amsterdam Schiphol, Toronto, Houston oraz do wielu poczekalni naszych partnerskich linii lotniczych na całym świecie.

Proszę zauważyć, że muszą Państwo podróżować lotem obsługiwanym przez KLM lub międzykontynentalnym lotem obsługiwanym przez SkyTeam tego samego dnia lub krajowym lotem obsługiwanym przez SkyTeam, który jest połączeniem z międzykontynentalnym lotem obsługiwanym przez SkyTeam tego samego dnia.

 • Uczestnicy Flying Blue Platinum, Gold i uczestnicy SkyTeam Elite Plus mają darmowy dostęp do poczekalni KLM Crown Lounge i mogą zabrać ze sobą gościa. Uczestnicy Flying Blue Platinum i Gold mogę zabrać ze sobą większą liczbę gości za opłatą.
 • Uczestnicy Flying Blue Silver mają prawo dostępu do poczekalni w coraz większej liczbie miast docelowych na całym świecie* po dokonaniu opłaty. Niestety nie jest możliwe, aby uczestniczy Flying Blue Silver przyprowadzali gości.


* Te poczekalnie są dzielone pomiędzy linie lotnicze AIR FRANCE, KLM oraz Delta. Międzynarodowe poczekalnie na lotniskach, które są dostępne za drobną opłatą za wstęp to:

 • Europa: Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Paris-Charles de Gaulle (oprócz poczekalni La Première oraz Terminal 2G), Stuttgart i Zurych
 • Ameryka Północna (poczekalnie lotniskowe AIR FRANCE/KLM/Delta): Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, Montreal, Nowy Jork-JFK, San Francisco, Toronto, Waszyngton, Atlanta, Cincinnati, Tampa, Dallas, Raleigh, Nowy Orlean, Jacksonville, Seattle, Fort Lauderdale, Minneapolis, Portland, Detroit, West Palm Beach, Memfis, Milwaukee, Boston i Nowy Jork-LaGuardia.
 • Ameryka Południowa (poczekalnie lotniskowe Air France): Rio de Janeiro
 • Azja Pacyficzna (poczekalnie lotniskowe Delta): Tokio i Honolulu
 • Afryka (poczekalnie lotniskowe Air France): Duala.

Zmienione zasady dostępu do Poczekalni KLM non-Schengen Crown Lounge 52 w trakcie remontu

Ze względu na remont w okresie od 13 czerwca 2017 do marca 2019 polityka dostępu do Poczekalni KLM non-Schengen Crown Lounge jest zmieniona w godzinach szczytu od 7:30 do 11:00:
 • pasażerowie Klasy Business, członkowie Flying Blue Platinum lub Gold oraz członkowie Sky Team Elite Plus podróżujący do miasta docelowego znajdującego się w strefie Schengen mogą w zamian korzystać z Poczekalni KLM Schengen Crown Lounge 25.
 • Vouchery do poczekalni nie będą ważne.
 • Goście członków Flying Blue Platinum i Flying Blue Gold oraz członków SkyTeam Elite Plus mogą korzystać jak zawsze z poczekalni za wyjątkiem godzin szczytu od 7:30 do 11:00.
 • Goście członków Ultimate, Skipper i C2000 mogą przez cały czas korzystać z poczekalni.
 

Opłaty za poczekalnie

Opłata za wejście do poczekalni różni się w zależności od regionu. Możesz zapłacić Milami: od 3500 do 9000 w zależności od regionu. Istnieje także możliwość uiszczenia opłaty kartą kredytową:


Poczekalnie w danym regionieOpłata za dostęp do poczekalni
Europa, Afryka i Azja PacyficznaOd 25 do 45 EUR
Stany Zjednoczone i Ameryka PołudniowaOd 35 do 50 USD
KanadaOd 30 do 50 CAD

Prosimy zauważyć, że nie ma możliwości płacenia gotówką.