Poczekalnie

Wśród zgiełku, jaki panuje na lotnisku, nasze poczekalnie są oazami spokoju i wygody. Bez względu na to, czy poszukują Państwo miejsca na spotkanie biznesowe, czy po prostu miejsca do relaksu − nasze poczekalnie spełnią Państwa oczekiwania.

Standardowe poczekalnie

Lounges standard facilities

Oferujemy Państwu posiłek w naszym bufecie lub drink z przystawką w barze w komfortowych, relaksujących warunkach. Możecie Państwo zrelaksować się oglądając telewizję, lub wykorzystać jedno ze stanowisk przeznaczonych do pracy. Na lotnisku Amsterdam Schiphol można także wziąć prysznic lub przewinąć dziecko. Oczywiście służymy Państwu pomocą w każdej potrzebie!

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po naszej Poczekalni KLM Crown Lounge 52. Prosimy użyć lewego przycisku myszy (lub strzałek na klawiaturze), aby uzyskać pełen 360-stopniowy widok.

Film nie wyświetla się? Pobierz program Quicktime. 

Poczekalnie KLM Crown Lounge

Facilities in our KLM Crown Lounges

Zaprojektowane przez prestiżową holenderską firmę designerską, Studio Linse, nasze Poczekalnie KLM Crown Lounge na całym świecie oferują stylowe otoczenie z dużą ilością przestrzeni i prywatności. Tylko na lotnisku Amsterdam Schiphol nasze Poczekalnie Lounge 25 (strefa Schengen) i Lounge 52 (loty międzykontynentalne) mają łącznie powierzchnię niemal 6000 m2! W strefie relaksu oferujemy: 

  • Miejsca odpoczynku
  • Zdrowe przekąski i napoje
  • Rozrywkę
  • Komputery z darmowym WiFi i stacje do podłączenia laptopa
  • Faks, telefon i kserokopiarki
  • Międzynarodową prasę 

Poczekalnie KLM Crown Lounge są łatwo dostępne dla osób niepełnosprawnych. Znajdują się tutaj również strefy dla palących i niepalących. 

Udogodnienia w poczekalniach SkyTeam Exclusive Lounge

Poczekalnie SkyTeam Exclusive Lounge, znajdujące się na kilku lotniskach świata, oferują Państwu chwile relaksu przed wylotem. Mogą Państwo wypocząć w stylowym pomieszczeniu gwarantującym prywatność i poczucie luksusu, które jest dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W poczekalni znajdują się takie luksusowe udogodnienia jak:

  • Centrum wellness z fotelami do masażu ciała
  • Bar tlenowy
  • Dostęp do WiFi, gniazdka elektryczne oraz wsparcie komputerowe od naszego centrum biznesu
  • Darmowe napoje

Odprawa w poczekalni

Nasze Poczekalnie KLM Crown Lounge na lotnisku Amsterdam Schiphol, Houston i Toronto oferują usługę odprawy dla pasażerów transferowych. Pasażerowie transferowi na lotnisku Charlesa de Gaulle’a w Paryżu mogą dokonać odprawy w poczekalni Air France w terminalu 2E.

Oczekiwanie przyjazne środowisku

Nasza nowa Poczekalnia KLM Crown Lounge 52 jest przyjazna środowisku dzięki swoim energooszczędnym żarówkom i specjalnemu systemowi cyrkulacji powietrza, który ogrzewa wodę dla 10 kabin prysznicowych. 

Sprawdź lokalizacje naszych Poczekalni KLM Crown Lounge na całym świecie