Warto wiedzieć, że…

Istnieje 10 doskonałych powodów, aby kompensować emisję CO2 podczas swojego lotu.

Warto wiedzieć, że…

Kompensując emisję CO2 związaną z Państwa lotem, zmniejszają Państwo swój znaczny wpływ na zmianę klimatu w czasie podróży. Przeczytaj więcej o CO2ZERO.
 

Warto wiedzieć, że…

Pieniądze zebrane za pośrednictwem CO2ZERO zostają bezpośrednio przekazane na projekty mające na celu redukcję CO2 inicjowane przez WWF oznaczone etykietą Gold Standard. Przeczytaj więcej na stronie klmtakescare.com .
 

Warto wiedzieć, że…

Gold Standard określa najsurowsze wymagania środowiskowe w zakresie redukcji CO2. Jest ono gwarancją bezpośrednich inwestycji w projekty energii odnawialnej w mniej rozwiniętych krajach. Projekt taki musi spełniać surowe wymagania, powinien pozytywnie wpływać na lokalne środowisko i korzystać z lokalnej siły roboczej.

 

Warto wiedzieć, że…

Program emisji dwutlenku węgla CO2ZERO to najprostszy, najskuteczniejszy i najtańszy sposób, by latać ekologicznej.

 

Warto wiedzieć, że…

Im więcej zabiorą Państwo bagażu, tym cięższy będzie samolot i tym więcej będzie potrzebował paliwa podczas lotu, co przekłada się na większą emisję CO2. Dlatego proszę starać się podróżować z lżejszym bagażem.

 

Warto wiedzieć, że…

Wszyscy mamy wpływ na zmiany klimatu w wyniku emisji dwutlenku węgla, produkowanej podczas każdej podróży samolotem, samochodem lub podczas korzystania z komputera.

 

Warto wiedzieć, że…

CO2 to symbol chemiczny dwutlenku węgla, który jest najistotniejszym gazem cieplarnianym, mającym największy wpływ na zmianę klimatu powodowaną przez ludzi.

 

Warto wiedzieć, że…

Mogą Państwo w pełni zrekompensować emisję CO2 za podróż w obie strony z Amsterdamu do Nowego Jorku za jedyne 8,50 EUR. Państwa inwestycja pokrywa koszty zakupu nadwyżek emisji oznaczonych Gold Standard i kosztów obsługi. Sprawdź aktualne obliczania względem miasta docelowego.