Posiłki w Klasie Business

Mogą Państwo cieszyć się smakiem najwyższej klasy posiłków przyrządzanych przez najlepszych szefów kuchni! W Klasie Business KLM mogą Państwo skosztować także wysokiej klasy win oraz szerokiego wyboru napojów i przekąsek.

Klasa World Business

Zapewniamy, że podczas wszystkich lotów międzykontynentalnych KLM otrzymają Państwo tylko to, co najlepsze. Zanim samolot wystartuje, powitamy Państwa na pokładzie lampką szampana lub soku owocowego.

Posiłki
Polecamy wyjątkowy obiad przyrządzony przez znakomitego holenderskiego szefa kuchni Jonniego Boera* i podawany na zastawie stworzonej przez holenderskiego projektanta Marcela Wandersa. Mogą Państwo skomponować własny posiłek, wykorzystując dostępne opcje:

  • Wybór pomiędzy zimną przystawką lub zupą wegetariańską.
  • Wybór kilku dań głównych dopasowanych do pory dnia.
  • Wybór kilku słodkich deserów, świeżych owoców oraz wybór serów, z kieliszkiem porto lub wina deserowego.


W przypadku lotów KLM kończących się w godzinach wczesnoporannych mogą Państwo wybrać swoje ulubione śniadanie. Oferujemy śniadania słodkie lub wytrawne, jogurt, granolę, różne rodzaje pieczywa i owoce.

Regularnie modyfikujemy nasze menu i używamy świeżych składników, zawsze gdy tylko jest to możliwe.

W każdej chwili dla Ciebie

Jeżeli podróżują Państwo Klasą World Business i lecą z Amsterdamu do Johannesburga lub z powrotem, czekają na Państwa prawdziwe doznania kulinarne! Dzięki opcji W każdej chwili dla Ciebie mogą Państwo wybrać, co i kiedy chcą Państwo zjeść w trakcie swojego lotu. Państwa obiad zostanie przygotowany i podany w najbardziej optymalnym dla Państwa momencie, a do wyboru będą Państwo mieli aż 8 różnych dań.

Warto również wiedzieć: ta usługa będzie wkrótce dostępna na lotach z i do Bangkoku. Od marca przyszłego roku usługa W każdej chwili dla Ciebie będzie oferowana także podczas lotów z i do Tokio!

Napoje
W trakcie lotu KLM zapewniamy duży wybór napojów, od drinków bezalkoholowych i świeżych soków owocowych, po piwo i wodę mineralną. Razem z posiłkiem podajemy także gorące i zimne napoje (alkoholowe lub bezalkoholowe).

Kieliszek dobrego wina stanowi doskonały dodatek do posiłku. Nasi somelierzy wybierają najwyższej klasy wina, aby uprzyjemnić Państwu czas lotu.

Przekąski między posiłkami
Pomiędzy posiłkami oferujemy szeroki wybór zdrowych, wytrawnych i słodkich przekąsek.

Do i z Azji

Na wszystkich lotach KLM do i z Chin, Indii, Japonii i Korei, oferujemy tradycyjne azjatyckie menu podawane na azjatyckiej zastawie.

Dowiedz się więcej na temat dań azjatyckich na pokładzie

*posiłki specjalne uwzględniające Państwa dietę lub przekonania religijne są przyrządzane przez innych szefów kuchni.

Klasa Europe Business

Jeśli podróżują Państwo w obrębie Europy, mogą Państwo cieszyć się pysznymi posiłkami skomponowanymi przez najlepszych holenderskich szefów kuchni i podawanymi na zastawie zaprojektowanej przez Marcela Wandersa.

  • Proponujemy posiłek na zimno na wszystkich lotach KLM Cityhopper, jak i wszystkich lotach KLM trwających krócej niż 120 minut. W zależności od pory dnia, zapewniamy wybór świeżych kanapek, sałatek lub przystawek wraz z organicznym jogurtem, przekąskami i/lub deserem.
  • W przypadku większości lotów linią KLM dłuższych niż 120 minut* podajemy pyszny trzydaniowy obiad, z możliwością wyboru dwóch gorących dań głównych, przygotowanych przez słynnego holenderskiego szefa kuchni Onno Kokmeijera. Podczas tych rejsów KLM wszystkie dania podawane są z przystawką i deserem.

* miasta docelowe: ALC, ATH, HEL, IBZ, IST, KBP, LED, LIS, MAD, OTP, SVO, TLV oraz VLC.

Dania przygotowujemy ze świeżych składników, zawsze gdy tylko jest to możliwe, i co miesiąc zmieniamy nasze tygodniowe menu.

Napoje
Podczas lotów KLM w obrębie Europy zapewniamy duży wybór napojów, od drinków bezalkoholowych i świeżych soków owocowych, po piwo i wodę mineralną. Razem z posiłkiem podajemy także gorące i zimne napoje (alkoholowe lub bezalkoholowe).

Kieliszek dobrego wina stanowi doskonały dodatek do posiłku. Nasi somelierzy wybierają najwyższej klasy wina, aby uprzyjemnić Państwu czas lotu.

Zarezerwowali Państwo lot? Zobacz swoje menu

Chcieliby Państwo wiedzieć, co znajdzie się w menu i dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego lotu, załogi i samolotu? Od 31 dni przed wylotem rejsu KLM mogą Państwo zapoznać się z przewodnikiem Flight Guide przez Moja Podróż.

Przejdź bezpośrednio do przewodnika Flight Guide