Posiłki w Klasie Economy

W Klasie Economy KLM czeka na Państwa duży wybór napojów i posiłek Tasty Blue lub sycąca kanapka.

Klasa Economy − loty międzykontynentalne

Na wszystkich lotach międzykontynentalnych KLM powitamy Państwa na pokładzie wybranym przez Państwa napojem. Przed każdym posiłkiem otrzymają Państwo przyjemny, ciepły ręcznik, aby się odświeżyć i aperitif oraz orzeszki. Następnie podamy Państwu przystawkę, wybrany przez Państwa jeden z dwóch gorących posiłków Tasty Blue oraz deser. Wraz z posiłkiem otrzymają Państwo także świeżą bułeczkę z masłem i serem. Po obiedzie zaproponujemy dodatkowo kawę, herbatę lub likier.

Na krótszych lotach podajemy świeżą kanapkę lub przekąskę przed lądowaniem. Podczas dłuższych lotów serwujemy drugi posiłek. W zależności od pory dnia jest to śniadanie, lunch lub kolacja. Pomiędzy posiłkami podajemy przekąski, lody lub kanapki. Jeżeli będą mieli Państwo ochotę na coś więcej, mogą poprosić załogę o słodką lub wytrawną przekąskę.

Napoje
Podajemy gorące i zimne napoje (alkoholowe lub bezalkoholowe), obejmują one kawę i herbatę, napoje bezalkoholowe, soki owocowe, piwo i specjalnie wyselekcjonowane i nagradzane wino, podawane z Państwa posiłkiem. Podczas całego lotu, co godzinę proponujemy Państwu jakiś napój.

Menu à la carte
Na większości międzykontynentalnych rejsów KLM wylatujących z Amsterdamu oferujemy jeszcze większy wybór gorących dań, jeśli przed wylotem zamówią Państwo posiłek à la carte na KLM.com.

Dowiedz się więcej na temat menu à la carte w Klasie Economy

Do i z Azji
Na wszystkich lotach KLM do i z Chin, Indii, Japonii i Korei, proponujemy Państwu posiłki azjatyckie opracowane przez znane restauracje.

Dowiedz się więcej na temat serwisu pokładowego na innych trasach

Klasa Economy − loty w obrębie Europy

Jak zwykle proponujemy na naszych trasach szeroki wybór gorących i zimnych napojów, takich jak soki owocowe i inne napoje bezalkoholowe, wino, piwo, kawa i herbata.

W zależności od czasu trwania rejsu i pory odlotu, podajemy przekąskę lub świeżą kanapkę albo wrapa.

  • Na lotach trwających do 45 minut podajemy słodką i słoną przekąskę.
  • Na lotach trwających do 120 minut w zależności od pory dnia, podajemy zestaw pysznych kanapek w różnych smakach, pysznego wrapa lub słodką i słoną przekąskę.
  • W przypadku lotów trwających dłużej niż 120 minut podajemy gorącą przekąskę lub ciastko.


Regularnie zmieniamy ofertę naszych przekąsek i kanapek.

Zarezerwowałeś lot? Zobacz swoje menu

Chcieliby Państwo wiedzieć, co znajdzie się w menu podczas lotu (i dowiedzieć się wszystkiego na temat swojej załogi i samolotu)? Od 31 dni przed wylotem rejsu KLM mogą Państwo zapoznać się z przewodnikiem Flight Guide przez Moja Podróż.

Przejdź bezpośrednio do przewodnika Flight Guide