Rozrywka na pokładzie samolotu

Czas podróży mija szybko i przyjemnie, gdy możecie się Państwo cieszyć naszą ofertą filmów oraz innych interaktywnych rozrywek audio i wideo dostępnych podczas lotu KLM.

Rozrywka podczas lotu

Najnowsze hity kinowe, genialna muzyka, poruszające dramaty, egzotyczne filmy przyrodnicze oraz wiele, wiele więcej... Czy chcecie Państwo poznać szeroki zakres rozrywki dostępnej podczas lotu KLM? Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i przejrzenia listy.

Rozrywka na pokładzie (jedynie w języku angielskim)

Zobacz listę

Wiele możliwości wyboru i osobisty ekran

Inflight entertainment

Korzystajcie z ponad 1000 godzin interaktywnej rozrywki na wszystkich lotach interkontynentalnych KLM w różnych językach – od momentu zajęcia swojego miejsca, do chwili opuszczenia samolotu:

 • Ponad 80 filmów, a w przypadku najnowszego zestawu rozrywki – ponad 200 tytułów, w tym najnowsze premiery, klasyka i kino światowego formatu. Wiele z nich możecie Państwo obejrzeć w języku arabskim, chińskim, angielskim, francuskim, niemieckim, japońskim, koreańskim, portugalskim i hiszpańskim
 • Programy telewizyjne w tym rozrywkowe, fabularne, przyrodnicze, podróżnicze, a także koncerty, relacje sportowe i programy poświęcone stylowi życia
 • Setki płyt CD oraz specjalna kolekcja muzyczna KLM
 • Kursy językowe
 • Kanały dla dzieci
 • Audiobooki
 • Gry


Ze wszystkich tych rozrywek możecie Państwo korzystać za pomocą osobistego interaktywnego ekranu na niemal wszystkich lotach międzykontynentalnych KLM (wyjątek stanowią loty KLM do Tel Awiwu obsługiwane przez samolot Boeing 737).

Na początku każdego miesiąca aktualizujemy nasz wybór rozrywek pokładowych.

Do i z Azji
Na wszystkich lotach KLM do i z Chin, Korei i Japonii zapewniamy bezpłatnie lokalne gazety. Usiądźcie i zrelaksujcie się Państwo przy jednym z naszych filmów dubbingowanych bądź z napisami w lokalnym języku, lub cieszcie się programami radiowymi w języku chińskim, koreańskim lub japońskim.

Dowiedz się więcej na temat usług dedykowanych konkretnym trasom

Korzystanie z urządzeń elektronicznych

Man and woman checking tablet on board

Nie muszą już Państwo wyłączać telefonu czy tabletu na pokładzie! Możecie Państwo korzystać z różnych rodzajów przenośnych urządzeń elektronicznych w trakcie dowolnego lotu KLM. Wystarczy jedynie przestawić urządzenia na tryb samolotowy lub wyłączyć usługę komórkową.

 • Dozwolone urządzenia to: smartfony, tablety, czytniki e-booków, odtwarzacze multimedialne, radia, aparaty fotograficzne, słuchawki, przenośne konsole do gier, pagery oraz niektóre rodzaje wyposażenia medycznego. Chcąc zabrać jakiekolwiek wyposażenie medyczne, prosimy o kontakt z KLM Cares na 2 dni robocze przed wylotem.
 • Jeśli urządzenie wytwarza dźwięk, prosimy o używanie słuchawek.
 • Zawsze można podłączyć własne słuchawki do pokładowego zestawu rozrywki oraz wykorzystać swoje zasilanie w Klasie World Business. Najnowszy zestaw rozrywki dostępny na pokładach coraz większej liczby naszych samolotów pozwala na podłączenie własnego USB lub zasilania zarówno w Klasie Economy, jak i w Klasie World Business.
 • Laptopy i podobne większe urządzenia, a także sprzęt ważący więcej niż 1 kg (2,2 funta) muszą być spakowane podczas kołowania, startu oraz lądowania.
 • Nasza załoga poprosi Państwa o całkowite wyłączenie i spakowanie urządzeń tylko w konkretnych przypadkach.


Urządzenia, których pod żadnym pozorem nie wolno używać na pokładzie samolotu: e-papierosy, zabawki zdalnie sterowane, telewizory, transmitery, urządzenia wykorzystujące VHF oraz wszelkie urządzenia z włączoną usługą sieci GSM.

WiFi na pokładzie

Coraz więcej naszych samolotów oferuje bezprzewodowy internet, dzięki czemu mogą Państwo być w stałym kontakcie ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi. Obecnie można korzystać z WiFi na pokładzie wszystkich naszych nowych Boeingów 787 Dreamliner oraz w jednym z Boeingów 777-300. Podczas innych lotów KLM jeszcze nie oferujemy WiFi.

Jeżeli na pokładzie samolotu KLM, którym Państwo podróżują, jest dostępne WiFi, wystarczy wejść na stronę KLM.com w trakcie podróży. Kiedy po starcie samolot osiągnie odpowiednią wysokość, możliwy jest zakup różnych voucherów WiFi, z których można skorzystać w trakcie lotu.

Przeczytaj warunki dotyczące WiFi na pokładzie samolotu

Holland Herald – nasz wielokrotnie nagradzany magazyn

Wydawany od 1966 roku, Holland Herald jest nie tylko najstarszym magazynem pokładowym na świecie, lecz także największym angielskojęzycznym czasopismem w Holandii!

Każdego miesiąca magazyn podejmuje ekscytujące tematy. Artykuły poruszają zagadnienia związane z podróżami, stylem życia i gadżetami oraz opisują interesujące wydarzenia i postaci.

Szukacie Państwo ciekawych atrakcji? Holland Herald oferuje program wydarzeń kulturalnych w Holandii oraz opisy miast docelowych KLM!

Możecie Państwo także wziąć udział w słynnym konkursie fotograficznym KLM/Holland Herald. Nic dziwnego, że większość naszych pasażerów zabiera swoje egzemplarze czasopisma ze sobą!

Każdy numer magazynu zawiera także wykaz produktów bezcłowych dostępnych w sprzedaży na pokładzie samolotu.

www.holland-herald.com  (tylko po angielsku)