Przewodnik po locie Flight Guide

Zarezerwowali Państwo lot KLM? Na pewno chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś na temat menu, załogi i samolotu! Od 31 dni przed wylotem, mogą Państwo przejść do Flight Guide po fakty, dane i ciekawostki - wszystko na temat Państwa konkretnego lotu KLM. Zawsze, wszędzie, na każdym urządzeniu.

Co to jest Flight Guide?

Flight Guide on all devices

KLM Flight Guide online towarzyszy Państwu od 31 dni przed wylotem, podczas lotu i po wylądowaniu. Dostępny tylko dla podróżujących z KLM, Flight Guide oferuje mnóstwo przydatnych informacji i szczegółów na temat Państwa konkretnego lotu KLM - wraz z faktami, o których na pewno Państwo nie wiedzieli:

  • Aktualne szczegóły na temat statusu lotu
  • Państwa menu - podawane w klasie Economy i klasie Business
  • Państwa samolot - nazwa, rodzaj i więcej informacji
  • Załoga - fakty i dane na temat załogi kokpitu i personelu pokładowego

Ciekawi? Jeżeli Państwa lot KLM wylatuje w przeciągu najbliższych 31 dni, proszę się zalogować teraz i dowiedzcie się.

Dostęp do Państwa Flight Guide

Przejdź do Przewodnika "Flight Guide"

Zaloguj się na Moja podróż

Przewodnik Flight Guide jest dostępny online od 31 dni przed wylotem każdego rejsu KLM. Do przewodnika Flight Guide można przejść bezpośrednio, korzystając z przycisku powyżej lub wybrać jedną z poniższych opcji:

  • Proszę zalogować się do Moja Podróż i przewinąć w dół do przewodnika Flight Guide lub
  • Proszę użyć linka w wiadomości e-mail dotyczącej odprawy wysłanej Państwu 30 godzin przed wylotem (24 godziny w przypadku lotów do i ze Stanów Zjednoczonych).

Wskazówka: Mając raz dostęp do przewodnika Flight Guide, mogą dodać go Państwo do ulubionych lub zakładek, albo zapisać na pulpicie swojego telefonu bądź tabletu. W ten sposób mogą Państwo zawsze skorzystać z przewodnika, nawet w przypadku braku połączenia z internetem.

Flight Guide jest dostępny tylko dla lotów KLM. Zarówno w przypadku lotów KLM jak i lotów wielu partnerskich linii lotniczych, możecie Państwo zalogować się na Moja podróż, aby zobaczyć harmonogram swojego lotu, zmienić rezerwację, zarezerwować wygodne opcje dodatkowe i wiele więcej.

Oceń swój lot

Flight guide on mobile devices

Zawsze jesteśmy chętni, by usłyszeć, jak przebiegł Państwa lot. Za pomocą przewodnika Flight Guide po przylocie można ocenić lot i wystawić swoją opinię – a także przeczytać opinie swoich towarzyszy podróży!

Średnie oceny lotów są widoczne podczas rezerwacji przy wyborze lotów. Dzięki temu, Państwo oraz inni odwiedzający stronę KLM.com mogą dokonać lepszego, bardziej świadomego wyboru na podstawie opinii pasażerów - w tym Państwa opinii.

Oczywiście, Państwa prywatność jest dla nas bardzo ważna, dlatego też dostępna jest opcja anonimowej oceny i opinii.