Shop@KLM

Szukacie Państwo prezentu dla wyjątkowej osoby, najnowszego gadżetu czy fantastycznych perfum? Znajdźcie swoje ulubione produkty KLM szybko i łatwo na Shop@KLM. Zanim wystartujecie, zakupcie swoje bezcłowe towary online. Możecie wybrać, czy chcecie je otrzymać na pokładzie lotu KLM, czy wolicie, aby dostarczono je na Państwa adres domowy.

Zakupy bezcłowe online

Shopping on board

Począwszy od luksusowych prezentów, po produkty specjalne KLM, w Shop@KLM możecie Państwo wybierać spośród szerokiej gamy towarów bezcłowych i zamawiać je online ze swojego wygodnego fotela. Państwa zakupy otrzymają Państwo podczas lotu bez dodatkowych kosztów. Shop@KLM dostarcza produkty na pokłady następujących lotów:

 • Lot KLM trwający ponad 1,5 godziny.

Dzięki temu nie muszą Państwo przemieszczać się po lotnisku z ciężkim bagażem podręcznym. Mogą Państwo złożyć zamówienie na 1-3 dni przed wylotem.

Możecie Państwo skorzystać z Shop@KLM, nawet jeśli nie planujecie lotu w najbliższej przyszłości: część produktów możemy dostarczyć na Państwa adres domowy w Holandii. Jednakże w tym wypadku będziecie musieli Państwo zapłacić podatek VAT oraz ponieść koszty wysyłki.

Shop@KLM zapewnia jeszcze więcej produktów niż w ofercie dostępnej na pokładzie samolotu. Mile uzyskiwane przy każdych zakupach oraz przysługujące zniżki pozostają takie same. Nie tylko zdobywasz Mile, lecz możesz je także wykorzystać, aby płacić za zakupy. Aktualizujemy nasz wybór produktów każdego miesiąca, więc zawsze znajdziecie Państwo nowe propozycje.

Przejdź do Shop@KLM 

Zobacz wszystkie produkty

Przejdź do Shop@KLM

Jak działa Shop@KLM

 1. 1. Wybierzcie Państwo ulubione produkty i dodaj je do swojego koszyka.
 2. 2. Prosimy zaznaczyć, czy chcecie je otrzymać na pokładzie lotu czy na adres domowy.
 3. 3. Wprowadźcie swoje dane osobowe i informacje kontaktowe oraz kod rezerwacji (jeśli jest wymagany).
 4. 4. Wybierzcie Państwo formę płatności i zapłać za swoje zamówienie. Po sfinalizowaniu zakupu otrzymacie Państwo potwierdzenie oraz fakturę na adres e-mail. Prosimy wydrukować e-mail potwierdzający oraz zabrać go z sobą na pokład samolotu.
 5. 5. Zakupy zostaną dostarczone wraz z potwierdzeniem doręczenia na pokładzie lotu lub na adres domowy, zależnie od wybranej przez Państwa opcji dostawy. Prosimy zachować potwierdzenie doręczenia – jest to karta gwarancyjna.

Zwróć uwagę: Jeśli chcecie Państwo otrzymać zamówione produkty na pokładzie samolotu, zamówienie musi być złożone co najmniej na 72 godzin przed wylotem. W przypadku rejsów z Amsterdamu zamówienie można złożyć z maksymalnie 25-godzinnym wyprzedzeniem. Jeśli wybiorą Państwo opcję dostarczenia do domu, należy zapłacić podatek VAT oraz ponieść koszty wysyłki. Shop@KLM jest dostępny w języku holenderskim i angielskim.

Często zadawane pytania na temat zamówień online

Formy płatności

Wszystkie ceny są podawane w euro oraz zawierają podatek VAT (jeśli wymagane). Możesz płacić przez iDEAL (forma płatności internetowej dostępna jedynie w Holandii), różnymi kartami kredytowymi oraz Milami. Mile otrzymujesz też za zakupy (z wyjątkiem sytuacji, gdy do zapłaty używane są Mile).

Dane Państwa karty kredytowej są przesyłane do nas za pośrednictwem bezpiecznego serwera, który szyfruje wszystkie Państwa dane osobowe oraz informacje o karcie kredytowej.

Prosimy pamiętać, że jeśli otrzymają Państwo swoje zamówienie na pokładzie, wszelkie dodatkowe podatki związane z importem i/lub lokalne podatki za Państwa zakupy będą musiały zostać opłacone w Państwa mieście docelowym. Konieczność opłacenia podatku lub cła zależy od kraju przeznaczenia i całkowitej sumy Państwa zakupów.

Nie otrzymaliście Państwo zakupów?

Dostawa na pokład samolotu

Jeśli dostawa zakupów na pokład samolotu nie będzie możliwa, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, bądź poprzez e-mail. Podczas lotu nasz personel pokładowy nie będzie w stanie zwrócić Państwu zapłaconej kwoty.

W zależności od sytuacji oferujemy różne rozwiązania:

 • Jeśli odwołaliście Państwo swój lot lub nie odbyliście go, ponieważ lot przewoźnika nienależącego do sojuszu SkyTeam był opóźniony, możecie Państwo skorzystać z następujących opcji:

  • Państwa zakupy zostaną Państwu zaproponowane podczas następnego lotu.
  • Zapłacona kwota zostanie zwrócona na Państwa konto bankowe.

 • Jeśli Państwa lot został odwołany lub nie odbyliście go, ponieważ inny lot KLM lub inny lot przewoźnika SkyTeam był opóźniony, lub jeśli Państwa zakupy nie zostały Państwu dostarczone na pokładzie, możecie Państwo skorzystać z następujących opcji:

  • Państwa zakupy zostaną Państwu dostarczone podczas następnego lotu.
  • Zwrócimy zapłaconą kwotę na Państwa konto.
  • Dostarczymy zakupy do Państwa domu.

 • Jeśli produkt jest czasowo niedostępny, poinformujemy o tym poprzez e-mail. Postaramy się dostarczyć Państwa zakupy do domu w ciągu 5 dni na terenie Holandii lub 10 dni w innych krajach.


Często zadawane pytania na temat dostawy

Dostawa do domu

Jeśli w ciągu 14 dni nie otrzymasz zamówionych towarów na adres domowy, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego  na Shop@KLM.

Zwroty i refundacje

Jeśli nie jesteście Państwo zadowoleni ze swojego zakupu, możecie zwrócić towar w ciągu 30 dni od daty dostawy. Jest to możliwe jedynie w przypadku, gdy towar jest nieużywany i zapakowany. Prosimy zwrócić zakupy w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu. Jak tylko otrzymamy zakupiony produkt, zwrócimy zapłaconą kwotę (pomijając koszt wysyłki) na Państwa konto.

Często zadawane pytania na temat zwrotów i refundacji 

Aby zwrócić produkt zakupiony przez Shop@KLM, prosimy wypełnić formularz.

Przeczytaj regulamin zakupów w Shop@KLM
Poproś o zwrot kosztów w Shop@KLM 
Skontaktuj się z Shop@KLM 