Klasa Europe Business

Cieszcie się Państwo wygodą i usługami oszczędzającymi czas podczas lotów na terenie Europy. W Klasie Europe Business mogą Państwo cieszyć się łatwością całkowicie elastycznej rezerwacji, która umożliwia zmianę Państwa lotu w dowolnym momencie!

Klasa Europe Business

Europe Business Class

Przyjemność podróżowania rozpoczyna się jeszcze przed startem:

  • Zyskaj dodatkowy limit bagażu
  • Prosimy odwiedzić Poczekalnie KLM Crown Lounge lub poczekalnie naszych partnerów
  • Zdobądź 250% Mil

SkyPriority
Odprawa, zdawanie bagażu, przechodzenie przez kontrole bezpieczeństwa i celne, wchodzenie na pokład samolotu i odbieranie bagażu z pasa bagażowego –– a wszystko to z przywilejem pierwszeństwa! Jeżeli podróżują Państwo Klasą Business KLM lub jeśli są Państwo członkami Flying Blue Gold lub Platinum lub SkyTeam Elite Plus, prosimy podążać za czerwonymi znakami SkyPriority dostępnymi na coraz większej liczbie lotnisk na całym świecie.


Na pokładzie

Bądźcie pierwszy na pokładzie samolotu i ciesz się dużą przestrzenią osobistą! W rzędach z trzema miejscami blokujemy wszystkie środkowe miejsca, pozostawiając je puste. Dzięki temu mają Państwo zawsze miejsce przy oknie lub przy przejściu!

  • Miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi oraz większą możliwością odchylenia fotela
  • Zasilanie wbudowane w siedzeniach naszych Boeingów 737-700, -800 oraz -900
  • Bezpłatna gazeta i własny egzemplarz Holland Herald – naszego magazynu pokładowego


Od luksusowego śniadania, po pyszne 3-daniowe posiłki: w zależności od pory dnia i czasu trwania lotu podajemy gorący posiłek, kanapkę, sałatkę lub talerz przystawek tapas oraz różne przekąski.

Nasz personel pokładowy spełni wszystkie Państwa życzenia. Klasa Europe Business jest usytuowana z przodu kabiny, zapewniając Państwu pierwszeństwo w drodze do wysiadania po przylocie na miejsce.

W przypadku lotów pomiędzy portami Amsterdam-Schiphol i Paris-Charles de Gaulle, Klasa Europe Business jest podzielona na 2 strefy. Wszystkie środkowe miejsca w przedniej części kabiny są zablokowane, podczas gdy mogą być one zajęte w innej strefie. Obie strefy oferują usługi Klasy Europe Business.

Podwyższenie do Klasy Europe Business

Kochają Państwo wygodę, usługi oszczędzające czas i dbałość o szczegóły w naszej Klasie Business?

Podwyższenie przelotu – sprawdź możliwe opcje