Klasa Europe Business

Cieszcie się wygodą i usługami oszczędzającymi czas podczas lotów na terenie Europy. W Klasie Europe Business mogą Państwo cieszyć się łatwością całkowicie elastycznej rezerwacji, która umożliwia zmianę Państwa lotu w dowolnym momencie!

Klasa Europe Business

Europe Business Class

Przyjemność podróżowania rozpoczyna się jeszcze przed startem:

  • Zyskajcie dodatkowy limit bagażu
  • Odwiedźcie Poczekalnie KLM Crown Lounge lub poczekalnie naszych partnerów
  • Uzyskajcie do 250% Mil w programie Flying Blue
SkyPriority
Odprawa, zdawanie bagażu, przechodzenie przez kontrole bezpieczeństwa i celne, wchodzenie na pokład samolotu i odbieranie bagażu z pasa bagażowego – a wszystko to z przywilejem pierwszeństwa! Jeżeli podróżują Państwo Klasą Business KLM lub jeśli są Państwo uczestnikami Flying BlueGold lub Platinum lub uczestnikami SkyTeam Elite Plus, prosimy podążać za czerwonymi znakami SkyPriority – dostępnymi na coraz większej liczbie lotnisk na całym świecie.


Na pokładzie

Bądźcie pierwsi na pokładzie samolotu i cieszcie się dużą przestrzenią osobistą! W rzędach z trzema miejscami blokujemy wszystkie środkowe miejsca, pozostawiając je puste. Dzięki temu mają Państwo zawsze miejsce przy oknie lub przy przejściu!

  • Miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi oraz większą możliwością odchylenia fotela
  • Zasilanie wbudowane w siedzeniach naszych Boeingów 737-700, -800 oraz -900
  • Bezpłatna gazeta i własny egzemplarz Holland Herald – naszego magazynu pokładowego

Od luksusowego śniadania, po pyszne 3-daniowe posiłki: w zależności od pory dnia i czasu trwania lotu podajemy gorący posiłek, kanapkę, sałatkę lub talerz przystawek tapas oraz różne przekąski.

Nasz personel pokładowy spełni wszystkie Państwa życzenia. Klasa Europe Business jest usytuowana z przodu kabiny, zapewniając Państwu pierwszeństwo w drodze do wysiadania po przylocie na miejsce.

W przypadku lotów pomiędzy portami Amsterdam-Schiphol i Paris-Charles de Gaulle, Klasa Europe Business jest podzielona na 2 strefy. Wszystkie środkowe miejsca w przedniej części kabiny są zablokowane, podczas gdy mogą być one zajęte w innej strefie. Obie strefy oferują usługi Klasy Europe Business.

Podwyższenie do Klasy Europe Business

Kochają Państwo wygodę, usługi oszczędzające czas i dbałość o szczegóły w naszej Klasie Business?

Podwyższenie przelotu – sprawdź możliwe opcje