Klasa World Business

Prosimy cieszyć się wygodą, dbałością o szczegóły i opieką osobistą na naszych międzykontynentalnych lotach. Mogą mieć Państwo pewność, że podróż szybko upłynie!

Odkryjcie Państwo nową Klasę World Business

New World Business Class seats
Coraz większa liczba samolotów KLM może się już poszczycić nową Klasą World Business! Dzięki rozwiązaniom sławnego holenderskiego projektanta na pokładzie samolotu poczują się Państwo jak w domu. Dodatkowo mogą Państwo czerpać przyjemność z podróży za sprawą nowych, superwygodnych foteli rozkładanych na płasko:
 • 180 stopni odchylenia i 207 cm długości
 • Gniazdka elektryczne przy każdym fotelu i zasłonka
 • Osobisty zestaw do rozrywki z 17-calowym ekranem

Nowa Klasa World Business

Odkryj teraz

Airbus A330-200 i Airbus A330-300 to ostatnie modele samolotów w naszej flocie, które są nadal wyposażone w tzw. „miejsca do spania” (175 stopni odchylenia). Dostępne są oczywiście wszystkie pozostałe usługi i udogodnienia klasy World Business. Intensywnie pracujemy nad wdrożeniem udoskonaleń i przewidujemy, że do końca 2018 roku w samolotach A330 pojawią się fotele rozkładane na płasko.

Klasa World Business

Woman relaxing in World Business Class

Bilet Klasy Business pozwala na proste dostosowanie Twojego lotu do planów podróży. Ale mamy dla Ciebie coś jeszcze:

 • Dodatkowy limit bagażu
 • Dostęp do poczekalni KLM Crown Lounge i poczekalni naszych partnerów
 • Earn up to 175% Miles

SkyPriority
Przywilej pierwszeństwa przy odprawie, zdawaniu bagażu, przechodzeniu przez kontrole bezpieczeństwa i kontrole celne, wchodzeniu na pokład samolotu i odbieraniu bagażu z pasa bagażowego! Jeżeli podróżujesz Klasą Business KLM lub jesteś członkiem Flying Blue Gold lub Platinum albo SkyTeam Elite Plus, kieruj się czerwonymi znakami SkyPriority dostępnymi na coraz większej liczbie lotnisk na całym świecie.

Na pokładzie
Zapomnij o codziennych troskach, rozsiadając się wygodnie w miejscu Klasy World Business. Bez względu na to, czy podczas podróży chcesz się przespać czy popracować, dotrzesz na miejsce w doskonałej formie:

 • Miejsce do spania: 190 cm długości, 170–175 stopni odchylenia, moduł masujący
 • Zasłonka
 • Osobisty zestaw do rozrywki
 • Wbudowane gniazdo zasilania
 • Zestaw akcesoriów podróżnych w Klasie World Business zaprojektowany przez holenderskiego projektanta Jana Taminiau
 • Międzynarodowe gazety i czasopisma


Rozkoszuj się przepysznym trzydaniowym menu do wyboru, skomponowanym przez najlepszych holenderskich szefów kuchni. Wszystkie posiłki są serwowane na zastawie stołowej zaprojektowanej przez Marcela Wandersa, a towarzyszy im lampka wybornego wina lub inny napój do wyboru.

Nasz personel pokładowy postara się spełnić każde Twoje życzenie. Oczywiście możesz wziąć na pamiątkę jeden z naszych sławnych miniaturowych porcelanowych domków Delft Blue wypełniony prawdziwym holenderskim ginem! Odkryj wszystkie domki Delft Blue KLM

Podwyższenie do Klasy World Business

Kochają Państwo wygodę, usługi oszczędzające czas i dbałość o szczegóły w naszej Klasie Business?

Podwyższenie przelotu – sprawdź możliwe opcje