Klasa World Business

Prosimy cieszyć się wygodą, dbałością o szczegóły i opieką osobistą na naszych międzykontynentalnych lotach. Mogą mieć Państwo pewność, że podróż szybko upłynie!

Odkryjcie Państwo nową Klasę World Business

New World Business Class seats
Coraz większa liczba samolotów KLM może się już poszczycić nową Klasą World Business! Dzięki rozwiązaniom sławnego holenderskiego projektanta na pokładzie samolotu poczują się Państwo jak w domu. Dodatkowo mogą Państwo czerpać przyjemność z podróży za sprawą nowych, superwygodnych foteli rozkładanych do poziomu płaskiego łóżka:
 • 180 stopni pochylenia oraz 207 cm (81,5 cali) długości
 • Zasilanie wbudowane w siedzenie oraz zasłonka
 • Osobisty zestaw do rozrywki do dyspozycji z 17 calowym ekranem

Nowa Klasa World Business

Odkryj teraz

Airbus A330-200 to ostatni model samolotu z naszej floty, który jest nadal wyposażony w tzw. „miejsca sypialne” (rozkładające się do kąta 175 stopni). Dostępne są oczywiście wszystkie pozostałe usługi i udogodnienia klasy World Business. Intensywnie pracujemy nad wdrożeniem ułatwień i przewidujemy, że do końca 2018 roku w maszynie A330-200 pojawią się fotele rozkładające się całkiem na płasko.

Klasa World Business

Woman relaxing in World Business Class

Bilet Klasy Business pozwala na proste dostosowywanie Państwa lotu do planów podróży. To jednak nie wszystko:

 • Extra dopuszczalny limit bagażu
 • Prosimy odwiedzić Poczekalnie KLM Crown Lounge oraz poczekalnie naszych partnerów
 • Zdobądź do 175% Mil

SkyPriority
Odprawa, zdawanie bagażu, przechodzenie przez kontrole bezpieczeństwa i celne, wchodzenie na pokład samolotu i odbieranie bagażu z pasa bagażowego –– a wszystko to z przywilejem pierwszeństwa! Jeżeli podróżują Państwo Klasą Business KLM lub jeśli są Państwo członkami Flying Blue Gold lub Platinum lub SkyTeam Elite Plus, prosimy podążać za czerwonymi znakami SkyPriority dostępnymi na coraz większej liczbie lotnisk na całym świecie.

Na pokładzie
Zapomnijcie o codziennych troskach, rozsiadając się wygodnie w miejscu Klasy World Business. Bez względu na to, czy podczas podróży chcecie się przespać czy popracować, dotrzecie Państwo na miejsce zrelaksowani i wypoczęci:

 • Miejsce do spania: 190 cm długości, 170 - 175 stopni odchylenia i wyposażenie w moduł masujący
 • Zasłonka
 • Osobisty zestaw do rozrywki
 • Wbudowane zasilanie
 • Zestaw akcesoriów podróżnych w Klasie World Business zaprojektowany przez holenderskiego projektanta Jana Taminiau
 • Międzynarodowe gazety i czasopisma


Rozkoszujcie się Państwo przepysznym 3-daniowym menu do wyboru, skomponowanym specjalnie przez najlepszych holenderskich szefów kuchni. Wszystkie posiłki są serwowane na zastawie stołowej Marcel Wanders i towarzyszy im lampka dobrego wina lub inny napój do wyboru.

Nasz personel pokładowy pomoże spełnić każde życzenie. Oczywiście mogą Państwo zabrać ze sobą do domu jedną z naszych sławnych miniatur Delft Blue (porcelanowy domek), który jest wypełniony prawdziwym holenderskim ginem!

Odkryj wszystkie domki Delft Blue KLM

Podwyższenie do Klasy World Business

Kochają Państwo wygodę, usługi oszczędzające czas i dbałość o szczegóły w naszej Klasie Business?

Podwyższenie przelotu – sprawdź możliwe opcje