Meet & Seat KLM

Chcą Państwo wiedzieć, kto będzie podróżował na pokładzie Państwa samolotu KLM? Dzięki usłudze Meet & Seat mogą Państwo wyświetlić profile innych pasażerów na Facebooku lub LinkedIn oraz zobaczyć, gdzie będą siedzieć – na długo przed odlotem.

Odkryjcie Meet & Seat


Czym jest Meet & Seat

Usługa KLM Meet & Seat KLM pozwala uzyskać informacje na temat interesujących osób znajdujących się na pokładzie Państwa samolotu KLM, dotyczące na przykład innych pasażerów uczestniczących w tym samym wydarzeniu w Państwa mieście docelowym.

Wystarczy udostępnić szczegóły profilu na Facebooku lub LinkedIn, aby sprawdzić informacje dotyczące innych pasażerów i miejsc, które będą zajmowali w samolocie. Oczywiście mogą Państwo również wskazać swoje miejsce.

Usługa Meet & Seat jest dostępna:

  • W przypadku rezerwacji 1 pasażera dla wszystkich lotów obsługiwanych przez KLM do i z Amsterdamu
  • Do 1 godziny przed wylotem
  • Poprzez Moja Podróż lub przy odprawie onlineZobacz, kto jest na pokładzie Twojego samolotu

Przejdź do Moja Podróż

Jak to działa

Meet and Seat image with Facebook and Linkedin logos
  1. Na stronie KLM.com należy zalogować się w zakładce Moja Podróż lub dokonać odprawy (od 30 godzin przed wylotem) i przejść do mapy miejsc.
  2. Zalogować się na swoje konto na Facebooku lub LinkedIn.
  3. Wybrać informacje dostępne na Państwa profilu, który chcą Państwo udostępnić innym pasażerom i dodać szczegóły swojej podróży.

Następnie mapa miejsc pokaże Państwu:

  • Informacje na temat innych pasażerów – bez względu na to, jakiego konta mediów społecznościowych używają.
  • Miejsca w samolocie, które wybrali.
  • Miejsca, które są jeszcze wolne: mogą Państwo wybrać inne miejsce, na przykład obok osoby z podobnymi zainteresowaniami, i zmieniać je tak często, jak Państwo tego potrzebują.

Mogą Państwo zgłosić chęć otrzymania wiadomości e-mail na 3 dni przed odlotem, zawierającej informację, kto przyłączył się do usługi Meet & Seat dla Państwa lotu.

Profil i prywatność

Zawsze można zmienić zdanie i pokazać więcej lub mniej danych profilowych lub też całkowicie je usunąć z mapy miejsc.

KLM nie będzie wykorzystywał Państwa informacji profilowych w innych celach niż usługa Meet & Seat. Nie udostępnimy ich również osobom trzecim. 48 godzin po starcie Państwa samolotu zostaną one automatycznie usunięte.

Przeczytaj warunki korzystania z usługi Meet & Seat

Państwa miejsce

Udostępniając informacje poprzez Meet & Seat mogą Państwo zmieniać swoje miejsce tak często, jak tego Państwo potrzebują, a także wykupić wyjątkowo wygodne miejsce w Klasie Economy.

Jeżeli zdecydują się Państwo usunąć swój profil z Meet & Seat, numer Państwa miejsca pozostanie bez zmian, natomiast w dalszym ciągu mogą Państwo zmieniać miejsce tak często, jak będą mieli Państwo ochotę.

Prosimy zwrócić uwagę, że usługa Meet & Seat jest dostępna poprzez zakładkę Moja Podróż do 48 godzin przed wylotem oraz podczas odprawy od 30 godzin do 1 godziny przed wylotem. Po upływie tego czasu nie będzie możliwości wyświetlenia profili innych pasażerów lub zajmowanych przez nich miejsc, a także nie będzie dostępna opcja zmiany miejsca.