Zdrowie i opieka specjalna.

Proszę sprawdzić, jak mogą Państwo podróżować beztrosko dzięki indywidualnym poradom na temat podróży i odpowiednim szczepieniom. Lub jeśli potrzebują Państwo specjalnej pomocy, proszę dowiedzieć się, w jaki sposób KLM CARES może Państwu pomóc. Chętnie ułatwimy Państwa podróż.
 

Pomoc specjalna

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy na lotnisku, chcą zabrać ze sobą psa opiekuna lub będą podróżować ze specjalnym sprzętem medycznym, mogą Państwo liczyć na KLM CARES. Proszę poprosić o pomoc specjalną co najmniej 48 godzin przed odlotem.

Dowiedz się więcej na temat pomocy specjalnej KLM CARES

 

Szczepienia i porady zdrowotne

Podróżując, jesteś narażony na ryzyko zarażenia się różnymi chorobami. Wielu chorobom zakaźnym można zapobiec szczepiąc się lub podejmując odpowiednie środki zapobiegawcze. Dowiedz się z wyprzedzeniem, jak przygotować się do podróży:

Sprawdź porady zdrowotne przed twoją podróżą


Szczepienia, porady zdrowotne, Doctor Connect i więcej

Wejdź na stronę klmhealthservices.com
 

Ciąża

Podróż samolotem jest zwykle bezpieczna dla przyszłych mam. Kobietom, które są powyżej 36 tygodnia ciąży nie zalecamy podróży samolotem. Nie polecamy również podróżowania samolotem podczas pierwszego tygodnia po porodzie, również ze względu na dziecko.

Jeżeli oczekują Państwo więcej niż 1 dziecka, zalecamy wcześniejsze skonsultowanie się z lekarzem. Jeżeli w przeszłości występowały komplikacje, zawsze wymagana jest zgoda od lekarza na podróż samolotem.

 

Posiłki specjalne

Proponujemy wybór posiłków specjalnych dostosowanych do Państwa wskazań medycznych lub preferencji religijnych. Mogą Państwo zamówić je na KLM.com dla wszystkich międzykontynentalnych lotów.

Dowiedz się więcej na temat posiłków specjalnych