Informacje na temat lotu dostępne za pomocą wiadomości SMS lub e-mail

Cieszymy się, że możemy na bieżąco przesyłać Państwu istotne informacje podczas Państwa podróży. Dzięki serwisowi „KLM Connect” skontaktujemy się z Państwem również w przypadku wszelkich zmian w planie podróży – telefonicznie, poprzez SMS lub e-mail.
 

Otrzymywanie bezpłatnych wiadomości na temat lotu

Podczas Państwa podróży będziemy na bieżąco przesyłać Państwu istotne informacje na temat lotu – telefonicznie, poprzez SMS lub e-mail. Skontaktujemy się Państwem również w przypadku wszelkich zmian w planie podróży.

Poniżej znajduje się lista rodzajów powiadomień serwisu „KLM Connect”, które mogą Państwo otrzymać:

Informacje na temat lotuRodzaj wiadomościKiedy wysłana?
Odprawa online jest już dostępnaE-mail30 godzin przed wylotem*. Mogą Państwo wykorzystać link w wiadomości e-mail, aby od razu dokonać odprawy.
Opóźnienie lotu

Telefon (dla lotów międzykontynentalnych)

SMS i e-mail (wszystkie loty)

W przypadku opóźnienia trwającego ponad 30 minut lub kilku opóźnień, które łącznie trwają więcej niż 30 minut.
Odwołanie lotuTelefon, e-mail i SMSJeżeli Państwa lot został odwołany, zostaniecie Państwo poinformowani o możliwości zmiany rezerwacji na inny lot i/lub ubiegania się o zwrot kosztów.
Przylot opóźnionego bagażuSMS i e-mailJeżeli Państwa bagaż jest opóźniony, zostaną Państwo poinformowani o jego przylocie, gdy wypełnią Państwo „Raport dotyczący opóźnienia bagażu” na lotnisku.


* 24 godziny przed wylotem w przypadku lotów do i ze Stanów Zjednoczonych.

Jeżeli usługa asysty dla osoby niepełnoletniej bez opieki (Unaccompanied Minor) została zarezerwowana dla dziecka podróżującego samotnie, wszystkie wiadomości dotyczące zmian w planie lotu dziecka zostaną przekazane telefonicznie, poprzez e-mail i SMS osobie, która zarezerwowała bilet.

 

Czy posiadamy Państwa dane kontaktowe?

Prosimy o upewnienie się, że podczas rezerwacji lotu podali Państwo numer swojego telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Jeżeli dokonali Państwo rezerwacji za pośrednictwem pracownika biura podróży, prosimy o przekazanie mu tych informacji.

Mogą Państwo również podać lub zmienić swoje dane kontaktowe poprzez zalogowanie się do Moja Podróż lub swojego profilu Flying Blue.

 

Rezygnacja z usługi przesyłania wiadomości

Jeżeli nie chcą Państwo już dłużej otrzymywać komunikatów serwisu „KLM Connect” dotyczących lotu i wszelkich zmian w planie Państwa podróży, mogą Państwo anulować tę usługę. Po jej anulowaniu nie otrzymają już Państwo żadnych wiadomości na podany adres e-mail i/lub numer telefonu.

  • E-mail: wiadomość dotycząca Państwa lotu, którą otrzymaliście, zawiera również link, który mogą Państwo użyć w celu anulowania usługi przesyłania komunikatów.
  • SMS: wystarczy odpowiedzieć na wysłaną przez nas wiadomość tekstową, wysyłając SMS o treści „STOP”.


Wyjątkiem jest SMS informujący o rozpoczęciu wchodzenia na pokład samolotu. Aby anulować usługę przesyłania komunikatów, przejdź do Moja Podróż.