KLM w mediach społecznościowych

Chcą Państwo używać mediów społecznościowych do komunikacji z KLM? Mogą nas Państwo znaleźć na Facebooku, Messengerze, Twitterze, YouTube oraz LinkedIn. Wybierzcie ulubiony sposób komunikowania się z nami i otrzymujcie najnowsze wiadomości, atrakcyjne oferty oraz usługi osobiste.

Facebook

Facebook

Bądźcie na bieżąco z naszymi ofertami, produktami i usługami. Zyskajcie również pomoc w przypadku zapytań dotyczących rezerwacji ulubionego miejsca na pokładzie samolotu, zmiany rezerwacji lotu czy porad związanych z transportem sprzętu sportowego.

Obejrzyjcie nasze inspirujące zdjęcia i filmy wideo, które dostarczą Państwu nowych pomysłów na podróże. Chcielibyśmy również otrzymywać Państwa historie i zdjęcia – jak również sugestie i pomysły, które pomogą nam usprawnić nasze usługi.

Połącz z KLM na Facebooku

Messenger

Messenger

Rezerwując lot na KLM.com, można wybrać opcję, by otrzymywać potwierdzenie rezerwacji, informacje dotyczące odprawy, kartę pokładową oraz informacje o statusie lotu za pośrednictwem aplikacji Facebook Messenger. Wszystkie informacje będą wtedy dostępne w jednym wątku, który można przeglądać na lotnisku, w drodze lub w domu. Pytania? Proszę wysyłać do nas zapytania, używając widoku rozmowy, by skontaktować się z nami bezpośrednio z aplikacji Messenger. Jesteśmy gotowi do pomocy 24/7.

Twitter

Twitter

Bądźcie na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i korzystajcie z naszych specjalnych ofert i usług.

Podobnie jak Facebook, Twitter jest kolejnym miejscem, gdzie służymy Państwu pomocą – od zmiany rezerwacji do sprawdzenia, w jaki sposób mogą zabrać Państwa ze sobą swojego zwierzaka.

Śledź KLM na Twitterze

Kanał KLM YouTube

YouTube

Dowiedzcie się wszystkiego na temat 95-letniej historii linii KLM, sprawdźcie nasze najnowsze oferty specjalne, bądźcie na bieżąco z naszymi nowymi produktami i zobaczcie, jak wyglądamy od kuchni!

Odwiedź kanał KLM YouTube

LinkedIn

Linkedin

Dowiedzcie się więcej na temat naszej firmy, produktów i usług. I bądź jednym z pierwszych, którzy dowiedzą się o ofertach pracy w KLM!

Połącz z KLM na LinkedIn

KLM Blog

KLMBlog

Chcesz poznać nas jeszcze lepiej? Przeczytaj nasze wpisy na blogu, zamieszczane głównie przez pracowników KLM. To osoby, które pasjonują się samolotami, lataniem, podróżowaniem i swoją pracą. Uzyskaj najlepsze wskazówki od załogi, dowiedz się, jak malujemy samolot, albo jak szukamy Twojego zgubionego iPada.

A jeśli chcesz wiedzieć więcej... po prostu zapytaj!

Przejdź do KLM Blog