KLM İştirak programı

Uygulamanız, blog’unuz veya web sitenizde KLM uçuşlarını tanıtın ve KLM.com üzerinden yapılan uçuş rezervasyonlarından komisyon kazanın. KLM İştirak programına bugün katılın.
 

KLM iştiraki olmanın avantajları

  • Markanızı KLM markasına bağlayın ve seyahat endüstrisindeki en güçlü markalardan biriyle iş birliği yapın
  • Ömür boyu 30 günlük çerez
  • Mobil takip
  • Ülke boyunca takip
  • Kısa sürede satış onayı
  • Tanıtımınızı kolaylaştıracak ve dönüş oranını optimize edecek gereçler: link oluşturucu, ürün veri kaynağı, kişiye özel hazırlanmış (mobil) kapak sayfaları ve uçuş arama aracı


Komisyon
Orta MenzilGelirin %1’i
Uzun MenzilGelirin %1,5’i
 
 

Kimler KLM iştiraki olabilir

Seyahat ile ilgili web siteleri, bloglar ve karşılaştırma siteleri KLM iştiraki olarak kayıt olabilirler.

Bir karşılaştırma web siteniz var ve API’mızı mı kullanmak istiyorsunuz? Lütfen KLM meta arama programımıza katılın! Daha fazla bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçin.

Maalesef SEA iştiraklerini kabul etmiyoruz.

KLM bağlı şirketi olun

Kaydolun

Kayıt olduktan sonra, kaydınız kabul edilince sizi bilgilendireceğiz böylece KLM uçuşlarını web siteniz, blog’unuz veya uygulamanızda tanıtmaya başlayabileceksiniz. Ülkenizde kullanılacak kampanyalar ve materyallere erişiminiz olacak. Global takip çözümümüz sayesinde ülke web sitesine, kalkış havalimanına, dile veya para birimine bakılmaksızın web siteniz aracılığıyla KLM.com’da başlatılan tüm rezervasyonlar için ödeme alacaksınız. 

 
 

KLM hakkında

KLM Royal Dutch Airlines, Hollanda tabanlı, 1919 yılında kurulmuş, dünya çapında bir havayolu şirketidir. Bugün, KLM hala orijinal isim ile çalışan en eski havayolu şirketidir. KLM, Air France-KLM Grubunda yer alan Air France ile çok yakın çalışmaktadır. 2 şirketin 2004 yılında birleşmesinden bu yana her biri kendi kimlik ve markasıyla ayrı havayolları olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ettiler. Air France-KLM Grubu Avrupa’nın havayolları alanında çalışan lider grubudur.

Her yıl, 20 milyondan fazla yolcu KLM’yi seçer:

  • Kalkış havalimanı seçebilme esnekliği ve 100’den fazla varış noktası
  • Uçakta mükemmel hizmet
  • Birleşik Devletler, Afrika, Asya ve birçok Avrupa varış noktasına rekabetçi fiyatlar ve düzenli özel reklam kampanyaları.