KLM Ortaklık Programı

Uygulamanızda, blogunuzda ya da web sitenizde KLM uçuşlarının tanıtımını yapın ve KLM.com üzerinden yapılan uçuş rezervasyonlarında komisyon kazanın. KLM Ortaklık Programı'na bugün katılın.

KLM ortağı olmanın avantajları

  • Markanızı KLM ile ilişkilendirin ve seyahat sektörünün en güçlü markalarından biriyle işbirliği yapma şansını yakalayın
  • 30 günlük tanımlama bilgisi ömrü
  • Mobil takip
  • Ülke çapında takip
  • Satışlarda kısa onay süresi
  • Promosyonunuzu kolaylaştırmak ve dönüştürmeyi en iyi hale getirmek için kullanılan araçlar: Bağlantı oluşturucu, ürün besleme, özel yapım (mobil) reklam bantları ve uçuş arama widget'i


Komisyon:
Orta Mesafekârın %1'i
Uzun Mesafekârın %1,5'i


Kayıt işleminin ardından başvurunuz kabul edilir edilmez sizi bilgilendireceğiz ve sonrasında KLM uçuşlarını web sitenizde, blogunuzda ya da uygulamanızda tanıtmaya başlayabileceksiniz. Ülkenizde kullanılacak materyallere ve kampanyalara erişim kazanacaksınız. Küresel takip çözümümüz sayesinde ülke web sitesine, kalkış havalimanına, dile veya para birimine bakılmaksızın, web sitenizden gelen tüm KLM.com rezervasyonları kayıt altına alınır.


KLM bağlı şirketi olun

Kaydolun

 

Kimler KLM ortağı olabilir?

Seyahatle ilgili web siteleri, bloglar ve karşılaştırma siteleri KLM ortağı olmak için kaydolabilir.

Uçuş karşılaştırma siteniz mi var ve API'mızı kullanmak mı istiyorsunuz? Lütfen KLM meta arama programına katılın! Daha fazla bilgi için lütfen bize danışın: affiliation@klm.com.

Ne yazık ki DENİZ bağlı şirket ortaklıklarını kabul etmiyoruz.

 

KLM Hakkında

KLM Royal Dutch Havayolları, 1919 yılında kurulan ve Hollanda'da bulunan dünya çapında bir havayolu şirketidir. Şu anda KLM kendi orijinal adıyla halihazırda faaliyet gösteren en eski havayoludur. KLM, AIR FRANCE KLM Group'taki AIR FRANCE ile işbirliği içinde çalışır. Bu 2 şirketin 2004 yılında birleşmesinin ardından, her ikisi de kendi kimliği ve markasıyla ayrı havayolları olarak faaliyetlerine devam etmiştir. AIR FRANCE KLM Group, havayolu sektöründe Avrupa'nın lider grubudur.

Her yıl 20 milyonun üzerinde yolcu KLM'i tercih etmektedir, çünkü KLM şunları sunmaktadır:

  • Varış havalimanı seçiminde esneklik ve 100'den fazla varış noktası
  • Uçakta mükemmel hizmet
  • Birleşik Devletler, Afrika, Asya ve birçok Avrupa varış noktası için rekabetçi fiyatlar ve düzenli özel promosyon kampanyaları.


Daha fazla bilgi için lütfen bize danışın: affiliation@klm.com