Kurumsal Seyahat Anlaşmasının Avantajları

Kurumunuzun seyahat anlaşmasını imzalaması durumunda kazanacağınız bazı ayrıcalıklar:
 

Biletlere uygulanan cazip indirimler

Sınırları yapacağınız anlaşmayla şekillenen, KLM ve partnerleriyle yapılacak uçuşlarda geçerli olacak indirimler. Genellikle ne kadar çok uçuş, o kadar indirim!

 
 

Kolay işlem takibi

Size düzenli aralıklarla harcama bilgileriniz gönderilmektedir. Dahası, müşteri temsilciniz gerekli durumlarda kullandığınız ya da değiştireceğiniz hizmetler hakkında sizi yönlendirebilmek adına yaptığınız işlemleri kaydetmektedir.

 
 

İnteraktif ve kullanımı kolay rezervasyon

Rezervasyonlarınızı doğrudan KLM Kurumsal Hesap web sitesinden sadedece Özel Müşteri Kodunuz (UCC – Unique Client Code) ve BlueBiz numaranız sayesinde yapabilirsiniz. Uçak doluluğu için bizi aramanıza gerek yoktur – gerekli bütün bilgileri bilgisayar ekranınızda bulabilirsiniz. Ayrıca KLM ve partnerlerinin internet check in ya da rezervasyonunuzun online takibi gibi hizmetleri yine buradan alabilirsiniz.

 
 

Kolay ödeme seçenekleri

Geniş ödeme seçeneklerimiz size ve çalışma arkadaşlarınıza seyahat harcamalarınızı kolay ve etkili bir şekilde yönetme imkanı sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayın .
 
 

Zahmetsiz ve yüksek kalitede hizmet

Kurumsal anlaşmanız sayesinde aynı zamanda sadakat programımız olan Flying Blue hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Flying Blue Millerinizi bireysel hesabınızda bedava bilet alabilmek ve diğer avantajlardan faydalanabilmek için kullanabilirsiniz. Daha fazla .

Diğer iş çözümlerimiz hakkında detaylı bilgiyi KLM web sitesinde, KLM Kurumsal Hesap menüsünün altında bulabilirsiniz.

 
 

Ve daha da fazlası! Şirketiniz görücüye çıkıyor

KLM size geniş bir okuyucu kitlesine hitap etme fırsatı sunuyor. KLM’nin uçuşta sunulan dergleri olan Flying Blue veya Holland Herald bu bağlamda düşünülebilir. Ayrıca uygun fiyatlar karşılığında kabinde bulunan ekranlarda da reklamlarınız yayınlanabilir. Daha fazla detay için müşteri temsilcinizle irtibata geçin.