İş toplulukları

İşinizi daha da başarılı yürütebilmek için, sanal iş topluluklarımıza katılın. Flying Blue Club Africa ve Flying Blue Club China, değerli iş bağlantıları kurabileceğiniz ve deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz anlık iş ağı sunuyor.
 

Flying Blue Club China

Flying Blue Club China logo

Flying Blue Club China, özel iş toplulukları dizisi kapsamında kurulan ilk topluluktur. Çin’de ve Çin’le iş yapan başkalarıyla iletişim kurmanızı sağlayan bir kulüptür.

Flying Blue Club China’in kalbini online platform oluşturmaktadır. Burada örneğin kendi iş ağınızı oluşturabilirsiniz. Böylece değerli iş bağlantıları kurabilir, deneyimlerinizi paylaşabilir ve başkalarının deneyimlerinden ders çıkarabilirsiniz. Flying Blue Club China üyeliği, dünyanın her tarafındaki Flying Blue üyeleri için ücretsizdir.

Flying Blue Club China’i hemen keşfedin

 
 

Flying Blue Club Africa

Flying Blue Club Africa logo

Flying Blue Club Africa’nın açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni bir iş topluluğu biçimi olan bu kulüp, ortak hedefi Afrika’da ve Afrika’yla başarılı bir biçimde iş yapmak olan herkese hitap ediyor.

Esas olarak Flying Blue Club Africa, anlık iletişim kurabileceğiniz Afrika’daki bir iş ağıdır. Önemli iş bağlantılarını hızla ve kolayca kurmanızı, yeni fikirler ve iş teklifleriyle karşılıklı olarak ilham bulmanızı mümkün kılar. Flying Blue Club Africa üyeliği, dünyanın her tarafındaki Flying Blue üyeleri için ücretsizdir.

Flying Blue Club Africa’yı hemen keşfedin