Tüm Şirket Programları

Air France KLM’i tercih ederek mümkün olan en makul anlaşmaya sahip olun. İhtiyacınız her ne olursa olsun Air France KLM, sunduğu geniş seçenekler sayesinde size en uygun çözümü üretmektedir.

BlueBiz

Air France ve KLM’nin BlueBiz programına üye olun ve şirketiniz için bedava uçuşlar kazanın. Şirketinizin satın aldığı her uçuş, kazandığınız Puan miktarı sayesinde size uçuş ağımız kapsamında bulunan dünyanın herhangi bir noktasına uçma imkanı sağlamaktadır. Buna sahip olmak kolay ve ücretsizdir.

Kurumsal Seyahat Anlaşması

İhtiyaçlarınıza özel olarak cevap veren Kurumsal Seyahat Anlaşması sayesinde ne kadar uçuş yaparsanız o kadar uygun bir anlaşmaya sahip olursunuz. Kazandıran ideal bir seyahat bütçesine kavuşun.

Kurumsal Seyahat Anlaşmasının Tüm Avantajlarını inceleyin

Global solution for corporate accounts

Günümüzde birçok kurum küreselleşmenin getirdiği zorlukları küresel seyahat süreçlerini merkezileştiren, tek ve kapsayıcı bir anlaşmayla aşıyor. Özetle, ONE Global Solution; şirketlere, tek bir anlaşma sayesinde küresel ölçekte gerçekleştirilen seyahatlari daha fazla kontrol etme imkanı veren, daha etkili ve maliyetsiz çözümler üretmektedir.

Sitemizi gezin

SkyBonus

The SkyBonus programme is all about rewarding your company for the business you give us. In North America, KLM participates in Delta Air Lines SkyBonus Program. Small to mid-sized companies can earn points towards over 46 rewards, such as First class and coach Delta/KLM tickets, upgrades, Delta Sky Club passes and more.

Read more about SkyBonus