EMD kuponu

Bir EMD kuponu mu aldınız? Bazı kuponları bir sonraki uçuş rezervasyonunuzu yapmak ve/veya ekstra seçenekler satın almak için kullanabilirsiniz. Bazı kuponlar nakit paraya çevrilebilir.
 

EMD kuponları: geri ödenebilir ve geri ödenemez

KLM.com'da tazminat talebinde bulunduysanız veya yolculuğunuz planlandığı gibi gitmediyse tazminatı bir EMD kuponu şeklinde alabilirsiniz. Bu, e-posta aracılığıyla aldığınız elektronik bir kupondur. EMD kuponunuzda 'geri ödenebilir' ibaresi varsa bu, nakit paraya çevrilebilir. Kuponunuzda 'geri ödenemez' ibaresi varsa, kuponu KLM.com'da bir uçuş rezervasyonu yapmak veya ekstra seçenek satın almak için kredi olarak kullanabilirsiniz. Her bilet veya her ekstra seçenek için en fazla 2 KLM kuponu veya en fazla 1 AIR FRANCE kuponu kullanabilirsiniz.
 
 

EMD kuponunuzun kullanılması

EMD kuponunuzu KLM.com'da şu durumda nakit paraya çevirebilirsiniz:

  • Banka hesabınıza nakit ödeme için - EMD kuponunuzda 'geri ödenebilir' ibaresi varsa. EMD'nizi nakit paraya çevirme .
  • Bir KLM, Delta Air Lines veya Air France uçuş rezervasyonu yaptırırken veya KLM uçuşları için ekstra seçenek (ekstra rahat koltuk gibi) satın alırken – EMD kuponunuzda 'geri ödenemez' ibaresi varsa. Geri kalan tüm kredi tutarları için yeni bir EMD kuponu alırsınız.
    • EMD kuponunuzu kullanarak KLM.com'da bir uçuş rezervasyonu yaptırın
    • Hali hazırda bir rezervasyonunuz varsa: Yolculuğum bölümünde ekstra seçenekler satın almak için EMD kuponunuzu kullanın
    • EMD'nin para birimi, bilet fiyatının gösterildiği para biriminden farklıysa döviz kuru KLM'nin yerel bankasının satış kuru üzerinden belirlenecektir.

EMD-kuponunuzu, KLM Paket teklifleri veya Ödül biletlerin vergilerini ödemek için kullanamazsınız.

EMD kuponları Şartlar ve Koşullarını okuyun