KLM Royal Dutch Airlines KLM Royal Dutch Airlines

Neden KLM ile uçmalısınız

En beğendiğiniz havayolu olabilmek için her gün elimizden gelen çabanın en iyisini gösteriyoruz. Yolcularımızın neden sürekli bize geldiğini keşfedin.
Direct flights around the globe

Dünyanın her yerine direkt uçuşlar

Dünya genelinde 150’den fazla destinasyona direkt uçuyoruz. Biz sizi gitmek istediğiniz yere götürürken sadece arkanıza yaslanın ve rahatlayın!
24/7 social media icon

Sosyal medyada 7/24 hizmet

Sorularınız, talepleriniz var veya KLM’nin neler yaptığını kaçırmak istemiyor musunuz? Facebook, Messenger, Twitter, WhatsApp, WeChat ve KakaoTalk üzerinde, her zaman sizin için buradayız.

Sadece KLM’yi ‘beğenin’ veya takip edin, veya aşağıdaki dillerin birinde bir mesaj gönderin veya tweet atın: Felemenkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Çince, Japonca, Fransızca ve Korece.

KLM - Convenient times

Uygun Uçuş Tarifeleri

Uygun kalkış ve varış saatleri ile yolculuğunuzun tadını en iyi şekilde çıkarın. İş toplantınıza uygun bir saatte uçun veya hafta sonu kaçamağınızın keyfine varın. Siz uçuş programımıza değil, uçuşlarımız sizin programınıza uyar.
Name change eraser icon

Yanlış mı yazılmış? Ücret yok

Rezervasyonunu KLM.com'da yaptırdığınız biletin üzerine isminizin yanlış olarak yazıldığını mı fark ettiniz? İnsani hatalardan dolayı size ücret yansıtmıyoruz. Adınızı düzeltmek için bizimle sadece sosyal medya üzerinden iletişime geçin. Lütfen adınızı İlk uçuşunuzun başlamasından en az 24 saat önce düzelttirdiğinizden emin olun.
cloud and rain

Rotanızdaki hava durumu? Yanınızdayız

Yolculuğunuz kar, fırtına ya da doğanın diğer olumsuzluklarından dolayı yarıda kesildiğinde bize güvenebilirsiniz. İlk önce uçuş değişikliği ya da iptali konusunda telefon veya e-posta ile hemen bilgilendirilirsiniz. Ardından hemen ilk uygun uçuş için rezervasyonunuzu yapacağız. Boş bir yer bulduğumuz an sizinle yeni uçuş programınız hakkında iletişime geçeriz. Doğal olarak değiştirmek isterseniz veya başka sorularınız varsa size yardım için buradayız.

Yeni uçuşunuz aynı gün değilse sizi çaresiz bırakmayız. Bir fincan kahveden bir otelde konaklamaya kadar sizi rahat ettirmek hakkında oldukça ciddiyiz.

24 hours  to cancel icon

İptal için 24 saat

Devam edin ve rezervasyon yapın! 24 saat içinde planlarınız veya fikrinizi değiştirirseniz rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz, paranızı sorgusuz iade edeceğiz! Standart idari ücreti dahi size yansıtmayacağız.

Fiyatın artabileceği konusunda endişelenmeden satın aldığınız şey hakkında biraz daha düşünmek ister misiniz? Küçük bir ücret karşılığında ayrıca bir uçuş ve tarife ile ilgili bir opsiyon da seçebilirsiniz. Fiyat garantisi vermekteyiz, böylece kararınızı daha sonra verebilirsiniz.

Flying Blue gift icon

Daha fazla uçun, daha fazla avantaj sağlayın

Bir Flying Blue üyesi olmanın karşılığınızı alırsınız. KLM ve ortaklarıyla her seyahat ettiğinizde Miller kazanırsınız. Bu Milleri Ödül uçuşlar ve ekstra opsiyonların, ürünlerin ve uygun hizmetlerin tüm çeşitlerinde indirimler için harcayabilirsiniz. Ayrıca daha fazla uçtukça bir sonraki aşama seviyelerine (Silver, Gold ve Platinum) daha da yaklaşırsınız, yani daha fazla seçkin yan getirinin tadını çıkarırsınız.

Flying Blue programı, dört 2014 Freddie ödülü kazanmıştır, bunlardan bir tanesi "Yılın Programı" idi. ‘Freddie’lere dünya genelindeki seyahat sektöründe en sadık program için yolcu ve yolculuk uzmanlarına göre her yıl ödül verilir.