Mil Puanlarınızla bir bilet alın

Favori varış noktanızla ilgili hayaller kurmak her zaman güzeldir, ama bu geziyi gerçeğe dönüştürmek çok daha güzeldir! Öyleyse neden gerçekleştirmek için Mil Puanlarınızı kullanmıyorsunuz?
 
ecl:0-fbbyn-81321BC5_FDCB_4FDF_B8780B0BF724B290-image-file
 
 

Ödül biletinizi rezerve edin

Flying Blue
1 Haziran 2018 tarihinden itibaren Mil Puanlarınızı KLM, Air France, HOP!, Joon ve Transavia’dan Economy Class veya Business Class tek yön veya gidiş-dönüş biletler almak için kullanabilirsiniz. Bir Air France uçuşu arayan Silver, Gold veya Platinum üyesi misiniz? O halde La Première’den biletler almak için de Mil Puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Biletinizi rezerve edebilmek için ihtiyacınız olacak Mil Puanları uçuşunuzun kalkış noktası, varış noktası ve tarihi baz alınarak hesaplanacaktır.

Vergi ve taşıyıcı ücretlerini Mil Puanlarınızla ödeyemeyeceğinizi unutmayın. Bu ücretler, rezervasyon sırasında ayrıca ödenmelidir.

Yalnız seyahat eden bir çocuk için bir ödül bilet rezerve etmek ister misiniz veya siz de mi çocuğunuzla birlikte uçuyorsunuz?
Rezervasyon yapmak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin
 
 

Ekstra seçenekler rezerve et

Flying Blue
Hollandalıların dünyadaki en uzun insanlardan olduğunu biliyor muydunuz? Siz de şanslıysanız ve uzun bacaklarınız varsa, ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk rezerve etmek için Mil Puanlarınızı kullanın. Mil Puanlarınızı alakart yemekler veya ek bagaj - kısaca uçuşunuzu daha keyifli hale getirecek her şey - için harcayın.

Uçuşunuzu ekstra seçeneklerle zenginleştirmek için rezervasyonunuza gidin