Otel rezervasyonu hakkında

Evinizdeymiş gibi rahatlayın! Dünyanın dört bir köşesindeki binlerce otel arasından tercihinizi yapın. Otel rezervasyonunuzu internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz.
 

Rezervasyon yapma

KLM.com üzerinde partnerlerimiz Booking.com veya Airbnb aracılığıyla otel rezervasyonu yapabilirsiniz.
Otel rezervasyonu yaptığınızda, mevcut otellerin listesini görmek için sadece gideceğiniz yeri ve seyahat tarihlerini yazmanız yeterlidir. Daha sonra aramanızı otelin yıldız sayısı, uzaklığı, popülerliği, fiyatları veya müşteri puanlarına göre daraltabilirsiniz. Sadece tercih ettiğiniz oteli seçin ve bilgilerinizi girin.
Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra, rezervasyon numaranız ve otelinize ait iletişim bilgilerinin olduğu bir teyit e-postası alacaksınız. Bu bilgileri gelecekteki muhtemel kullanımınız için saklayın.

Otel rezervasyonu yap

 

Ödeme

Genellikle ödemenizi otele vardıktan sonra yaparsınız. Online rezervasyon yapabilmeniz için geçerli bir kredi kartınızın olması gerekir. Kredi kartı bilgileriniz otel rezervasyonunuzu garanti etmek için kullanılır. Bazı oteller ödemenin bir kısmını varıştan önce alırlar. Özel bir teklif ile rezervasyon yaptıysanız, otel tüm ödemeyi önden alabilir.
Kredi kartı bilgileriniz tüm kişisel ve kredi kartı bilgilerinizin şifrelendiği güvenli bir sunucu üzerinden bize iletilir. KLM kredi kartınızdan herhangi bir bedel almayacaktır.
Otel odanız hakkındaki bilgilerde oda ücretine nelerin dahil olduğu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Herhangi bir rezervasyon ücretinin ödenmesine gerek yoktur. Ödemeniz hakkında herhangi bir sorunuz olursa, lütfen doğrudan otel ile temasa geçiniz. İletişim bilgilerini rezervasyonunuzun teyit e-postası kısmında bulabilirsiniz.
 

Rezervasyon değiştirme veya iptal etme

Otel rezervasyonlarında değişiklik yapmak veya iptal etmek için rezervasyon numaranız gerekecektir. Bu bilgiyi teyit e-postanızda bulabilirsiniz. Birçok durumda, otel rezervasyonları son 24 saat kalana kadar herhangi bir ücret alınmadan iptal edilebilir. Otel rezervasyonunuza ait şartlar ve koşullar rezervasyonunuzu değiştirme veya iptal seçeneğiniz olup olmadığını belirler. İptal koşulları teyit e-postanızdaki genel şartlar ve koşullar kısmında görülebilir.

Otel rezervasyonunu değiştir veya iptal et