Araç kiralama hakkında

Kiralık aracı online olarak rezerve etmek kolaydır. Partnerimiz CarTrawler ile gittiğiniz yerde istediğiniz yere gidebilme özgürlüğünü yaşayın.
 

Rezervasyonlar

Araç kiralamayı birkaç kolay adımda yapabilirsiniz:
 
  • Yolculuğunuzun yerini ve tarihlerini doldurun.
  • Arama sonuçlarını fiyat, kategori, ebat, koltuk sayısı, bagaj büyüklüğü veya kapı sayısına göre daraltın.
  • Kiralık aracınızı seçin ve bilgileri doldurun.
  • Rezervasyonu onaylayın.
  • Rezervasyon onayınızı rezervasyon numaranız ile birlikte bir teyit e-postası şeklinde alacaksınız. Bu 48 saate kadar sürebilir.


Araç kirala


 

Ödeme

Online rezervasyonlar için geçerli bir kredi kartı olmalıdır veya farklı bir ödeme seçeneği seçmelisiniz. Çoğu araç kiralama teklifi için, hemen ödeme veya aracı aldığında ödeme seçeneklerini seçebilirsiniz.
 

Rezervasyon değiştirme veya iptal etme

Rezervasyonunuzu CarTrawler üzerinden iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz. Rezervasyonunuzu “Rezervasyonu düzenle” sekmesiyle görüntüleyin ve rezervasyonunuzu kolayca değiştirin veya iptal edin. Bunun teyidini e-posta yoluyla alacaksınız.
CarTrawler ile irtibata geçin

 

Şart ve koşullar

En az 1 yıllık geçerli bir sürücü belgeniz olmalıdır. Araç kiralanabilen asgari yaş haddi farklılık gösterebilir. Yaşınız, gittiğiniz yerde araç kiralamaya engel teşkil ediyorsa, bu durum, rezervasyon işlemi sırasında tarafınıza bildirilir.

Kiraladığınız aracı, kiralamayı yaptığınız ülkenin dışında bir ülkede kullanırsanız, ekstra ücret ödemeniz gerekir. Tüm ülkelere kiralık arabayla girmek mümkün olmayabilir. Daha fazla bilgi için araç kiralama şirketine başvurunuz.

 

Sigorta

Avis’ten araba kiraladığınızda otomatik olarak üçüncü şahıs mali sorumluluğu kapsamında sigortalanırsınız. Kiralık aracı teslim almaya gittiğinizde, kendinizi ek olarak hasar, hırsızlık ve kişisel yaralanma vb. risklere karşı sigortalatabilirsiniz.

 

Aracı iade etme

Arama işlemi sırasında farklı teslim etme noktaları seçebilirsiniz. Teslim alma ve teslim etme noktalarının tüm kombinasyonlarının mümkün olmadığını lütfen unutmayınız.