Mobil oyunlar

KLM mobil için iki oyun sunuyor: Aviation Empire Platinum ve Jets - Papercraft Air-O-Batics. Her ikisini de iOS ve Android üzerinden indirebilirsin.
 

Aviation Empire Platinum

Kendi hava yolunun CEO’su olmak ister misin? KLM’nin iOS ve Android’de ücretsiz bulabileceğin 3D strateji oyunu ile gökleri fethet. İlk uçağından dünya çapında bir ağa: daha fazla varış noktası ve daha iyi hizmet anlayışıyla müşterilerini memnun ederken kar eden bir hava yolu işlet ve gerçek bir küresel oyuncu ol.


Oyunda kazandığın kredilerle kendi havalimanını oluştur, en yeni teknoloji uçakları ve iniş hakkı al. Uygulama içi satın almalarla filonu daha da genişletip, kişiselleştirebilirsin.

 
 
 

Aviation Empire Platinum indir

iOS ve Android için Aviation Empire Platinum indir.


 
 

Jets – Papercraft Air-O-Batics

Hazır, ayarla ... uç! Kendi kağıttan uçağının pilotu ol ve Amsterdam ve New York’un engellerle dolu kartondan dünyasında uçuş macerasına atıl.

Kağıttan uçağını Amsterdam’ın eski şehir merkezinde arabalara, tramvaylara ve botlara çarpmadan tarihi kanalların üzerinde yönlendir. Ya da New York’un kalabalık Times Meydanında yolunu bul ve Özgürlük Anıtından manzaranın keyfini çıkart. 


Kazandığın oyun kredileri ile heyecanlı yeni görevlerin veya kağıttan uçağın için 25’ten fazla farklı kaplamanın kilidini açabilirsin. Pilot olarak becerilerini kanıtlayabilirsen, çaylaklıktan kaptan pilotluğa kadar yükselebilirsin.

 
 
 

Jets – Papercraft Air-O-Batics indir

iOS veya Android için Jets – Papercraft Air-O-Batics indir 
 

Aviation Empire Platinum ve Jets’i destekle

Aviation Empire Platinum ve Jets artık desteklenmiyor. Bu, KLM artık oyunları güncellemeyecek veya yeni özellikler eklemeyecek demektir. Uygulamalar App Store ve Google Play’de kalmaya devam edecek, böylece oyun severler uygulamaları indirmeye devam edebilecek.