Oyun: Aviation Empire Platinum

Kendi hava yolunun CEO’su olmak ister misin? KLM’nin iOS ve Android’de ücretsiz bulabileceğin yenilenmiş 3D strateji oyunu ile gökleri fethet.

Kendi hava yolunu kur

Aviation Empire Game

İlk uçağından dünya çapında bir ağa: daha fazla varış noktası ve daha iyi hizmet anlayışıyla müşterilerini memnun ederken kar eden bir hava yolu işlet ve gerçek bir küresel oyuncu ol. Aviation Empire Platinum oyununda yeni para birimleri, güncellenmiş grafikler ve yenilenmiş oynanabilirlik gibi yeni oyun elementleri bulabilirsin.

Oyunda kazandığın kredilerle kendi havalimanını oluştur, en yeni teknoloji uçakları ve iniş hakkı al. Uygulama içi satın alımlarla filonu daha da genişletip, kişiselleştirebilirsin.

 

Aviation Empire

Gerçekte de oyna

Aviation Empire Platinum yalnızca görsel değil: kendi hava yolunu gerçek dünyada da kurabilirsin. GPS ile dünya çapındaki yaklaşık 70 havalimanından birinde check-in yap, oyunda bu varış noktası için iniş hakkı kazan.

Arkadaşlarına karşı oyna
Oyun kredilerine ek olarak, performansın, sosyal medyada paylaşabileceğin rozetlerle ödüllendirilir. Lider tahtasındaki yerini kontrol et ve arkadaşlarınla ve dünya çapındaki tüm oyuncularla karşılaştır.


Aviation Empire Platinum indir

iOS ve Android için Aviation Empire Platinum indir.


 

Aviation Empire

Aviation Empire artık desteklenmiyor. Bu versiyona ilişkin sorunuz varsa lütfen bizimle Facebook üzerinden iletişime geçin.