Go Round the World biletleri

Tüm dünyayı dolaşın ve dilek listenizdeki her noktayı ziyaret edin. SkyTeam Go Round the World biletleriyle hayatınızın seyahatini planlayabilir ve bunun için rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 

Dünya turu

Tickets to great destinations

İster iş ister zevk için uygun bir fiyatla dünyayı dolaşın. 4 Go Round the World biletinden seçim yapın ve sabit bir fiyatla 15 noktaya uçun!

Tüm SkyTeam partnerlerinin rotalarını birleştirerek, hemen hemen her yere uçabilirsiniz. SkyTeam ağı 169 ülkede 1000’den fazla varış noktası için hizmet vermektedir.

Go Round the World biletleri

Go Round the World biletiniz için 4 farklı mesafe seçebilirsiniz.

Aşağıdaki mesafeler yuvarlanmıştır.

Toplam mesafeDurak sayısı
41.000 kilometreye
(26.000 mil) kadar
En fazla 5
46.000 kilometreye
(29.000 mil) kadar
En fazla 15
53.000 kilometreye
(33.000 mil) kadar
En fazla 15
61.000 kilometreye
(38.000 mil) kadar
En fazla 15


Go Round the World biletinin fiyatı, mesafeye ve seyahat sınıfına göre değişmektedir.

Önce hangi noktaları ziyaret etmek istediğinize karar verirsiniz. Ardından online rezervasyon yaparsınız ya da bizi ararsınız, biz de dünya seyahatinizin düzenlemelerini yaparız.

SkyTeam Round the World Planner’a gidin 
İletişim

 

İlham

Tüplü dalış için en iyi yerleri bulmak mı istiyorsunuz? Dünyanın en eski tarihi alanlarını keşfetmek mi istiyorsunuz? Yoksa küresel alışveriş dünyasında kaybolmak mı istiyorsunuz? İşte size dünya çapındaki seyahatinize ilham verecek birkaç örnek:

Olağanüstü romantik kaçamak
Huzurlu adalar ve cennet plajlardan hareketli gece hayatına. Olağanüstü romantik kaçamağınız için nefes kesici mekanları seçin!

Örneğin: Tokyo – Amsterdam – Londra – Paris – Venedik – Roma – Madrid – Cancún – Havana – Los Angeles – Honolulu – Tokyo sadece 3.995 EURO (460.000 JPY )

Antik tarih turu
Dünyanın en ünlü 'turistik’ noktalarını ziyaret edin. Japon krallığı ve Çin imparatorlarıyla tanışın, Pasifik ve Amerika’nın antik medeniyetlerini ziyaret edin ve olağanüstü miraslarını keşfedin!

Örneğin: Londra – Pekin – Osaka – Honolulu – Guatemala – Lima – Londra sadece 2.350 EURO (2.100 GBP)

Dünya çapındaki plaj hayatını keşfedin! Kara ve denizin birleştiği yerlerde yaşayan yerlilerle tanışın, nasıl sörf yapılacağını öğrenin ve bambaşka bir bronzlaşma deneyimi yaşayın.

Örneğin: Amsterdam – Miami – Cancun – Honolulu – Bali – Amsterdam sadece 2.995 EURO.

 

Dünya çapında iş seyahati

İşleriniz dünya çapında çeşitli noktalara seyahat etmenizi gerektiriyorsa, sabit fiyatlı Go Round the World biletinden faydalanabilirsiniz.


SkyTeam Round the World Planlayıcıyı deneyin
 

 

SkyTeam Seyahat Biletleri

SkyTeam Afrika, İtalya, Avrupa, Amerika, Meksika, Asya veya Çin’i keşfetmeniz için 6 bilet sunmaktadır. SkyTeam Seyahat Biletleri, biletin geçerli olduğu ülke veya bölge dışında herhangi bir ülkeden de alınabilirler.

  • Go Africa
  • Go Asia
  • Go Greater China
  • Go Europe
  • Go Mexico
  • Go Russia
  • Go USA & Canada


Daha fazla bilgi için, SkyTeam internet sitesini ziyaret edin. Ya da SkyTeam Seyahat Biletinizi hemen düzenlemek için bizi arayın!

www.skyteam.com 
İletişim