Ücret yapısı

Her bir seyahat sınıfımızda Avrupa ve kıtalararası uçuşlar için çeşitli bilet türleri veya rezervasyon sınıfları sunmaktayız.

Ücretlerimiz

Ücretlerimizi her biri farklı koşullara sahip çeşitli rezervasyon sınıflarına ayırdık. Bu rezervasyon sınıfları ‘R’ veya ‘Z’ gibi alfabetik karakterler ile gösterilir.

Koşullar uçuşa ve taşıyıcıya göre değişebilir. Uçuşunuz için geçerli olan koşulları online rezervasyon yaparken ilerlediğiniz adımlarda göreceksiniz. Rezervasyonunuzu tamamlamak için koşulların kabul edilmesi gereklidir.

Bu seyahatin tüm uçuşlarını veya bölümlerini uçmazsanız veya belirtilen sırada uçmazsanız, ekstra masraflar alınabilir.

Avrupa içi seyahat

Koşullar uçuşa göre değişebilir. Lütfen rezervasyon onay e-postanızdaki koşulları kontrol ediniz.

Rezervasyon sınıfıGerekli olan
minimum
kalış
Değiştirme
imkanı
İptal etme
imkanı
Mil Puan ile
yükseltme
imkanı
Kazanılan
Mil Puan
Business Class
Fully Flexible:
J, C, D, I, Z
HayırEvetEvetHayır%250

Avrupa içerisinde Economy Class seyahatleriniz için, kişisel ihtiyaçlarınıza uyabilecek üç bilet opsiyonu sunuyoruz.

Avrupa uçuşları için bilet opsiyonlarımız hakkındaki her şeyi okuyun

Avrupa bilet ücretlerimiz ile Flying Blue kazanç şemanız hakkında her şeyi okuyun 

Kıtalararası seyahat

Kıtalararası seyahatler için Economy Class ve Business Class için size mevcut en düşük ücreti sunuyoruz. Daha esnek bir bilet rezerve etmek istiyorsanız, lütfen KLM Müşteri İletişim Merkezi ile iletişime geçin. Lütfen bilet koşullarının uçuşa göre değişebileceğini unutmayın. Rezervasyon sırasında, e-posta onayı ya da Yolculuğum kısmından, yolculuğunuz için koşulları kontrol edebilirsiniz.


Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada arasında mı seyahat ediyorsunuz? Economy Class seyahatleriniz için, kişisel ihtiyaçlarınıza uyabilecek üç bilet opsiyonu sunuyoruz. Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada arasında seyahatler için bilet opsiyonlarımız hakkındaki her şeyi okuyun.


Avrupa ve Karayipler, Orta veya Güney Amerika arasında Economy Class ile bir gezi mi planlıyorsunuz? O halde üç bilet opsiyonundan istediğinizi seçebilirsiniz. Avrupa ve Karayipler, Orta veya Güney Amerika arasında seyahatler için bilet opsiyonlarımız hakkındaki her şeyi okuyun.