KLM Salonları Hakkında

Her yolculuk havalimanında başlar. Özel olan her yolculuk ise KLM salonunda başlar. Crown Salonlarımız yorgunluğunuzu gidermek, biriken işlerinize göz gezdirmek ya da rahatlamak için size özel olarak hizmet veren yerlerdir. Salonlarımızda zamanınızı nasıl geçireceğiniz size kalmış. Salonları bulabileceğiniz yer ise burası.
 
About KLM Lounges

 

KLM Crown Lounge’lar

KLM Crown Salonlarımız geniş özel alanlara sahip şık ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Toronto Havalimanında ve Houston Havalimanında 1, merkezimiz olan Amsterdam Schiphol Havalimanında 2 tane vardır.

Schengen Dışı Crown Salonu, Amsterdam Schiphol Havalimanı

En önde gelen bu salonumuz KLM markasını ve Hollanda kültürünü bir araya getirmek için tasarlandı. Varış alanlarında misafirleri 1000’in üzerinde KLM Delft Blue evlerinden oluşan görkemli bir dikey duvar karşılar. Gelir gelmez evinizde gibi hissedeceksiniz. 

Değişen ihtiyaçlarınız için salonda farklı temalı alanlar bulunuyor. Polder’de işlerinizle ilgilenin, City’de bir şeyler yiyin ve için, Sea’de şekerleme yapın ya da duş alın, Dutch Mountain’da film izleyin. Bu salonda neye ihtiyacınız varsa bulabilirsiniz. Standard imkanlar, geniş ve sessiz bir alanı, uyku kabinlerini, duşları, eğlence alanını ve gün boyunca tazelenen açık büfeyi içerir.

Duşunuzu ve uyku kabininizi internetten kolayca rezerve etmek için Salon Rehberi’nde oturum açmayı unutmayın. Ayrıca, Kişisel Salon Asistanı’ndan da yardım isteyebilirsiniz. Asistanın gelmesi için yalnızca konumunuzu paylaşmanız yeterli. Sırada beklemeniz gerekmiyor, böylece zamanınızı salonda geçirebilirsiniz.


Schengen Dışı Crown Salonumuz hakkında daha fazla bilgi alın 


Yeni: Blue restoran ve bar

Ağzının tadını bilenlere müjde! Blue restoran ve bar kapılarını açtı. Schengen Dışı Crown Salonunun üst tarafındaki Sky alanında bulunan bu restoran, Hollanda tarzının ve bir dizi mutfak sürprizlerinin olduğu rahat atmosferiyle iftihar ediyor.

Hollanda topraklarından gelen başlıca mevsimlik ürünlerin kullanıldığı Yeni Hollanda Mutfağının tadını çıkarın. Uluslararası bir cazibeyle birlikte saf, gerçek ve basit tatlar. Hepsi Rijks Amsterdam’ın Michelin yıldızlı şefi Joris Bijdendijk imzasıyla geliyor. Hazır oradayken, pist manzaralı açık terasa gitmeyi de unutmayın.

Blue her gün saat 07:00’dan 22:00’a kadar açık.

Daha fazla bilgi alın
Masanızı çevrim içi rezerve edin

Schengen Crown Salonu
Avrupa içinde mi seyahat ediyorsunuz? Öyleyse Schengen Crown Salonu uçuşunuzdan önce ya da aktarmanız sırasında hizmetinizde. Varış noktanıza doğru yolculuğa çıkmadan önce, kısa bir mola ya da bir anlık duraksama için mükemmel bir yer. Bu Avrupa salonunda çalışma alanları, hızlı WiFi bağlantısı, duş, yiyecek ve içecek bulunan açık büfe gibi temel imkanlar bulunuyor.

Schengen Crown Salonu hakkında daha fazla bilgi alın

 
 

SkyTeam Salonları

Sıkça uçuyorsanız havalimanındaki hayatınız daha iyi hale geliyor. Sadakatinizden dolayı sizi ödüllendirmek için, SkyTeam aşağıdaki konumlardan birinde Markalı Salonlarının kapılarını açıyor:

• Dubai (DXB)
• Londra Heathrow (LHR)
• Sydney (SYD)
• Pekin (BJS)
• Hong Kong (HKG)
• Vancouver (YVR)

SkyTeam Salonları hakkında daha fazla bilgi alın 
 
 

Salon Bulucu

Bir salon ziyareti planlıyorsunuz ve hangi imkanların sunulduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Beklentilerinize göre seçim yapmak için salon bulucuya göz atın. 

Salonumu bul


 
 

Salon Erişimi

First Class veya Business Class yolcusuysanız, Flying Blue Platinum veya Gold üyesiyseniz, ya da SkyTeam Elite Plus yolcusuysanız salonlarımızda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Misafir davet etmek mi istiyorsunuz? Bütün detaylar için salon erişim politikasına göz atın.

Salon erişimi hakkında daha fazla bilgi alın