Lounge’larımız hakkında

Kalkıştan veya transferinizden önce havalimanında biraz çalışmak veya dinlenmek için sessiz bir yer mi arıyorsunuz? KLM’in ve ortak havayollarımızın lounge’ları aklınızı toplamak ve işlerinizi yoluna koymak için en doğru yerdir. Dünya çapında erişiminizin olduğu birçok lounge bulunmaktadır:
 

KLM Crown Lounge’lar

KLM Crown Lounge’larımız geniş özel ve genel alanlara sahip şık ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Bir tane Toronto Havalimanı, bir tane Houston Havalimanı ve iki tane de Amsterdam Schiphol Havalimanında vardır: Kıtalararası yolcular için Lounge 52 ve Schengen bölgesi için seyahat eden yolcular için Lounge 25. Dört KLM Crown Lounge’un hepsinde transfer yolcuları için check-in hizmeti sunulmaktadır. 

NOT: Lounge 52, Mart 2019’da sona erecek kapsamlı yenileme çalışmaları sırasında açıktır. Bu da ses veya bazı engellere maruz kalabileceğiniz anlamına gelir. Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Yenilemeler sebebiyle koltuk sayısı sınırlıdır dolayısıyla yoğun saatler sırasında lounge erişim politikamızı düzenleme kararı aldık.

 
 

SkyTeam Markalı Lounge’lar

Uluslararası First Class veya Business Class yolcusu veya SkyTeam Elite Plus yolcusuysanız SkyTeam Markalı Lounge’lara erişim sağlayabilirsiniz. Planlı kalkışınız veya transferiniz öncesi bu lounge’ları kullanabilirsiniz. 

SkyTeam Markalı Lounge’ları şu havalimanlarında bulabilirsiniz:

• Dubai (DXB)
• Londra Heathrow (LHR)
• Sydney (SYD)
• Beijing (BJS)
• Hong Kong (HKG)
• Vancouver (YVR)
 
 

Havalimanı lounge’larınızı bulun

KLM ve SkyTeam Lounge’larının yanı sıra, yolcularımız dünya çapında ortaklarımızın lounge’larına da erişim sağlayabilir. Havalimanınızın lounge’u olup olmadığını ve o lounge’un sunduklarını bilmek ister misiniz? Lounge Bulucuya göz atın.

Lounge Bulucu

 
 

Lounge’lara kimler erişim sağlayabilir?

Lounge’larımızdan birine erişiminiz olup olmadığını veya bir misafir davet edip edemeyeceğinizi merak ediyorsanız lounge erişim politikamıza göz atın. Genel olarak, First Class veya Business Class yolcusuysanız, Flying Blue Platinum veya Gold üyesiyseniz, ya da SkyTeam Elite Plus yolcusuysanız lounge’a erişim sağlayabilirsiniz.

Hangi lounge’lara erişim sağlayabilirsiniz?