Salon imkanları

Havalimanının yoğun ortamında, salonlarımız adeta bir huzur ve rahatlık merkezidir. İster iş için isterseniz sadece rahatlamak için olsun, salonlarımızda aradığınız şeyi bulacaksınız.

Standart imkanlar

Lounges standard facilities

Açık büfeden bir şeyler yiyebilir veya rahat, sessiz bir ortama sahip barda yanında atıştırmalıklar ile bir içecek alabilirsiniz. Televizyonun keyfini çıkarın veya çalışma alanlarından birinden faydalanın. Amsterdam Schiphol Havalimanında duş alarak tazelenebilir veya bebeğinizin altını değiştirebilirsiniz. Ve elbette her isteğiniz ile ilgilenmek için oradayız!

KLM Crown Salonu 52’nin içinde sanal bir gezi yapın. Etrafınızda 360 derecelik görüntü elde etmek için farenizin sol tuşunu kullanın (veya klavyenizdeki ok tuşları).

Video görünmüyor mu? Quicktime programını indirmeniz  gerekir.

KLM Crown salonlarındaki imkanlarımız

Facilities in our KLM Crown Lounges

Ünlü Hollandalı tasarım şirketi Studio Linse tarafından tasarlanan tüm dünyadaki KLM Crown Salonlarımız size geniş özel alan ve bolluğa sahip şık bir ortam sunmaktadır. Sadece Amsterdam Schiphol Havalimanında Salon 25 (Schengen alanı) ve Salon 52 (kıtalararası) birlikte yaklaşık 6.000 m2 boyutundadır! Sakin bir ortamda, sizlere sunduklarımız: 

  • Dinlenme alanları
  • Sağlıklı atıştırmalık ve içecekler
  • Eğlence
  • Ücretsiz WiFi’ye sahip bilgisayarlar ve laptop şarj etme yerleri
  • Faks, telefon, fotokopi
  • Uluslararası gazeteler 

KLM Crown Salonlarımız engelli kişiler için de kolay erişime sahiptir. Sigarasız alanlar ve sigara içenler için ayrılmış alanlar mevcuttur. 

SkyTeam Özel Salonları imkanları

Dünyadaki birkaç havalimanında SkyTeam Özel Salonları kalkıştan önce biraz gevşemeniz ve rahatlamanız için gereken her şeyi sunmaktadır. Size özel geniş alanlara ve 7/24 açık gerçek bir lüks hissi veren eşsiz ortamlara sahip bir ortamda rahatlayın. Lüks tesislerin keyfini çıkarın:

  • Vücut masaj koltuklarının olduğu sağlık merkezi
  • Oksijen barı
  • WiFi İnternet erişimi, elektrik prizleri ve iş merkezimizden bilgisayar desteği
  • Tamamlayıcı içecekler

Salon check-ini

Amsterdam Schiphol Havalimanı, Houston ve Toronto’daki KLM Crown Salonlarımız transfer yolcuları için check-in hizmeti sunmaktadır. Paris-Charles de Gaulle Havalimanındaki transfer yolcuları Terminal 2E’deki Air France Salonlarında check-in yapabilir.

Çevre dostu salonlar

Yeni KLM Crown Salonumuz (Salon 52) tasarruflu ampulleri ve 10 duşu ısıtan özel bir hava sirkülasyon sistemi ile çevre dostudur. 

Dünya çapındaki KLM Crown Salonlarımızın yerlerine göz atın