Business Class'ta Yemek

En iyi şeflerin hazırladığı kaliteli yemeklerin keyfini çıkarın! KLM Business Class’ta, en iyi şarapların ve çok çeşitli içecek ve atıştırmalıkların keyfini çıkarabilirsiniz.

World Business Class

KLM kıtalararası uçuşlarında sadece en iyiyi elde etmenizi sağlıyoruz. Uçak daha pistten ayrılmadan, sizleri bir kadeh şampanya veya meyve suyu ile karşılıyoruz.

Yemekler
Hollanda’nın en iyi şeflerinden biri olan Jonnie Boer* tarafından hazırlanan ve Hollandalı tasarımcı Marcel Wanders’in yarattığı yemek takımlarıyla servis edilen özel bir akşam yemeğinin tadını çıkarın. Yemeğinizi mevcut seçeneklerden kendiniz oluşturabilirsiniz:

  • Soğuk başlangıç veya vejetaryen çorba seçeneği.
  • Günün saatine göre hazırlanmış çeşitli yemek seçenekleri.
  • Taze meyve, peynir seçenekleri dahil çeşitli tatlılar ve beraberinde bir kadeh porto şarabı veya tatlı şarap.


Sabah erken saatlerde ulaşması beklenen KLM uçuşlarında, tercih edilen kahvaltınızı seçebilirsiniz. Tatlı veya tuzlu kahvaltı, yoğurt, granola, çeşitli ekmek ve meyveler sunuyoruz.

Menülerimizi düzenli olarak çeşitlendirmekte ve mümkün olan her yerde taze malzemeler kullanmaktayız.

Sizin için her zaman

World Business Class yolcusuysanız ve Amsterdam’dan Johannesburg’a ya da Johannesburg’dan Amsterdam’a uçuyorsanız, gerçek bir akşam yemeği deneyimi için yeriniz hazır! Sizin için her zaman ile uçuşunuz boyunca ne zaman ve ne yemek istediğinizi seçebileceksiniz. Geniş bir yelpazede seçebileceğiniz 8 farklı yemekle, akşam yemeğiniz sizin için en uygun olan zamanda hazırlanacak ve servis edilecektir.

Ayrıca bunları bilmek de faydalıdır: bu hizmet Bangkok kalkışlı ve Bangkok varışlı uçuşlarda sunulacaktır. Gelecek yıl mart ayından itibaren, Sizin için her zaman hizmeti Tokyo kalkışlı ve Tokyo varışlı uçuşlarımızda da mevcut olacaktır!

İçecekler
KLM uçuşunuz esnasında, alkolsüz içecekler ve taze meyve sularından bira ve maden suyuna kadar her zaman çeşitli içeceklerden alabilirsiniz. Ayrıca yemeğinizin yanında sıcak ve soğuk içecekler de (alkollü ve alkolsüz) sunmaktayız.

Bir bardak iyi şarap akşam yemeğiniz ile birlikte harika olacaktır. Şarap hosteslerimiz yükseklerde uçarken tadını çıkarmanız için seçkin şaraplar seçmektedir.

Yemek arası atıştırmalıklar
Yemek aralarında, sağlıklı, tuzlu ve tatlı birçok çeşit atıştırmalık sunuyoruz

Asya’ya ve Asya’dan

Çin, Hindistan, Japonya ve Kore’ye giden ve buralardan gelen tüm KLM uçuşlarında ayrıca Asya yemek takımında servis edilen Asya menüleri sunmaktayız.

Uçaktaki Asya yemekleri hakkında daha fazlasını okuyun

* diyetinize veya dini tercihlerinize uygun özel yemekler diğer mutfak şeflerince hazırlanmaktadır.

Europe Business Class

Avrupa sınırları içinde uçuyorsanız, en iyi Hollandalı şefler tarafından hazırlanan ve Marcel Wanders tarafından tasarlanan yemek takımlarında servis edilen lezzetli yemekleri tadabilirsiniz.

  • Tüm KLM Cityhopper uçuşlarında ve 120 dakika altındaki tüm KLM uçuşlarında soğuk yemek sunmaktayız. Günün saatine bağlı olarak, taze sandviç, ana yemek salatası veya tapas tabağı ile birlikte organik yoğurt, ordövr ve/veya tatlı çeşitleri sunuyoruz.
  • 120 dakikadan daha uzun* birçok KLM uçuşunda Hollanda’nın en iyi şeflerinden Onno Kokmeijer tarafından hazırlanan iki sıcak ana yemek seçimi sunan lezzetli bir üç çeşit yemekli öğün ikram ediyoruz. Bu KLM uçuşlarında, tüm yemeklerin yanında ordövr tabağı ve bir tatlı da gelmektedir.

* varış noktaları: ALC, ATH, HEL, IBZ, IST, KBP, LED, LIS, MAD, OTP, SVO, TLV ve VLC.

Mümkün olan tüm durumlarda taze malzemeler kullanıyoruz ve her ay dört haftalık menü arasında değişim yapıyoruz.

İçecekler
Avrupa içerisindeki KLM uçuşunuz esnasında, alkolsüz içecekler ve taze meyve sularından bira ve maden suyuna kadar her zaman çeşitli içeceklerden alabilirsiniz. Ayrıca yemeğinizin yanında sıcak ve soğuk içecekler de (alkollü ve alkolsüz) sunmaktayız.

Bir bardak iyi şarap akşam yemeğiniz ile birlikte harika olacaktır. Şarap hosteslerimiz yükseklerde uçarken tadını çıkarmanız için seçkin şaraplar seçmektedir.

Bir uçuş rezervasyonu mu yaptırdınız? Menünüze bakın

Uçuşunuzun menüsünde ne olacağını bilmek (ve uçuş, mürettebat ve uçak hakkında bilgi almak) ister misiniz? Bir KLM uçuşunun kalkışından 31 gün öncesinden itibaren, Yolculuğum üzerinden Flight Guide’a ulaşabilirsiniz.

Doğrudan Flight Guide’a gidin