Economy Class’ta yemek

KLM Economy Class’ta geniş bir içecek yelpazesi, çok çeşitli yemekler veya tatlı veya tuzlu bir atıştırmalığın keyfini çıkarabilirsiniz.
 

Bir uçuş rezervasyonu mu yaptırdınız? Menünüze bakın!

Uçuşunuzun menüsünde ne olacağını bilmek (ve uçuş, mürettebat ve uçak hakkında bilgi almak) ister misiniz? Bir KLM uçuşunun kalkışından 31 gün öncesinden itibaren, Yolculuğum üzerinden Flight Guide’a ulaşabilirsiniz.

Doğrudan Flight Guide’a gidin

 

Kıtalararası uçuşlarda Economy Class

Tüm KLM kıtalararası uçuşlarda, yolculuğunuza hazırlanmanıza yardımcı olmak için size bir şişe su, ferahlatıcı bir havlu ve kulaklık vereceğiz. Uçuşunuz sırasında size, sıcak yemekler, büyük bir salata ve bir tatlı dahil olmak üzere çok çeşitli yemekler sunuyoruz. Uçuşun günün hangi saatinde olduğuna ve süresine bağlı olarak, hizmet değişiklik gösterebilir. Yemekler arasında, atıştırmalıklar veya sandviç servis ediyoruz. Dilediğiniz zaman ekipten ekstra atıştırmalık isteyebilirsiniz.

İçecekler
Yemeğinizle birlikte sürdürülebilir kahve ve çay, meşrubatlar, meyve suları, bira ve şarap dahil sıcak ve soğuk içecekler (alkollü ve alkolsüz) servis ediyoruz. Tüm uçuş boyunca, uçak mutfağından ekstra içecek alabilirsiniz.

Alakart menü
Alakart yemeklerimiz geçici olarak mevcut değildir. Kıtalararası uçuşlarınız sırasında, bilet fiyatınıza dahil olan farklı yemek seçenekleriniz hala bulunacaktır.

Asya’ya ve Asya’dan
KLM'nin gidiş veya dönüş tüm Çin, Hindistan, Japonya ve Kore uçuşlarında ünlü restoranlar tarafından hazırlanan Asya yemeklerini sunuyoruz.

Güzergaha özel hizmetlerimiz hakkında daha fazlasını okuyun

 

Avrupa içi uçuşlarda Economy Class

Her zaman olduğu gibi, uçuşlarımızda meyve suları, meşrubatlar, şarap, bira, kahve ve çay gibi geniş bir sıcak ve soğuk içecek yelpazesi sunuyoruz.

Uçuşun süresine ve kalkış saatine bağlı olarak, atıştırmalık ya da taze bir sandviç veya bir sıcak yemek servis ediyoruz. Atıştırmalık ve sandviç ve sıcak yemek seçeneklerimizi düzenli olarak değiştiriyoruz.