Economy Class’ta yemek

KLM Economy Class’ta geniş bir içecek yelpazesinden seçim yapabilir, bir Tasty Blue yemeğin veya sağlıklı bir sandviçin tadını çıkarabilirsiniz.

Kıtalararası Economy Class

Tüm KLM kıtalararası uçuşlarında, sizi istediğiniz bir içecekle karşılıyoruz. Her yemekten önce ferahlamanız için sıcak havlu ve aperatif olarak çerez verilmektedir. Ardından, ordövr tabağı, iki Tasty Blue sıcak yemek seçeneğimizden tercih ettiğiniz ve bir tatlı servis edilmektedir. Yemeğiniz ile birlikte her zaman tereyağı ve peynirle birlikte taze bir ekmeği de sunuyoruz. Akşam yemeğinin ardından ücretsiz kahve, çay veya likör ikram ediyoruz.

Daha kısa uçuşlarda, inişten önce taze sandviç veya başka bir atıştırmalık servis ediyoruz. Daha uzun uçuşlarda ikinci bir yemek servis ediyoruz. Günün saatine bağlı olarak bu kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği olmaktadır. Yemek saatleri arasında, atıştırmalıklar, dondurma ya da sandviç sunuyoruz. Daha fazlasını isterseniz, kabin görevlilerinden tatlı veya tuzlu bir atıştırmalık isteyebilirsiniz.

İçecekler
Yemeğinizle birlikte sürekli kahve ve çay, meşrubatlar, meyve suları, bira ve özel olarak hazırlanmış ve ödüllü şarap dahil sıcak ve soğuk içecekler (alkollü ve alkolsüz) servis ediyoruz. Tüm uçuş boyunca, her saat başı bir içecek ikram ediyoruz.

Alakart menü
Amsterdam’dan kalkan KLM kıtalararası uçuşlarının bir çoğunda, uçuşunuzdan önce KLM.com sitesinden alakart yemek sipariş ederseniz, çok daha geniş bir sıcak yemek yelpazesinden seçim yapabilirsiniz.

hakkında daha fazlasını okuyun

Asya’ya ve Asya’dan
KLM'nin gidiş veya dönüş tüm Çin, Hindistan, Japonya ve Kore uçuşlarında ünlü restoranlar tarafından hazırlanan Asya yemeklerini sunuyoruz.

Güzergaha özel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Economy Class Avrupa

Her zaman olduğu gibi, uçuşlarımızda meyve suları, meşrubatlar, şarap, bira, kahve ve çay gibi geniş bir sıcak ve soğuk içecek yelpazesi sunuyoruz.

Uçuşun süresine ve kalkış saatine bağlı olarak, atıştırmalık ya da taze bir sandviç veya dürüm servis ediyoruz.

  • 45 dakikaya kadar olan uçuşlarda tatlı ve iştah açıcı atıştırmalıklar sunuyoruz.
  • 120 dakikaya kadar olan uçuşlarda günün saatine bağlı olarak, farklı malzemelere sahip lezzetli sandviçler, harika bir dürüm veya tatlı ve iştah açıcı bir atıştırmalık sunuyoruz.
  • 120 dakikadan uzun süren uçuşlarda bir sıcak atıştırmalık veya tatlı unlu mamuller sunuyoruz.


Atıştırmalık ve sandviç seçeneklerimizi düzenli olarak değiştiriyoruz.

Bir uçuş rezervasyonu mu yaptırdınız? Menünüze bakın

Uçuşunuzun menüsünde ne olacağını bilmek (ve uçuş, mürettebat ve uçak hakkında bilgi almak) ister misiniz? Bir KLM uçuşunun kalkışından 31 gün öncesinden itibaren, Yolculuğum üzerinden Flight Guide’a ulaşabilirsiniz.

Doğrudan Flight Guide’a gidin