Uçakta eğlence

Siz KLM uçuşunuzda mevcut olan filmlerin ve diğer interaktif radyo ve video programlarının tadını çıkarırken, zaman uçar gider.

Kabin içi eğlence

Gişe rekorları kıran son filmler, muhteşem müzikler, güçlü diziler, egzotik doğa belgeselleri ve çok daha fazlası… KLM uçuşunuzda bulunan geniş eğlence yelpazesi hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hepsini keşfedin ve listelere göz atın.

Uçak içi eğlence (yalnızca İngilizce).

Listeyi görüntüleyin

Farklı seçenekler ve kişisel ekran

Inflight entertainment

Tüm kıtalararası KLM uçuşlarında koltuğunuza oturduğunuz andan uçağı terk ettiğiniz ana kadar çeşitli dillerdeki 1.000 saatten fazla interaktif eğlencenin tadını çıkarın:

 • En son çıkanlar, klasikler ve dünya sinemasından 80’den fazla ve yeni eğlence sisteminde ise 200’den fazla film. Bu filmlerin birçoğunu Arapça, Çince, Flemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, Portekizce veya İspanyolca olarak izleyebilirsiniz
 • Komedi, dram, İnsanlar ve Dünyamız, seyahat, konserler, spor, yaşam gibi çeşitli içeriklere sahip televizyon programları
 • Yüzlerce CD ve ayrıcalıklı KLM müzikleri
 • Dil dersleri
 • Çocuklara Özel kanallar
 • Sesli kitaplar
 • Oyunlar


Hemen hemen tüm kıtalararası KLM uçuşlarında (Boeing 737 ile Tel Aviv’e yapılan uçuşlar hariç) kişisel interaktif ekranınızda bunların hepsinin tadını çıkarabilirsiniz.

Her ayın başında kabin içi eğlence seçimlerimizi güncelliyoruz.

Asya’ya ve Asya’dan
Çin, Kore ya da Japonya’ya veya bu ülkelerden yapılan KLM uçuşlarının hepsinde yerel gazeteleri ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Şimdi koltuğunuza yaslanın ve dilinize çevrilmiş, alt yazılı ya da dublajlı filmlerimizden biriyle rahatlayın veya Çince, Korece ya da Japonca radyo programlarımızın tadını çıkarın.

Güzergaha özel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Elektronik cihazların kullanımı

Man and woman checking tablet on board

Uçakta artık telefonunuzu ya da tabletinizi kaldırmanıza gerek yok! Tüm KLM uçuşları boyunca pek çok taşınabilir elektronik cihazınızı kullanabilirsiniz. Cihazınızı uçuş moduna almanız veya mobil servis hizmetini kapatmanız yeterlidir.

 • İzin verilen cihazlar: akıllı telefonlar, tabletler, e-okuyucular, medya oynatıcılar, radyolar, kameralar, kulaklıklar, elde oyun konsolları, çağrı cihazı ve belirli türde tıbbi ekipmanlar. Herhangi bir tıbbi ekipman getirmek istiyorsanız, lütfen kalkıştan 2 iş günü önce KLM Hizmetleri ile irtibata geçiniz.
 • Cihazınızın ses çıkarması durumunda kulaklık kullanmanız gerekir.
 • World Business Class’ta kendi kulaklığınızı istediğiniz anda uçuş içi eğlence sistemine bağlayabilir ve yine güç kaynağınızı da sisteme bağlayabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla uçağımızda mevcut hale gelen en yeni eğlence sistemi ile USB veya güç kaynağınızı hem Economy hem de World Business Class’ta sisteme bağlayabilirsiniz.
 • Laptoplar, benzer büyük cihazlarlar ve 1 kg’dan (2,2 lbs) ağır olan cihazlar uçuşun taksi, kalkış ve iniş safhalarında kapatılarak emniyete alınmalıdır.
 • Kabin ekibimiz, yalnızca belirli durumlarda sizden cihazınızı tamamen kapatmanızı ve emniyete almanızı isteyecektir.


Uçakta kullanılmasına asla izin verilmeyen cihazlar: elektronik sigaralar, uzaktan kumandalı oyuncaklar, televizyonlar, vericiler, VHS tarayıcı alıcıları ve cep telefonu ağ hizmeti açık tüm cihazlar.

Uçakta WiFi

Her geçen gün daha fazla uçağımızda mevcut hale gelen WiFi İnternet’i kullanarak arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız ile bağlı kalabilirsiniz. Şu anda, tüm yeni Boeing 787 Dreamliner uçaklarımızda ve Boeing 777-300 uçaklarımızdan 1’inde WiFi kullanabilirsiniz. Diğer KLM uçuşlarında henüz WiFi sunamıyoruz.

KLM uçuşunuz için kullandığınız uçak WiFi donanımına sahipse, uçuşunuz esnasında kolaylıkla KLM.com’u ziyaret edebilirsiniz. Uçak kalkıştan sonra belirli bir yüksekliğe ulaşınca, çeşitli WiFi kullanım seçeneklerinden birini satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uçakta WiFi için Şartlar ve Koşulları okuyunuz

Ödüllü dergimiz Holland Herald

İlk kez 1966 yılında yayımlanan Holland Herald yalnızca en eski uçuş dergisi değil, aynı zamanda Hollanda’nın yayımlanan en büyük İngilizce dergisidir.

Dergi her ay heyecan verici başka bir temayı işler. Makaleler; seyahat, yaşam, eğlence, değişik araç gereçler ve ilginç bilgiler ve rakamlar gibi farklı konuları içerir.

Yapacak bir şeyler mi arıyorsunuz? Holland Herald’da, Hollanda’daki kültürel etkinlik ajandasını ve KLM’nin varış noktaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Aynı zamanda, meşhur KLM/Holland Herald fotoğraf yarışmasına da katılabilirsiniz. Yolcularımızın pek çoğunun dergilerini yanlarında götürdüklerine şüphe yok!

Her sayıda, uçuşta satışı yapılan vergisiz ürünlerin bir listesi de mevcut.

www.holland-herald.com  (yalnızca İngilizce)