Uçakta WiFi ve eğlence

Siz uçaktaki WiFi ile filmlerin veya var olan diğer kabin içi eğlencelerin keyfini çıkarırken veya son e-postalarınız ve mesajlarınızı cevaplarken vakit uçup gidecek.
 

WiFi on board

Arkadaşlarınız ve aileniz ile bağlantıda kalın, son e-postalarınızı cevaplayın veya favori müzik listelerinizi dinleyin. Artık uçağımızda kendi cihazınızla WiFi üzerinden çevrim içi olabiliyorsunuz. Uçakta WiFi logosunu görürseniz, oturduğunuz andan itibaren WiFi kullanılabilir olacak demektir. 

WiFi ağına bağlandığınızda KLM’nin kabin içi portalı otomatik olarak açılacaktır. Bu portaldan varış noktanız için aktivite rezervasyonu yapabilir, güncel uçuş durumunuzu kontrol edebilir, internet paketi satın alabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kabin içinde tüm uçaklarımızda ücretsiz mesajlaşmanın (WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat ve benzer hizmetler üzerinden) keyfini çıkarın. Uçaklarımızın tümünde internet donanımı bulunmaktadır. Buna ek olarak, uçtuğunuz uçak tipine bağlı olarak farklı çeşit internet paketleri sunuyoruz.

 

Kendi elektronik cihazlarınızı kullanın

Uçakta artık telefonunuzu ya da tabletinizi kaldırmanıza gerek yok! Tüm KLM uçuşları boyunca pek çok taşınabilir elektronik cihazınızı kullanabilirsiniz. Cihazınızı uçuş moduna almanız veya mobil servis hizmetini kapatmanız yeterlidir. Lütfen unutmayın:

  • İzin verilen elektronik cihazlar arasında akıllı telefonlar, tabletler, e-okuyucular, medya oynatıcılar, radyolar, kameralar, kulaklıklar, elde oyun konsolları ve çağrı cihazları bulunmaktadır.
  • Cihazınızın ses çıkarması durumunda kulaklık kullanmanız gerekir.
  • World Business Class’ta kendi kulaklığınızı istediğiniz anda kabin içi eğlence sistemine bağlayabilir ve yine güç kaynağınızı da sisteme bağlayabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla uçağımızda mevcut hale gelen en yeni eğlence sistemi ile USB veya güç kaynağınızı hem Economy hem de World Business Class’ta sisteme bağlayabilirsiniz.
  • Laptoplar, benzer büyük cihazlarlar ve 1 kg’dan (2,2 lbs) ağır olan cihazlar uçuşun taksi, kalkış ve iniş safhalarında kapatılarak emniyete alınmalıdır.
  • Kabin ekibimiz, yalnızca belirli durumlarda sizden cihazınızı tamamen kapatmanızı ve emniyete almanızı isteyecektir.
Lütfen aşağıdaki cihazların uçakta asla kullanılamayacağını unutmayın: elektronik sigaralar, uzaktan kumandalı oyuncaklar, televizyonlar, vericiler, VHS tarayıclar/alıcılar ve cep telefonu ağ hizmeti açık tüm cihazlar. Sınırlı ve yasaklı maddeler hakkında daha fazlasını okuyun.
 

Kabin içi eğlence

Gişe rekorları kıran son filmler, muhteşem müzikler, güçlü diziler, egzotik doğa belgeselleri ve çok daha fazlası. Kıtalararası KLM uçuşunuzda mevcut olan geniş eğlence seçenekleri hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?


Farklı seçenekler ve kişisel ekran

Kıtalararası KLM uçuşunuzda, koltuğunuza oturduğunuz andan uçağı terk ettiğiniz ana kadar çeşitli dillerdeki 1.000 saatten fazla eğlenceyi deneyimleyin:

  • En son çıkanlar, klasikler ve dünya sinemasından 200’den fazla film. Bu filmlerin birçoğunu Arapça, Çince, Flemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, Portekizce veya İspanyolca olarak izleyebilirsiniz
  • Komedi, dram, İnsanlar ve Dünyamız, seyahat, konserler, spor ve yaşam gibi televizyon programları
  • Yüzlerce albüm ve ayrıcalıklı KLM müzikleri
  • Çocuklara özel bir kanal
  • Oyunlar
Neredeyse tüm kıtalararası KLM uçuşlarında (Boeing 737 ile Tel Aviv’e yapılan uçuşlar hariç) kişisel interaktif ekranınızda bunların hepsinin tadını çıkarabilirsiniz. Her ay kabin içi eğlence seçimlerimizi güncelliyoruz.


Asya’ya ve Asya’dan

Çin, Kore ya da Japonya’ya veya bu ülkelerden yapılan KLM uçuşlarının hepsinde yerel gazeteleri ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Şimdi koltuğunuza yaslanın ve dilinize çevrilmiş, alt yazılı ya da dublajlı filmlerimizden biriyle rahatlayın veya Çince, Korece ya da Japonca radyo programlarımızı dinleyin. 

Asya’dan ve Asya’ya güzergaha özel hizmetlerimiz hakkında daha fazlasını okuyun.

 

Holland Herald

1966’da kurulan Holland Herald dünyadaki en eski kabin içi dergidir. Ödüller kazanmış bu dergi; seyahat, yaşam, eğlence, değişik araç gereçler ve ilginç bilgiler ve rakamlar gibi farklı konuları içerir. Yapacak bir şeyler mi arıyorsunuz? Holland Herald’da, Hollanda’daki kültürel etkinlik ajandasını ve KLM’nin varış noktaları hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Buna ek olarak, her sayıda uçuşta satışı yapılan vergisiz ürünlerin bir listesi mevcuttur.

Daha fazla bilgi için Holland Herald web sitesine  gidin (sadece İngilizce).