Flight Guide

KLM uçuşuna rezervasyon mu yaptınız? Eminiz ki menü, mürettebat ve uçak hakkında bilgi almak istersiniz! Kalkıştan 31 gün öncesinden itibaren, bilgiler, rakamlar ve eğlence KLM uçuşunuzla ilgili her şey için Flight Guide’a gidin. Her zaman, her yerde, her cihazda.

Flight Guide nedir?

Flight Guide on all devices

KLM online Flight Guide kalkıştan 31 gün önce, uçuşunuz esnasında ve vardıktan sonra sizin yanınızdadır. KLM ile seyahat edenlere özel bu Flight Guide, KLM uçuşunuz için birçok faydalı bilgiyi sunar, bilmediğinize bahse girebileceğimiz aşağıdaki bilgiler de buna dahil:

  • Canlı uçuş durumu bilgileri
  • Economy Class ve Business Class'ta sunulan menünüz
  • Uçağınız - adı, tipi ve daha fazlası
  • Mürettebat - kokpit ve kabin ekibi hakkındaki bilgiler ve rakamlar

Merak ettiniz mi? Eğer KLM uçuşunuzun kalkmasına 31 gün kalmışsa, giriş yapın ve neler olduğunu öğrenin.

Flight Guide’a erişin

Flight Guide'a gidin (sadece İngilizce)

Yolculuğum'a Giriş Yap

Flight Guide’ı KLM uçuşunuzun kalkışından 31 gün öncesinden itibaren online olarak elde edebilirsiniz. Flight Guide’a doğrudan yukarıdaki tuş ile veya aşağıdaki seçeneklerden biri üzerinden ulaşabilirsiniz:

  • Yolculuğum bölümüne giriş yapın ve aşağı doğru 'Flight Guide' kısmına gelin, ya da
  • Kalkıştan 30 saat önce (Birleşik Devletler'e veya buradan yapılacak uçuşlar içi 24 saat) size gönderdiğimiz check-in e-postasındaki linki kullanın

İpucu: Flight Guide’a erişim sağladığınızda, onu favorilerinize veya yer imlerinize ekleyin ya da cep telefonu veya tabletinizin ana ekranına kaydedin. Böylece İnternet bağlantınız olmadığından bile Flight Guide’ı kullanabilirsiniz.

Flight Guide sadece KLM uçuşları için mevcuttur. Hem KLM hem de diğer ortak havayolu uçuşları için, uçuş takviminizi görmek, rezervasyonunuzu değiştirmek ve uygun ek hizmetleri ve daha fazlasını ayarlamak için her zaman Yolculuğum bölümüne giriş yapabilirsiniz.

Uçuşunuza puan verin

Flight guide on mobile devices

KLM uçuşunuzun nasıl geçtiğini her zaman bilmek isteriz Dolayısıyla, varıştan sonra Flight Guide’ı kullanırken, uçuşunuza puan verebilir ve değerlendirme yapabilir, ayrıca sizinle beraber uçan yolcuların değerlendirmelerine de bakabilirsiniz!

Her bir uçuş için ortalama puanlar uçuş seçimi yapılırken rezervasyon aşamasında gösterilir. Böylelikle, siz ve diğer tüm KLM.com ziyaretçileri, sizinki de dahil gerçek yolcu görüşlerine göre daha iyi bilgiler ile seçim yapabilmektedir.

Doğal olarak, gizliliğiniz bizim için çok önemli olduğundan bilgileriniz gözükmeden puanlama ve değerlendirme yapma seçeneği de mevcut.