Shop@KLM

Özel birisi için en güncel cihazlar veya mükemmel parfümler gibi bir hediye mi arıyorsunuz? Favori KLM ürünlerinizi hızlı bir şekilde ve kolayca Shop@KLM’de bulun. Kalkıştan önce, vergisiz ürünlerinizi çevrim içi satın alın. KLM uçuşunuz sırasında uçakta almayı veya ev adresinize teslim edilmesini seçebilirsiniz!

Çevrim içi vergisiz alışveriş

Shopping on board

Shop@KLM’de lüks hediyelerden özel KLM ürünlerine kadar birçok çeşit vergisiz üründen istediğinizi seçebilir ve oturduğunuz yerden kalkmanıza bile gerek kalmadan çevrim içi olarak sipariş verebilirsiniz. Satın alımlarınız uçuşunuz sırasında size ücretsiz olarak teslim edilecektir. Shop@KLM aşağıdaki uçuşlarda uçağa teslim yapar:

 • 1,5 saatten uzun süren KLM uçuşları.

Böylece, ağır bir el bagajını havaalanında yanınızda taşımak zorunda kalmazsınız. Kalkıştan 1-3 gün öncesine kadar siparişinizi verebilirsiniz.

Yakın gelecekte uçmayacak olsanız bile gene de Shop@KLM’den sipariş verebilirsiniz: bu ürünlerden bazılarını Hollanda’daki ev adresinize teslim edebiliriz. Ancak bu durumda KDV ve gönderi ücretlerini ödemeniz gerekecektir.

Shop@KLM uçaktaki seçeneklerimizden daha fazla ürün sunmaktadır. Her satın alımla kazanacağınız Mil Puanları, aynı zamanda alacağınız indirimler aynıdır. Sadece Mil Puanları kazanmazsınız, aynı zamanda bunları satın alımlarınızda ödeme yapmak için de kullanabilirsiniz. Ürün çeşitlerimizi her ay güncelliyoruz böylelikle her zaman yeni tekliflerle karşılaşmanız mümkün.

Shop@KLM ’e git

Sunulan ürünleri görmek için

Shop@KLM'ye Gidin

Shop@KLM nasıl çalışır

 1. 1. Favori ürünlerinizi seçin ve alışveriş sepetinize atın.
 2. 2. Uçakta mı yoksa ev adresinize mi almak istediğinizi belirtin.
 3. 3. Kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi ve gerekiyorsa, rezervasyon numarasını girin.
 4. 4. Ödeme şeklinizi seçin ve siparişinizin ödemesini yapın. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra, e-posta ile bir onay mesajı ve fatura alacaksınız. Eğer uçuyor olacaksınız, lütfen onay e-postasını yazdırın ve uçuşunuzda yanınızda olduğundan emin olun.
 5. 5. Seçtiğiniz teslimat şekline göre satın alım(lar)ınızı ve teslimat faturanızı ya uçuşunuz sırasında uçakta ya da ev adresinizde alacaksınız. Lütfen teslimat faturanızı saklayın - bu sizin garanti makbuzunuzdur.

Lütfen unutmayın: Siparişinizi uçakta teslim almak istiyorsanız, siparişinizi kalkıştan en az 72 saat önce vermeniz gerekmektedir. Amsterdam’dan kalkan uçuşlar için, siparişiniz 25 saat öncesine kadar verilebilir. Eve teslimat seçerseniz, KDV ve gönderi ücretlerini ödemeniz gerekecektir. Shop@KLM hem Hollandaca hem de İngilizce olarak mevcuttur.

Çevrim içi sipariş ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme seçenekleri

Tüm fiyatlar Euro olarak gösterilmektedir ve KDV (uygulanabilir ise) dahildir. iDEAL (internet bankacılığı seçeneği sadece Hollanda’da geçerlidir), çeşitli kredi kartları ve Mil Puanları ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca satın alım işlemleriniz sırasında Mil Puanları da kazanabilirsiniz (Mil Puanlarıyla ödeme durumu hariç).

Kredi kartı bilgileriniz tüm kişisel ve kredi kartı bilgilerinizin şifrelendiği güvenli bir sunucu üzerinden bize iletilir.

Ürünlerinizi uçakta teslim almanız durumunda, satın alınan ürün için ek bir gümrük vergisinin ve/veya yerel vergilerin varış noktanızda ödenmesi gerekeceğini lütfen unutmayın. Gümrük ücretleri veya vergilerin miktarı ve uygulanıp uygulanmayacağı varış noktasına ve satın aldıklarınızın toplam değerine bağlıdır.

Satın alımınızı teslim almadınız mı?

Uçakta teslimat

Uçakta teslimatın mümkün olmadığı durumlarda sizinle telefon veya e-posta ile iletişime geçeceğiz. Uçuş esnasında kabin ekibimiz ödenen miktar için ücret iadesi yapamayacaktır.

Duruma bağlı olarak çeşitli çözümler sunuyoruz:

 • Uçuşunuzu iptal ettiyseniz veya SkyTeam’e ait olmayan bir uçuşunuz geciktiği için uçuşunuzu kaçırdıysanız, aşağıdaki seçeneklerden birini seçebilirsiniz:

  • Satın alımlarınız size bir sonraki uçuşunuzda sunulacaktır.
  • Ödediğiniz miktar kadar banka hesabınıza ücret iadesi yapılacaktır.

 • Uçuşunuz iptal edildiyse veya KLM veya SkyTeam’e ait başka bir uçuşunuz geciktiği için uçuşunuzu kaçırdıysanız veya satın alımlarınız size uçakta sunulmadıysa, aşağıdaki seçeneklerden birini seçebilirsiniz:

  • Satın alımlarınız size bir sonraki uçuşunuzda sunulacaktır.
  • Ödenen miktar hesabınıza transfer edilecektir.
  • Satın alımlarınızı evinize teslim edeceğiz.

 • Eğer bir ürün geçici olarak stoklarda tükendiyse, sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Satın alımınızı evinize Hollanda içinde 5 gün veya diğer ülkelerde 10 gün içerisinde teslim edeceğiz.


Teslimat ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Eve teslimat

Eğer siparişiniz ev adresinize 14 gün içinde ulaşmazsa, lütfen bizimle Shop@KLM’deki iletişim formunu  kullanarak iletişime geçin.

İadeler ve ücret iadeleri

Eğer satın alımınızdan memnun değilseniz, ürünü teslim aldıktan sonra 30 gün içerisinde satın alımınızı iade edebilirsiniz. Bu ancak ürünün kullanılmamış ve ambalajı açılmamış olduğu durumlarda geçerlidir. Lütfen ürününüzü orijinal, hasarsız paketinde iade edin. Ürünü alır almaz, satın alma miktarını (gönderi ücreti hariç) hesabınıza transfer edeceğiz.

İadeler ve ücret iadeleri ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular 

Shop@KLM üzerinden aldığınız bir ürünü iade etmek için lütfen ücret iadesi formumuzu doldurun.

Shop@KLM’den alışveriş için şartlar ve koşulları okuyun
Shop@KLM’de ücret iadesi isteyin 
Shop@KLM ile iletişime geçin 