Shop@KLM

Özel birisine hediye etmek için yeni bir teknolojik ürün veya şahane bir parfüm mü arıyorsunuz? Shop@KLM’de favori KLM ürünlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Uçağa binmeden önce, vergisiz ürünlerinizi online olarak satın alın.

İnternet üzerinden vergisiz alışveriş

on board shopping

Lüks hediyelerden özel KLM ürünlerine kadar birçok şeyi Shop@KLM'deki vergisiz ürünler arasından seçebilir ve koltuğunuzda oturarak siparişini verebilirsiniz. Satın aldıklarınız uçuşunuz sırasında ücretsiz olarak size teslim edilir. Shop@KLM aşağıdaki uçuşlardan birinde uçakta teslimat yapabilmektedir:

 • Amsterdam kalkışlı tüm kıtalar arası KLM uçuşları.
 • Amsterdam’dan Atina’ya, Bükreş’e, İstanbul’a, Kiev’e, Lizbon’a veya Saint Petersburg’a olan uzun Avrupa uçuşları.

Böylece havalimanında ağır el bagajları taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Siparişinizi uçuştan 25 saat öncesine dek verebilirsiniz.

Uçuşunuz yakın bir tarihte olmasa bile Shop@KLM'den sipariş verebilirsiniz: bu ürünlerin bazılarını Hollanda'daki ev adresinize teslim edebiliriz. Ama bu seçeneği kullanırsanız, KDV ve teslimat ücretlerini ödemeniz gerekir.

Shop @ KLM uçuş sırasında size sunulan ürün yelpazesinden çok daha fazla ürün sunmaktadır. Her satın alma ile kazanacağınız Flying Blue Milleri ve alacağınız indirimler ise aynıdır. Sadece Flying Blue Milleri kazanmayacaksınız aynı zamanda bunları satın aldıklarınız için de kullanabilirsiniz. Her ay ürün yelpazemizi güncellemekteyiz, böylece yeni fırsatları yakalayabilirsiniz.

Shop@KLM'ye Gidin

Sunulan ürünleri görmek için

Shop@KLM'ye Gidin

Shop@KLM Nasıl Çalışır?

 1. Beğendiğiniz ürünleri seçerek alışveriş sepetinize ekleyin.
 2. Uçakta mı yoksa ev adresinizde mi teslim almak istediğinizi belirtin.
 3. Kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi ve bağlantılıysa bir rezervasyon numarası girin.
 4. Ödeme yönteminizi seçerek siparişinizin ödemesini yapın. Satın alma işlemini sonlandırır sonlandırmaz, e-posta yoluyla işlem onayı ve fatura gönderilir. Eğer uçuş yapacaksanız lütfen onay e-postasını yazdırarak yanınızda götürün.
 5. Teslimat tercihinize bağlı olarak, satın aldığınız ürünler faturasıyla birlikte uçakta teslim edilir ya da ev adresinize gönderilir. Lütfen teslimat faturanızı saklayın; bu sizin garanti belgenizdir.

Lütfen unutmayın:Siparişinizi uçakta teslim almak istiyorsanız, uçuştan en az 25 saat önce sipariş vermelisiniz. Eve teslimatı seçtiyseniz, KDV ve teslimat ücretlerini ödemeniz gerekir. Shop@KLM Felemenkçe ve İngilizce dillerinde kullanılabilir.

Online sipariş hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme Seçenekleri

Gösterilen tüm fiyatlar Euro cinsindendir ve (eğer varsa) KDV dahildir. iDEAL (sadece Hollanda'da kullanılabilen internet bankacılığı seçeneği), çeşitli kredi kartları ve Flying Blue Milleri ile ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda satın aldıklarınızdan Flying Blue Milleri kazanabilirsiniz (Mil ile ödeme hariç).

Kredi kartı bilgileriniz, tüm kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi şifreleyen güvenli bir sunucu aracılığıyla bize gönderilir.

Ürünleri uçakta teslim alırsanız, varış noktasında ürünlerin ek ithalat vergilerini ve/veya yerel vergileri ödemek zorunda olduğunuzu unutmayınız. Bu sizin için geçerli olsun ya da olmasın, ödenecek gümrük veya vergi tutarı varış noktasına ve satım alımlarınızın toplam değerine bağlıdır.

Ürünleri teslim alamadınız mı?

Uçakta teslimat

Uçakta teslimat yapılamıyorsa, telefon veya e-posta yoluyla size ulaşacağız. Uçuş sırasında, kabin ekibimizin ödemiş olduğunuz tutarı size geri ödeme yetkisi yoktur.

Bu gibi durumlar için, size çeşitli çözümler sunuyoruz:

 • Uçuşunuzu iptal ettiyseniz veya SkyTeam olmayan bir uçuşun gecikmesi sebebiyle uçağınızı kaçırdıysanız, aşağıdaki seçeneklerden birini seçebilirsiniz.

  • Satın almış olduğunuz ürün size bir sonraki uçuşunuzda teslim edilebilir.
  • Ödemiş olduğunuz miktar banka hesabınıza geri yollanabilir.

 • Uçuşunuzu iptal ettiyseniz, KLM veya SkyTeam uçuşunuzdaki gecikme yüzünden uçağı kaçırdıysanız veya satın almış olduğunuz ürün size uçakta teslim edilmediyse, aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz:

  • Satın almış olduğunuz ürün size bir sonraki uçuşunuzda teslim edilebilir.
  • Ödemiş olduğunuz miktar banka hesabınıza geri yollanabilir.
  • Satın almış olduğunuz ürünü evinize teslim edebiliriz.

 • Eğer satın almış olduğunuz ürün geçici olarak stoklarımızda tükenmişse, sizi e-posta yoluyla bilgilendireceğiz. Ürününüz Hollanda için 5 günde, diğer ülkeler için 10 günde evinize teslim edilecektir.


Teslimat hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eve teslimat

Siparişiniz 14 gün içerisinde evinize teslim edilmezse, Shop@KLM'deki iletişim form unu kullanarak lütfen bize haber veriniz.

Ürün ve para iadeleri

Eğer satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız, ürünü teslim aldıktan sonraki 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu durum sadece kullanılmamış ve paketi açılmamış ürünlerde geçerlidir. Ürünü orijinal ve hasar görmemiş paketiyle iade ediniz. Biz ürünü teslim alır almaz, ödediğiniz tutarı (kargo ücreti hariç) hesabınıza transfer edeceğiz.

Ürün ve para iadeleri hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Shop@KLM’den aldığınız bir ürünü iade etmek için, lütfen iade formunu doldurunuz.

Shop@KLM'den alışverişle ilgili şartları ve koşulları okumak için
Shop@KLM'den para iadesi talep etmek için
Shop@KLM ile iletişime geçmek için

30.000 fit yükseklikte birisine sürpriz yapın

Shop@KLM'nin artık küçük bir kardeşi var: KLM Wannagives! Havalimanında veda etmeye vakit kalmadı mı? Bir şeyi kutlamak veya birisine teşekkür etmek mi istiyorsunuz? KLM Wannagives size tüm özel olaylar için Facebook arkadaşlarınıza veya Linkedin kişilerinize güzel bir hediye verme fırsatı sunuyor. Şu 6 tema içinden sürprizini seçin: Aşk, Kutlama, Tatil, Teşekkür, Çocuklar veya KLM ekstraları. Sevgilinizin veya arkadaşınızın neden bu hediyeyi hak ettiğini belirten bir şiir veya not yazmayı da unutmayın! Kabin görevlilerimiz hediyenizi 30.000 fit yükseklikte sahibine teslim edecek.

Wannagives ile ilgili daha fazla bilgi