KLM Wannagives: Uçaktaki özel birisine sürpriz yapın

Sevdiğiniz birisine, bir arkadaşınıza veya iş arkadaşınıza 30.000 fit yükseklikte sürpriz yapın. Sosyal ağınıza bağlanarak (veya e-posta kullanarak) eşsiz bir hediye seçin ve özel bir not yazın.

30.000 fit yükseklikte hediye

Havalimanında vedalaşmaya vakit mi olmadı? Veya sevdiğiniz birisi siz olmadan mı seyahat ediyor? Sizin için özel olan birisine gökyüzünde uçarken bir hediyeyle sürpriz yapın. Böyle bir sürprizi hak ediyor olmasının kesinlikle bir nedeni vardır! 6 tema içinden seçim yapın: Aşk, Kutlama, Tatil, Teşekkür, Çocuklar veya KLM ekstraları. Özel bir not yazarsanız, hediye paketinizin içinde koyulacaktır ve kabin görevlilerimiz hediyenizi memnuniyetle sahibine iletecektir.

Aşağıdaki uçuşlardan birinde uçakta bulunan kişiye sürpriz yapabilirsiniz:

  • Amsterdam'dan kalkan kıtalar arası bir KLM uçuşu
  • Amsterdam'dan Atina, Bükreş, İstanbul, Kiev, Lizbon veya Saint Petersburg'a giden uzun mesafe bir Avrupa uçuşu

Sevdiğiniz yolcuya sürpriz yapın

Wannagives

Facebook'a bağlanın ve arkadaşlarınızın yaklaşmakta olan doğum günlerine bakın. Seçimlerinizi yalnızca geniş orijinal KLM ürünleri içinden yapmanız gerekmez. Aynı zamanda Economy Class'ta ekstra ayak uzatma bölümlü koltuk veya bir kadeh birinci sınıf şampanya gibi hediyeler vererek çok sevdiğiniz bu yolcunun konforlu bir uçuş yapmasını sağlayabilirsiniz. Şüphesiz, KLM Wannagives eve teslimat hediye hizmeti de sunmaktadır.

Kutlamak istediğiniz bir şey var ama çok da masraflı olmasın mı istiyorsunuz? Sorun değil! Muhteşem bir KLM yolculuğuyla o kişinin doğum gününü kutlayın veya yanağına konduracağınız sanal bir öpücük gönderin.

Want to surprise someone at 30,000 feet?

Go to KLM Wannagives

KLM Wannagives nasıl çalışır?

KLM Wannagives mağazası çok kullanışlıdır. Hediyelerinizi uçakta veya ev adresine teslimatla verebiliriz. Seçim sizin. Flying Blue Milleri ile mi ödemek istiyorsunuz? Sorun değil! Sipariş işlemi sırasında tercihlerinizi belirtmeniz yeterlidir.

Aşağıdaki adımları takip edin:

1.Bir hediye seçin ve alışveriş sepetine ekleyin.

2.Arkadaşınıza uçakta mı yoksa evinde mi sürpriz yapmak istediğinizi belirtin.

3.Tercih ettiğiniz sosyal ağdan bir arkadaşınızı seçin veya o arkadaşınızın/kişinin e-posta adresini kullanın.

4.Özel bir not yazın ve adınızı girin. (Anonim olarak bir hediye göndermek mümkün değildir)

5.Uçakta teslimat: Sürpriz yapmak istediğiniz kişinin uçuş numarasını veya kalkış ve varış tarihini girin.

6.Ödeme yöntemini seçin ve siparişin ödemesini yapın.

7.Eve teslimat: Satın alımınızı yaptıktan sonra, bir e-posta onayı alırsınız.

8.Birisine uçakta sürpriz yapmayı seçtiyseniz, ilk olarak o kişinin tarifeli uçuşta olup olmayacağını kontrol ederiz. Varsa, 3 gün içinde bir onay e-postası alırsınız. Yoksa, siparişinizin iptali için size bir e-posta göndeririz. Sadece arkadaşınızın uçakta olduğu doğrulanırsa hediyenin ücretinin sizden alınacağını lütfen unutmayın. Hediye daha konforlu bir uçuş için mi? Öyleyse, çifte rezervasyonun önlemek için arkadaşınıza önceden e-posta göndereceğiz.

Online sipariş hakkında Sık Sorulan Sorular 

Ödeme seçenekleri

Nerede yaşıyor olursanız olun veya çok sevdiğiniz bu yolcu nereye seyahat ediyorsa etsin, KLM Wannagives dünya genelinde online ödeme kolaylığı sunar. Tüm fiyatlar euro olarak gösterilir ve fiyatlara KDV dahildir (eve teslimat durumunda). iDEAL ile (İnternet bankacılığı seçeneği yalnızca Hollanda'da ve sadece eve teslimlerde kullanılabilir), çeşitli kredi kartlarıyla ve Flying Blue Milleri ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca, satın alımlarınız için (Mil ile ödemeler hariç) Flying Blue Milleri de kazanırsınız.

Kredi kartı bilgileriniz tüm kişisel ve kredi kartı bilgilerinizi şifreleyen güvenli bir sunucu üzerinden bize gönderilir.

Hediye uçakta verilecekse, satın alımlarınıza yönelik herhangi bir ilave ithalat vergisinin ve/veya yerel vergilerin varış noktasında ödenmesi gerektiğini unutmayın. Bu, varış noktanıza ve satın alımlarınızın toplam tutarına bağlıdır.

Uçuşun kaçırılması veya teslimat sorunları

Uçakta teslimat

Söz konusu kişi uçuşu kaçırırsa veya hediye teslim edilmezse ne olur? Arkadaşınız uçuşunu kaçırırsa veya uçaktayken hediye teslim edilmezse, ödediğiniz tutar banka hesabınıza geri ödenir. Lütfen ödediğiniz tutarı kabin görevlilerimizin uçuş sırasında geri ödeyemeyeceğini unutmayın. Lütfen dikkat: Koltuklar ve yemekler için özel kurallar geçerlidir. Ekstra ödeme seçenekleri hakkında daha fazlasını okuyun

Teslimat hakkında Sık Sorulan Sorular 

Eve Teslimat

Arkadaşınızın hediyesi 14 gün içinde ev adresine teslim edilmediyse, lütfen bize ulaşın Facebook , Twitter  veya e-posta aracılığıyla.

Ürün ve para iadeleri

Hediye beklentinizi karşılamadı mı? Siz veya sürprizinizi alan kişi 30 gün içinde iade edebilir. Bu ancak ürün kullanılmadıysa ve paket açılmadıysa mümkündür. Ürünün orijinal, zarar görmemiş paketinde iade edilmesi gerekir.

Ürün elimize geçtikten sonra, 30 gün içinde ödediğiniz tutarı hesabınıza yatırırız. Ancak, iade masraflarını sizin ödemeniz gerekecektir.

Garanti, ürün ve para iadesi hakkında Sık Sorulan Sorular 

Hediye satın aldığınız kişiye giden ürün kusurlu mu? Bize ulaşın Facebook , Twitter  veya e-posta aracılığıyla.

KLM Wannagives'de alışverişe yönelik Şartlar ve Koşullar'ı okuyun
KLM Wannagives'de para iadesi talep edin.