Europe Business Class

Avrupa içinde uçarken rahatlığın ve zamandan tasarruf ettiren hizmetlerin keyfini çıkarın. Europe Business Class ile uçuşunuzu istediğiniz zaman değiştirmenize olanak tanıyan tamamen esnek rezervasyon kolaylığının keyfini çıkarabilirsiniz!
 

Europe Business Class

Sorunsuz bir yolculuk kalkıştan çok daha önce başlar:

  • Ekstra bagaj hakkı
  • KLM Crown Lounge’ları veya ortaklarımızın lounge’larını ziyaret edin

SkyPriority
Check in yapın, bagajınızı bırakın, pasaport ve güvenlik kontrollerinden geçin, uçağa binin ve bagaj alma alanından bagajlarınızı alın, hem de hepsi öncelikli olarak! KLM Business Class’ta seyahat ediyorsanız veya Flying Blue Gold ya da Platinum üyesi ya da SkyTeam Elite Plus yolcusuysanız, dünyanın her yerinde giderek artan sayıda havalimanında bulunan kırmızı SkyPriority işaretlerini takip etmeniz yeterli.


Uçakta

Uçağa ilk binenlerden birisi siz olun ve geniş kişisel alanınızın keyfini çıkarın! 3 koltuklu sıralarda orta koltukları boş kalmaları için engelleriz. Böylece her zaman bir pencere kenarı veya koridor koltuğu alırsınız!

  • Ekstra ayak uzatma bölümlü ve daha çok yatabilen koltuk
  • Boeing 737-700, -800 ve -900 uçaklarımızda koltuk içi güç kaynağı


Lüks bir kahvaltıdan lezzetli 3-çeşit yemeğe kadar: uçuşunuzun günün hangi saatinde olduğuna ve süresine bağlı olarak, sıcak yemek, sandviç, salata veya meze tabağı ve çeşitli atıştırmalıklar servis ediyoruz.

Elbette, kabin ekibimiz her ihtiyacınızda yardımcı olacaktır. Europe Business Class bölümümüz kabinin ön kısmında yer almaktadır, yani varışta da yola ilk koyulanlardan biri siz olacaksınız.

 

Europe Business Class’a yükselt

Business Class’ta rahatlık, zaman kazandıran hizmetler ve detaylara olan özeni seviyor musunuz?

Yükseltme için seçeneklerinizi görüntüleyin