Europe Business Class

Avrupa içinde uçarken rahatlığın ve zamandan tasarruf ettiren hizmetlerin keyfini çıkarın. Europe Business Class ile uçuşunuzu istediğiniz zaman değiştirmenize olanak tanıyan tamamen esnek rezervasyon kolaylığının keyfini çıkarabilirsiniz!

Europe Business Class

Europe Business Class

Kusursuz yolculuk kalkıştan çok daha önce başlar:

  • Ekstra bagaj hakkı
  • KLM Crown veya ortaklarımıza ait Lounge’ları ziyaret edin
  • %250 Mil Puanı kazanın

SkyPriority
Check in yapın, baajınızı brakın, güvenlik kontrolleri ve gümrükten geçin, uçağa binin ve bagaj alma alanından çantalarınızı alın, hem de hepsi öncelik olarak! KLM Business Class’ta seyahat ediyorsanız veya Gold ya da Platinum ya da SkyTeam Elite Plus üyesiyseniz, dünyanın her yerinde giderek artan sayıda havalimanında bulunan kırmızı SkyPriority işaretlerini kolayca takip edin.


Uçakta

Uçağa ilk binenlerden birisi siz olun ve geniş kişisel alanınızın keyfini çıkarın! 3 koltuklu sıralarda orta koltukları boş kalmaları için engelleriz. Bu yolla her zaman ya pencere kenarı ya da koridor koltuğunuz olur!

  • Ekstra ayak uzatma bölümlü ve daha çok yatabilen koltuk
  • Boeing 737-700, -800 ve -900 uçaklarımızda koltuk içi güç kaynağı
  • Ücretsiz bir gazetenin ve uçuş dergimiz Holland Herald’ın size özel kopyasının keyfini çıkarın.


Lüks bir kahvaltıdan lezzetli 3-çeşit yemeğe kadar: uçuşunuzun günün hangi saatinde olduğuna ve süresine bağlı olarak, sıcak yemek, sandviç, salata veya meze tabağı ve çeşitli atıştırmalıklar servis ediyoruz.

Elbette, kabin ekibimiz her ihtiyacınızda yardımcı olacaktır. Europe Business Class bölümümüz kabinin ön kısmında yer almaktadır, yani varışta da yola ilk koyulanlardan biri siz olacaksınız.

Amsterdam ve Paris arasındaki uçuşlarda, Europe Business Class iki alana bölünmüştür. Kabinin ön kısmındaki tüm orta koltuklar boş olmak üzere engellenmiştir, öte yandan bu koltuklar başka alanlarda kullanılır durumda olabilir. Her iki alan da Europe Business Class hizmeti sunar.

Europe Business Class’a yükselt

Business Class’ta rahatlık, zaman kazandıran hizmetler ve detaylara olan özeni seviyor musunuz?

Yükseltme için seçeneklerinizi görüntüleyin