Europe Business Class

Avrupa içinde uçarken konforun ve zaman kazandıran hizmetlerin tadını çıkarın. Europe Business Class ile uçuşunuzu istediğiniz zaman değiştirebildiğiniz çok esnek rezervasyon kolaylığından yararlanabilirsiniz!

Europe Business Class

Europe Business Class

Gerçek anlamda sorunsuz uçuş, kalkıştan çok önce başlar:

  • Ekstra bagaj uygulaması
  • KLM Crown salonlarını veya partnerlerimizin salonlarını kullanabilirsiniz
  • %250 daha fazla Flying Blue Mil puanı kazanırsınız

SkyPriority
Check in yapın, baajınızı brakın, güvenlik kontrolleri ve gümrükten geçin, uçağa binin ve bagaj alma alanından çantalarınızı alın, hem de hepsi öncelik olarak! KLM Business Class’ta seyahat ediyor veya Gold ya da Platinum ya da SkyTeam Elite Plus üyesi iseniz, dünyanın her yerinde giderek artan havalimanlarında sadece kırmızı SkyPriority işaretlerini takip edin.

Uçakta
Uçağa ilk binenlerden olun ve size ayrılmış geniş alanın keyfini sürün! Üç koltuklu sıralarda orta koltuklar satışa kapatılır, böylece boş kalırlar. Bu sayede pencere kenarı veya koridor koltuğu her zaman size kalır!!
  • Ekstra ayak uzatma bölümü olan ve daha fazla yatabilen koltuk
  • Boeing 737-700, -800 ve -900 uçaklarımızda koltukta elektrik prizi
  • Ücretsiz gazete veya seyahat dergimiz Holland Herald’ı okuyabilirsiniz.


Zengin bir kahvaltıdan birbirinden lezzetli 3 çeşit yemeğe: günün hangi saatinde uçtuğunuza ve uçuş sürenize göre sıcak yemek, sandviç, salata veya meze tabağı ve çeşitli aperatifler servis etmekteyiz.

Doğal olarak kabin ekibimiz her türlü ihtiyacınızla ilgilenecektir. Europe Business Class, kabinin ön tarafındadır, böylece uçaktan ilk inenlerden biri olursunuz.

Amsterdam ve Paris arasındaki uçuşlarda Europe Business Class 2 bölüme ayrılır. Kabinin ön tarafındaki tüm orta koltuklar satışa kapatılır, diğer bölümde bu koltuklarda yolcu olabilir. Her iki bölümde de Europe Business Class hizmetleri verilir.

Europe Business Class’a yükseltin

Business Class’taki konforu, zaman kazandıran hizmetleri ve detaylara olan özeni seviyor musunuz?

Bir yükseltme için seçeneklerinizi görün