KLM Delft Blue evleri

KLM minyatür evlerimizle kendi Delft Blue şehrinizi yaratın.
 
KLM houses Amsterdam
 

World Business Class’ta benzersiz hediye

1950’lerden beri, her World Business Class yolcusuna benzersiz bir hediye sunuyoruz: aynı zamanda genever olarak bilinen Hollanda cini ile dolu bir Delft Blue minyatür geleneksel Hollanda evi.

Her biri gerçek bir Hollanda binasını tasvir ediyor. Her yıl 7 Ekim'de doğum günümüzü yeni bir ev sunarak kutlarız.

Yıllar içinde minyatür evlerimiz, yolcular arasında canlı bir ticaret yaratan, istenen koleksiyon eşyaları haline geldi. 

KLM’in tarihi hakkında daha fazlasını okuyun 
World Business Class hakkında daha fazlasını okuyun

 
 

KLM’nin 100. minyatür evi: Huis ten Bosch Sarayı

KLM 100 miniature house

2018’de 99. yılımız şerefine KLM minyatür evlerine yeni bir ev ekledik: De Witte Os.

De Witte Os, Frizya’daki Joure şehrinde bir fenomendir. Bu mağazada, Egbert Douwe, günümüzün meşhur markası Douwe Egberts’i kurmuştur. Ancak bu pek de kolay olmamıştır. De Witte Os bugün Joure Müzesinin bir parçası olan bir müze olarak hizmet vermektedir. Tarihi bina, bir zamanlar olduğu şeye yani sevilen bir markete dönüştürülerek restore edilmiştir.


De Witte Os hakkında daha fazlasını öğrenin 

 
 

KLM Delft Blue evleri uygulaması

iPhone, iPad veya Android telefonunuz varsa, koleksiyonunuzu takip edebilirsiniz. Şimdiye kadar üretilen tüm Delft Blue evlerimizin bir listesini görüntülemek için uygulamamızı indirmeniz yeterli.

Sahip olduğunuz tüm minyatürleri bir arada görebilirsiniz. Ve World Business Class’ımızdaki bir sonraki yolculuğunuz için göz koyduğunuz modelleri de görüntüleyebilirsiniz.

 
 

Şimdi indirin