KLM Delft Blue evleri

KLM'nin minyatür evleriyle kendi Delft Blue şehrinizi yaratın.

World Business Class’ta özel bir hediye

1950’lerden beri her World Business Class yolcumuza özel bir hediye takdim etmekteyiz: meşhur Delft’in mavi porseleninden yapılan genever diye bilinen orijinal Hollanda içkisiyle doldurulmuş minyatür evler.

Her minyatür gerçek bir Hollanda evinin kopyasıdır. Her yıl, 7 Ekim günü, KLM’nin 1919’daki kuruluşunu kutlarken koleksyonumuza yeni bir ev eklemekteyiz.

Yıllar geçtikçe minyatür evlerimiz koleksyoncuların ilgi odağı haline gelirken, yolcular arasında değiş tokuşların öznesi olmuştur.


 

KLM Delft Blue evleri uygulaması

Eğer iPhone, iPad veya Android telefonunuz varsa, KLM minyatürleri koleksyonunuzu takip etmenin yeni bir yolu var. Minyatür uygulamasını indirip, şimdiye kadar üretilen evlerin tamamının listesini görebilirsiniz.

Elinizde olan minyatürleri görebileceğiniz gibi, bir dahaki World Business Class yolculuğunuzda gözünüzün üzerinde olacağı minyatürleri de seçebilirsiniz.

KLM Delft Blue evleri uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın

 

KLM Delft Blue minyatürler kitabı

KLM Delft Blue miniatures book
KLM'nin 2009 yılındaki 90'ıncı yıl dönümü nedeniyle, Delft blue minyatür evlerini anlatan özel bir kitap hazırladık. Bu sınırlı sayıda basılan kitabı internet üzerinden Shop@KLM'den sipariş edebilirsiniz.

Kitabınızı uçakta teslim alabilir veya Hollanda'daki evinize teslim ettirebilirsiniz.

Shop@KLM'ye gidin 